Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i ten bidny hihi nawet tego nie potrafil-wiec jak zobaczylam jego kartke to wymieklam:Du niego czekolada kosztowala 10euro a szynka 2,20:D az sie poplakalam ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok gadam sama do siebie-wiec ide na ten mroz😭 Jak sie juz nie pokaze tzn ze gdzies przymarzlam po drodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) znowu swiatecznie co ? my tez jeszcze choinki ubranej nie mamy, zdazymy :P gdzie DEA jedziesz moge wiedziec ? na Świeta oczywiscie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o co chodzi z tymi cenami ... z tym Marokanczykiem :D jakos niekumata jestem jeszcze.. dopiero pije kawe dla wyjasnienia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik heheh mielismy na jednej kartce napisane nazwy produktow z cenami z dwoch marketow-to byla jedna grupa,druga miala dwa inne sklepy-no i ten z Maroka zle spisal ceny zamaist z szynki dal cene czekolady i dlatego sie smialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zmarzlam:Orece mam skostniale-zapomnialam rekawiczek-teraz sie grzeje cieplym kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ide po herbatke goraca bo mi zimno :o od wczoraj wieczora jakos tak a z domu juz nie wychodzilam jak przyprowadzilam dziecko o 15stej i ogrzewanie pelna para hula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre dobre tez bym sie usmiala :D ide sie ogarnac i mieszkanie.. i jakies sniadanko skromne warzywne zjesc.. w koncu dieta sie klania :P schudlam juz 6 kg jeszcze jakies 8 i bedzie git.. :):D milego dnia ja juz sie nie pokaze jedziemy do miasta i wieczor do pracy papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ do doopy sie czuje :( ale jestem w biurze... lozkowy WE by sie przydal ale czy moje najdrozsze malenstwo mi na to pozwoli? na dodatek M sie rozlozyl i dzis w domu zostal.... nieciekawie :o Martik, jedziemy do rodziny mojego, do Gdanska hugolina, czekolada bardzo droga w Afryce, to pewnie dlatego... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie natrzaskalam nalesnikow i teraz sie pieczarki smaza-dzis u mnie krokiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce krokiety ! ja chce!!!!:D moze jutro namowie meza zeby nalesnikow nasmazyl to zrobie krokietki jemu lepiej wychodzi bo umie tak w powietrzu je odwracac na druga strone :classic_cool: ja sie zawsze z lopatka mecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×