Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehe bitte to po niemiecku:) ale zrozumialam:) Anna hihi banda i wanda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najczesciej przesladuje to co wlaczy moj maz :D a ten bass hunter to tak dzis mi sie znikad wzial bo zaraz po przebudzeniu praktycznie zaczal mi po glowie brzeczec :D Dawid Gueta tez spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, imprezka sie juz skonczyla? eternity, palaczu ty 🌻 anna, mnie dwa lata do 4 na przodzie brakuje i wiesz co? wcale tak zle nie jest ;) hugo, no jezyk mozna polamac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea dzieki :) eeee tamsie skonczyla ! dopoki flaszka stoi i szklo jest to jest i imprezka ! ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........\\ .../.............\\ ../................\\ /........W…......\\ |……..…I……..….| |……..…N……..….| |……..…O……..….| |...................| |...................| |...................| |...................| |_____________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna najlepiej dowiesz sie u zrodla :) trzeba popytac ale w samym ogloszeniu nie widze nic co mogloby niepokoic i stawka chyba calkiem normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pytanie co moj chłop na to, on na sprzatanie ma duże zęby ale jak sie cos wiecej dowiem to oze go udobrucham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ale to przeciez Ty chcesz to robic a nie on :P wytlumacz ze lepiej sie poczujesz nawet w takiej pracy (zadna nie hanbi) niz snujac sie po domu sama a i pare groszy wpadnie chocby na jakies pierdolki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 i o to chodzi :D, ale on już tak ma, jest nadopiekuńczy :D (często i to nie przeszkadza :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobietki za zyczenia i pozdrowienia :) kotane jestescie... jestem faktycznie zalatana jak kazdy przed podroza.. zostalo mi tylko jutro jeszcze bo w weekend do pracy a potem blogie lenistwo hihi..:D bylismy kupic walizki . .juz coraz blizej to zmykam dokonczyc dziela.. kwiatuszki pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wiadomo ze przed podroza tyle kilometrow trzeba sie porzadnie zapakowac :) jeszcze raz milego pobytu zycze i szerokiego nieba (lub szerokiej drogi jesli tym sposobem podrozujecie )😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie ma takich drzwi jakie są mi potrzebne :O albo na zamówienie będę musiała robić,albo się \"nagiąć\" do gotowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa......jeszcze za limity i stronki zioło muszę wręczyć :D proszę się podzielić!! 🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×