Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dziękuję za kwiatki 👄 a ja już dostałam sms-a,że w niedziele robimy coursing pożegnalny z grillem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas znow zimno,piec nie dziala brrrrrrrrrrrr jutro chyba bedziemy robic golabki,cos nas naszlo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na łatwiznę poszłam i na obiad kubełek KFC :P ale byłam na dłuuugim spacerze z psami więc się rozgrzeszyłam jeśli chodzi o kalorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe pudelko niezly temat,podobny szalaput jak ta z kaszanka w......:p sluchajta cos ruszylo w koncu z nasza przeprowadzka, ten patafian wybywa do Portugalii na m-c z naszym Propieterem (wlascicielem mieszkania-zreszta jego bratem),jak wroca on przyjdzie mieszkac na nasze miejsce a my na jego,tylko ciekawa jestem jak on zrobi remont tam no ale nic zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek to trzymam kciuki :D juz szykuje flaszke na parapetowe :D no i po porzadku w domu nie ma sladu:O pizza zrobiona dzieci i maz w domu... a ze dzieci do obiadu dolozyly swoj udzial, to syf podwojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek trzymam kciuki ! Ja sie ostatnio pizza objadlam:Pbo kolo mnie otworzyli stacje Bruno wiec kupilam jedna pizze na sprobowanie-wzielam najwieksza hihi jezuuu jeszcze takiej wielkiej nigdy nie widzialam:P 6 osob sie najdalo a reszte trzeba bylo wywalic bo jeszcze zostalo hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HUGO TEMAT BYL "CZY golicie wlosy na macicy" :p pudelko no szykuj szykuj hehehe,mam nadzieje ze jak bedziecie teraz w Bxl to juz odwiedzicie nas na nowym miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u lekarza Gabi 40 stopni ma oraczki .. jesoooooo , grype ma dostala syropow i od szkoly tez ma wolne .. heh zaczyna sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,strasznie duzo osob z taka wysoka temperatura jest ostatnio,a najgorzej ze sami lekarze nie wiedza czy to normalna grypa czy ta meksykanska bo objawy te same,szok moja mama nie szczepiona na zwykla grype,bo jakos jej lekarza nie bylo a teraz nie ma szczepionek w aptekach ani w hurtowniach,dowiadywalam sie sama u mojej kolezanki ktora w aptece pracuje,masakra ,co wszystko na Ukraine wyslali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka jurcze to tak jak moja miala! no mi lekarz powiedzial,ze to niema roznicy jaka grypa-trzeba wygrzac i zbijac goraczke ! Dawaj jej duzo do picia-jak nie chce jesc -niech nie je-moja nie jadla pare dni prawie nic ! pamietaj niech duzo pije-i rob jej zimne oklady na uda,pachwiny i glowke-by zbijac goraczke Niech szybko zdrowieje❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ledwo zyje! a) niewyspana b) w pracy mialam taki zapierdol, ze sie tak wyraze, ze juz dawno nie pamietam zeby tak bylo c) musze sie zresetowac normalnie i zrelaksowac bo mnie wykonczyli zyje dzis haslem- chcesz cos zrobic dobrze, zrob to sam bo nikomu nie mozna ufac ;) ych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na filmie to ja tez bym powzdychala ;) ale mi nie wypadalo tak na glos :P;) przy K :D klata Jacoba niczego sobie :D poza tym troche te chichy, smichy i glosne piski dekoncetrowały ;) zwlaszcza jak cale kino zaczelo sie smiac jak jakas dziewczyna zaczyla piszczec z zachwytu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌻 szkoda, ze nie mialas aparatu pod reka! pewnie musialo te baloniki fantastycznie wygladac! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee teraz to juz troche pozno sie szczepic bo szczepionka zadziala pod koniec zimy,we wrzesniu sie szczepili,a juz zaraz grudzien a zreszta wszedzie pisze ze szcepionki daja jakies powiklania...smi nie chca sie szczepic to na Ukraine powysylali pestka dla Gabi,moj maly tez mial prawie 40 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka , nie nie slyszalam :D ladne ladne .... no przy okazji moj M sie zbadal i tez dostal syrop , ale od lekarza nie z apteki, pisze na nim ze nie jest w sprzedarzy normalnie ..boszzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻Euforka na wyciszenie;)🌻 Pestka wszystko jest ok-moj lekarz tez czesto daje swoje leki-sa za darmo-wiec dlatego nie sa do kupienia w aptece Oby Ci noc spokojnie minela i wciskaj witaminy w Dawidka zeby on nie zachorowal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hugo ;) no Pestka uwazaj na Dawidka ❤️ niedawno wrocilam z jazdy probnej wpuscilam siostre do auta :) pojezdzila troche a ja kurczowo sie trzymalam drzwi :P:D ale przezylam wiec nie bylo zle ;) Jakby mi malo bylo wrazen na dzis nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pestka jak dzieciaki,Gabi ciut lepiej? ale mialam dzis traumatyczne przezycie w nocy :p snilo mi sie ze sie wprowadzilismy na gore a tam juz byla ta Saida bladz ta z kryminalu i nie moglismy jej sie pozbyc, matkoooooooooo obudzilam sie o 2 i do 5 zasnac nie moglam bo stary tak chrapal ze masakra,a jak juz mi sie spac zachcialo to 6,30 budzik musze jakis ciuch wymyslic bo 4,12 idziem na impreze firmowa od starego z pracy,juz pomysl mam ino chyba bluzke musze do krawcowej zaniesc bo mi sie dekolt rozjezdza i row widac ;-):Dz dojkami,toc nie bede swiecic tam cyckami nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem jak jeszcze wszyscy spia ... euforka to znam bo slucham Muse od paru lat :D posluchaj sobie ich king of macedonia i Uprising :D swietne kawalki .. chyba dobrze napisalam :D ciastek a dlaczemu masz nie swiecic aaaaAa???? bo co? hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×