Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Izunia ale takiego nie ma :D miala takie male cos co chodzi-piesek, ma misie interaktywne, ma tez jakiegos kucyka i jeszcze pare innych stworow ale takiego pieska jeszcze nia ma :D reaguje na glaskanie po lebku, pod brodka i na lapke :) w ogole tak szczerze mysle, ze rodzice za duzo jej kupuja i za wczesnie dostaje zabawki ktorymi umialaby sie bawic dopiero w pozniejszym wieku. Teraz w sklepach sa takie stempelki albo taka modelina z foremkami, mysalalam nad czyms takim ale jak zadzwonilam sie pytac to uslyszalam, ze ona juz jakis czas temu sie tym bawila.. Mysle, ze wczesniej byla za mloda na taka zabawke no ale co tam to moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja o zdjeciach powiem tylko....ech takiej top dobrze ja zeby zobaczyc takie fafy to musze zie zadowolic wlaczając Discovery hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudełko choć oczy nacieszyłam twoimi zdjęciami!! Bo za oknem to raczej tak szaro....... Wilczarze to największe nie tylko charty,ale i psy :) Ta koleżanka ma jeszcze dorosłą sukę,która waży..........68 kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze sie wyspie jutro :P:D bo zapowiada mi sie pracowity dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) mam nadzieje, ze nie usne w trakcie filmu ;):D ale by bylo hiehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka nagraj mi nagraj hyhyhyhy :D ale ci fajnooo we Francji wczoraj byla premiera , mozna szukac pirata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na torrenty wejsc nie moge pudelko foty powalajace,ja tez chce tak,chociaz mam watpliwosci co do pluskania sie na dnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pomacham tylko ... zaś mi czas spierrrrrrrr...... i nie wiem kiedy i gdzie jutro moje dziecię wraca do domu :) buziaki i do szybkiego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D nie spie choc spac mi sie chce 😴 ;) i tak jak mowilam mocno po drugiej bylam w domu ale generalnie fajnie bylo troszke zawyzylismy srednia wieku ;):D Film fajny. Wiadomo, ze ksiazka lepsza. Muzyka do filmu tez fajna. Mi tam sie podobalo ale ogladanie filmu z nastolatkami to nie ogladanie.. :D Na sama premiere nie bylo juz dawno biletow wiec ci co sie spoznili z rezerwacja poszli na maraton. Chyba kazdy obecny ogladal juz pierwsza czesc wiec na pierwszej czesci w kinie szepty, chichy itp Sala miesci ponad 300 osob a wiekszosci wypelniona byla dziewczynami/nastolatkami ktore na widok edka piszczaly z zachwytu..mozecie sobie wyobrazic reakcje jak Jacob sciagnal koszulke co sie dzialo? masakra jakas :D Myslalam, ze srednia wieku bedzie troszke wyzsza bo kto to widzial w srodku tygodnia 16nastolatce wracac po 2 w nocy do domu! no ale chyba jakas staroswiecka jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby tylko 16.. pewnie byli mlodsze ;) W sumie to Wam powiem, ze film pod wzgledem scen tez dobrze nakrecony ten najdluzszy watek w ksiazce zostal sporo skrocony, np bella tylko raz przejechala sie na motorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehehe euforka swiat sie zmienia :p,pewnie bysmy sie zdziwili o ktorej to nastolatki do domu wracaja, ja raz posluchalam pod polska szkola (2 dziewczyny i jeden chlopak) wlos mi sie zjezyl na glowie hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Ciastek swiat sie zmienia :D ja tam swojemu dziecku w tym wieku na pewno nie pozwole wracac po 2h w nocy do domu i to jeszcze w srodku tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nooo ja w niedziele ide na ten film...mam nadziieje ze nie bedzie piszczacych nastolatek hihi roznica wiekowa napewno bedzie duza bo np. ide ja,maz i corka...prawie 12 lat :P jeju ja to nie wiem co sie z tymi nastolatkami porobilo....ale my juz chyba staroswieckie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to po relacji jaką zdała Euorka to ja.........czekam na torrenty! :P po pierwsze nie bedę zawyżać wieku ;) a po drugie chyba by mnie trafiło jakby mi się też takie nastolatki piszczące na sali trafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam szczere checi zawyzyc dzis tą srednia:D ale jak pisalam biletow brak sprawdzilam wszystkie kina :P corka rozczarowana :D ale najwyzej w niedizele z nia pojde:D moze wtedy bede miala kiedy obejrzec pierwsza czesc;) bo ja niestety nie naleze do fanow wampirow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izunia🌻Pudelko dzieki za zdjecia sa cudne !!! Pestka czekam na fotke w okularach ! Ide teraz poczytac co u Was bo nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nagdonilam:) Eternity cora pewnie bedzie dzis do wieczora relacje zdawala jak bylo:) Euforka hii ja dopiero w niedziele ide-i tez sie obawiam ,ze bedzie duzo nastolatkow U mnie wszyscy zdrowieja-chyba najgorsze za nami i wracamy do zywych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam czasem wlasnie z piszczacymi nastolatkami moze byc smiesznie hihi pudelko jak to nareszcie obejrzysz pierwsza czesc....chyba nie cala bedzie tylko z lekka streszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka bo ja jeszcze nie ogladalam, to moze na dvd wezme :) ale wlasnie mnie poinformowano ze ide w teren zdjecia robic to moze nei byc czasu :D (tak dla przyjemnosci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhuuu ja bym pewnie piszczala z nimi , zeby sie zbytnio niewyrozniac hahaha :D heh no mi przyjdzie tez czekac na jakiegos torrenta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam przed chwilą pożyteczne z pouczającym ;) postanowiłam wykorzystać piękna pogodę i umyć te najgorsze,bo największe okna psy szczęśliwe,bo pani balkon udostępniła wreszcie,bo jak pada to maja areszt :P no i słyszę,że w podstawówce jakis apel jest,śpiewy i ciągle refren "mam prawo do swych praw" myślę a to na jaką okoliczność? aż wreszcie był występ pani dyrektor i się dowiedziałam,że dziś rocznica uchwalenia praw dziecka!! a potem wszystkie dzieciaki wypuściły w niebo masę baloników z doczepionymi karteczkami z prawami dziecka,fajnie to wygladało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×