Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wow Pestka mowisz straszylo :D no mam nadzieje, ze jednak nie bedzie straszyc ;) a jak cos to zapraszam :D jak bedziecie jechac do pl to po drodze macie :D jak sie urzadzimy to miejsca sporo bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe dzieki Euforka ;) normalnie ja nie moge tym moim starym .. robil dzis obiada ... schaboszczaki i oczywiscie zabraklo bulki tartej ... i wiecie co zrobil?zrobil je z platkami no bo ja kiedys tak robilam ale ... nie przyszlo mu do glowy , ze platki ktore wzial byly z cukrem i miodem buehehe smaczne bylo smaczne slodkie miecho :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja sie narazie zegnam jak sie z czyms uporam to was odwiedze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pepunia mam nadzieję , że szybciutko będzie wszystko w porządku wracaj prędko ❤️ Pestka ale masz sny :D dobrze że Gabi już wsuwa :) niezła mieszanka w tym menu ale ważne że je :D Euforka no zjdęcia widziałam , odpisałam :) rewelacja ! Martoszka gratulacje ukończenia roku ! 🌼 Pudełko szczęście że tylko anteny Pestka to dla "bezpieczeństwa" żeby nie jeść słodkich schabowych podpowiedz że można je usmażyć w cieście - jajko , mąka i ciut wody i soli , tak żeby było gęste i nie spływało mocno po mięsie ;) spadam na razie może będę rzadziej zaglądać- będę miała gościa przez dwa tygodnie zaraz jadę odebrać Tatę z lotniska :) jakby co to miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pepunia looojjj cos sie stalo???? Eternity no to milego gosciowania :D wiadomo jak facet gotuje hihihi Ciastek zaginela w akcji Hugo tez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja jestem ;) Martoszka gratuluje 🌻 Eternity oooo fajnie :) tata w odwiedziny przylecial, super. Bawcie sie dobrze :) Pepe ❤️ wracaj szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na 10ta na praktyke ...dzis pierwszy dzien "czymajta ciuki" zeby fajnie i krotko bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooj pudelko szkoda sprzetu no ale moze jutro bedzie faktycznie lepiej na praktykach spoko dzis pierwszy dzien to prawie nic nie robilam...wiecej patrzylam szefowa i dziewczyny co u niej pracuja mile wiec powinno byc OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj Pudelko wspolczuje :( no herbusiowa nawet nawet ja od jutra zaczynam diete dukana :D naczytalam sie ksiazki i mi sie zachcialo zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego malolata pokazywali nam w tv :D kable mi wymieniaja :O hahah pyta mnie kolezanka co robie odpowiadam: bawie sie ptakiem, nie moge zabic swini :D spytala czy jestem trzezwa a ja przez to ze netu nei mam wciagnelam sie w gre na komorce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) 40papierosow dziennie 2 late szok :D:o Pudelko hahaha bawie sie ptakiem :D no dobra jakies glupie mysli mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to francuska dieta oparta glownie na proteinach ma cztery etapy 1 - blyskawiczna utrata kilogramow (srednio kolo tygodnia trwa) 2 lagodne dojscie do upragnionego celu ;) 3 utwalanie wagi 4 stabilizacja jest ksiazka - ni e potrafie schudnac w empiku dr piere dukan warto przeczytac kosztuje 19zl znajomi mi polecili - nikna w oczach ;) doslownie! jestem dzis pierwszy dzien - to chyba moja pierwsza prawdziwa dieta nie lubie pic czystej wody a dzis juz prawie 1,75l wypilam:D suszy mnei jakos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale dzis mam dzien...szok najpierw moj W sciagnal mnie z praktyk zebym go zacholowala do mechanika bo auto mu padlo wiec przez cale miasto ciagnelam ten czolg az sie lina zerwala jak w pewnym momencie szarpnelo druga byla lepsiejsza u jednego mechanika nie bylo miejsca ani nie mial czasu,wiec wyslal nas do drugiego...i znowu przez cale miasto :O skrzyzowania i ronda byly najgorsza...zatarasowalismy cala glowna ulice az sie korek zrobil nie dziwne jak jechalam 20 /h hahaha oczywiscie do pracy maz wzial moj samochod a mialam z dziecmi jechac na basen bo im obiecalam zdesperowani wymyslili ze pojedziemy rowerami...ok wiec przebralismy sie i wyjezdzamy....a tu deszcz zaczyla lac,wiec spowrotem wkurzeni :O niech sie ten dzien juz skonczy aa ana dodatek z kranu w lazience mi kapie,ale gdzies w glebi i trzeba bedzie chyba sciane wybijac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bije rekordy :( to ze mnie podlewa i wala pioruny to juz norma dzis poszlam pomogac tacie wspial sie a krzeslo i walnal glowa w aluminiowa belke wygladal jakby sobie probowal czolo odciac:( pogotowie , szpital, szycie glowy odwiozlam do domu dwie godz pozniej juz byl w pracy 😭 rece opadaja a tu nadal leje;( i to bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj chyba jakies cholerstwo sie placze w powietrzu 😠 ja taki dzien do dooopy mialam we wtorek. Przemoknelysmy do ostatniej suchej nitki z dziecmi czekajac ponad pol godziny na autobus, potem w domu wstawiam gulasz i zaczynam przygotowywac Mala do spania, po kilku minutach czuje smrod, kolacja spalona, na szczescie nie poszlam jeszcze na gore Mala do lozka klasc po bym wtedy nie poczula i chate spalila .... no ale klopotom i smutkom mowimy pa-pa! :p dzisiaj posylam sloneczko tam gdzie potrzebne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj to moje dziecie malo pod samochod nie wpadlo :O :O ona sie pcha jechac pierwsza rowerkiem pierwszaaaa pierwszaaaa . a pozniej skrecajac w praco wystawia reke w lewo ( bo prawej nie umie puscic z kierownicy) .... tak sie rozdarlam na skrzyzowaniu , ze facet az leb wystawil z samochodu ... dzis pojechala na wycieczke wiec odejda mi nerwy z wczoraj :P ja dzis muzycznie :D cos wam powklejam bo ostatnio to sobie slucham .. Euforka juz pewnie slyszala jedna :D :D bo to do Eclipse .. ale Muse uwielbiam od dawna :) i dobra muze przynajmniej zrobili teraz jako soundtrack :D :D sobie poluchajta .. na dobrych glosnikach :) http://www.youtube.com/watch?v=MTvgnYGu9bg .. http://www.youtube.com/watch?v=T6BMYh6Stjo .. King of Macedoniaaa to stare jak swiat :D i Uno ale jak ktos zna moze sobie wbic i posluchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kolezanka sie melduje ze zyje;) Podczytalam Was troche i jakis pech wisi nad wszystkimi -a kysz,precz brrr OBy sie wszystko szybko pogoilo !!!! Ja juz tez mam szkole z glowy:D zdalam egzaminy hihi nawet lepiej niz ostatnio-a nic sie kompletnie nie uczylam hahahahah U mnie dzis lato bylo-nawet udalo mi sie godzinke na slonku polezec:D wygonilam mojego by postal w sklepie:D:P Zdjecia wysylam i wyslac nie moge heheh-jak jutro o 20 nie padne:Pto Wam w koncu przesle razem ze zdjeciami z klasy z pozegnania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc (nie mam kwadratowych nawiasow) w domu nie ma czasu na net to Wam chociaz z komorki pomacham ;) w drodze do pracy poczytam innym razem bo wyswietlacz za maly i duzo przewijania buziaki i sloneczko Wam posylam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ uuu widze tu jakis pech! niedobrze zaczal i mnie przesladowac :o mam dosc dzisiejszego dnia nawet nie chce mi sie pisac o tym co bylo, co sie dzialo jeszcze tydzien i urlop Pudelko jak tam tata? Dea szczescie w nieszczesciu szkoda ze wczesniej nie widzialam, ze mowimy klopotom pa-pa bo moze jak bym i ja powiedziala to bylby dzis nawet fajny dzien a tak .. du.pa Pestka o matko!!! dobrze, ze nic sie nie stalo Gabi ❤️ euforka slyszala :) i euforce sie strasznie podoba ;):D Pestka nie uwazasz ze edward w tej 3czesci jakos inaczej wyglada? jakby gorzej? ;) Hugo 🌻 gratulacje moje! :) no i czekam na foty :) Eternity ja tez Ci macham ;) i dzieki za sloneczko, dzis i u mnie swieci :) odrazu inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko nie widzialam a co zrobla??? Euforka no wyglada .. bo juz nie maja co zrobic tylko kombinuja w kolorach i pudrowaniu go hahaha wszystko jakies takie sztuczne na sile bleeeehhhhh mam nadzieje ze film bedzie ok .. juz niedlugo :D uwazam , ze 1 czesc zaskoczyla i na tym sie skonczylo hahahahahaa ja mam upal az mi leb peka ufffffffff Hugo hahaha wariacie ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×