Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Dea gratuluje !!!!! U mnie dzis caly dzienlalo-nadal leje :P Mam juz z glowy czesc egzaminu hihi jeszcze w poniedzialek ustny:Pciekawe czy zdam-bo sie nic nie uczylam:P Pestka jak to gloduje?i ktore? daj cos do jedzenia co lubi-napewno sie skusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea GRATULUJE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻! :D Pestka - odchudza sie z kosci na osci? ;) mi to by taka glodowka sie przydala nie powiem... ;) Hugo gratki i trzymam kciuki dalej 🌻 :) Pudelko najlepszego dla dziecka 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis deszczowo a fala powodziowa dotarla i do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem co jej .. obiadu nie jadla i do wieczora nic , poszla spac glodna . a dzis wstala i mowi , ze glodna , zjadla platki i zwymiotowala :O :O nie mam pojecia co jej ... aa teraz wciagnela jeszcze 2 kanapki bo do szkoly oczywiscie nie poszla .. u mnie juz upal znow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea gratulacje! i dziekuje za zyczenia w imieniu mojej corki ja do ogrodka sie nie dotkne! wczoraj bylam az na tarasie:P i... przynioslam sobie kleszcza w nodze! myslalam ze to jakis rozdrapane cos po komarze... ale biore to a to jakies twarde w dwa paluchy a to tak sie wyrwalo ogladam... kleszcz!!!!! pierwszy raz mam nadzieje ze ostatni ide sie dowiedziec czy jest co na oblanie ogrodka antykleszczowego:P euforka opisze te cwiczenia , rzeczywiscie moze sie nadadza i dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo na fotki czekam ;) Pudełko do kina to i ja chętnie swoje podrzucę - to dopiero zrobisz wrażenie ;):D z Pestkowymi będzie 8 hyhy Pestka jak słoneczne "pocałunki"? przestało piec ? Martoszka pod egzaminy 🌼 co do seriali to "pamiętniki" mam następne za dwa tygodnie , robią sobie przerwę na tydzień :o i to w takim momencie cholery... na Euforkowe fotki też czekam :) deszcz u mnie pokropił tylko miało się ochłodzić , no w sumie spadło o kilka stopni ale nadal fajnie nawet Pudełko zaległe najlepszego dla dziecięcia 🌼 :) moje dzieci pamiętały o mnie w angielski dzień matki Dea gratulacje !!! 🌼 daj tylko znać jakie ulice mam omijać ;):D uuuuuu Pestka , jak mała teraz? 🌼 zdrowotne ziółko Hugo pod Twoje egzaminy 🌼 trzymam kciuki za ustny - ale dasz radę Pudełko brrrr kleszcz :o ja miałam schizy jak moje dzieci złapały-niestety mieszkanie pod lasem ma te swoje "uroki" :o dobrze że mam z głowy teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuuuuurde wreszcie piątek jutro i zrywam się wcześniej z pracy koniec miesiąca to masakra :o czuję się jakbym była jakimś cudotwórcą - mam im zrobić coś z niczego wrrrrrrr ja nie wiem jak ja jeszcze wytrzymuję z uśmiechem na twarzy i miłym tonem względem rozmówcy(wiecie , ta wyuczona angielska uprzejmość :P ), czasami coś dosram ale "niby żartem" :P mam ochotę potraktować ich "po swojemu" :P dzieci mają już wolne jutro od szkoły , w poniedziałek mamy wolne (bank holiday-długi weekend) a dzieci wracają w następny poniedziałek do szkoły i w ten poniedziałek jadę odebrać gościa z Pl z lotniska :) idem się wyciągnąć z kopytkami na sofce jakaś lampka winka w łapkę ;) i tv - "kości" dzisiaj spokojnej nocy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka :D tez ryknelam smiechem :D eternity ja pod lasem 15 lat mieszkam i dopiero pierwsze swinstwo sie trafilo, dobrze ze mi i nie daj sie w robocie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahaa Pudelko no nie? pewnie tez stoi z pilniczkiem :D i se spiewa :D no kuwa leci w TV co 15 min Enricze ... jakieto wsio na jeden kopyt ... jedna spiewala cale 3 miesiace ... ma ma ma telefoonnn a ten teraz a a a a a aj lajket buehehhheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ haj :) nie ma już pierwszego video i się nie pośmieję 😭 a koleżanka nie ma czasu na piłowanie paznokci bo ruch ;) w pracy się nie dałam ;) dziś była krótka piłka :P ja swoją pracę wykonuję jak należy :P a że magazynier nie dostarczy zaraz zamówionego modelu , albo jak viserka w ostatniej chwili mi da znać że operator skończył robić dostarczony stock i czeka to już nie moja broszka :P brak im organizacji i na dodatek są ślepi :P już kilka razy szłam "szukać" modelu bo "oni jeszcze nie mają" - trzeba podejść i pokazać palcem "o tu jest" i cokolwiek by się nie działo to wszystko wina biura wrrrrrrr to sobie pomarudziłam ;) ale praca nadal mi się podoba :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no paskudy rzeczywiscie nie chca zeby ogladac pieknego Enrique!! 😭 no piosenka .... juz wole o telefonach :D Eternity - z calej pracy ostatnie zdanie najwazniejsze - ze ciagle Ci sie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pada deszcz :o nie lubię ... a i okna miałam umyte dopiero co 😠 ja z muzy to chyba najczęściej ostatnio słyszę Justin'a Bieber'a :D ale jak dzieci okupują telewizję na kanałach typu nickelodeon oglądając swoje seriale to nic dziwnego hehe a no podoba się praca , podoba bo jakby nie było większość czasu spędzam i tak z doopą za biurkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejbe bejbe bejbe ... hahaha ja biMbera tez slysze non stop az sie rzygac chce :D :D spoko teraz jestem w ciapki , skora zlazi raz tu raz tam hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usher, r u comin' to the party? Naaah , I'm babysitting Justin Bieber... :P Pudełko trzymam kciuki za przetrwanie ! mi wystarczy jedna prawie-nastolatka i ochoojać czasem idzie ;) znaczy się Pestka w lamparta się teraz bawisz z tymi cętkami ? jakiś mam humor taki rozdrażniony - rozniosłabym kogoś 😠 przed @ jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś mam nerwowy przypływ energii - znaczy się wszędzie widzę bałagan , wszystko jest nie na swoim miejscu i opierdalam wszystkich po kolei :P dobrze że choć słońce dziś wylazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos musi byc w powietrzu bo moja Duza juz dzis ode mnie oberwala ... 😠 argh, ide dalej sie nerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) w koncu mam troche czasu dla siebie mozna nadrobic zaleglosci ;) Pestka jak tam Gabi? zaczela jesc? Martoszka, Hugo trzymam kciuki 🌻 jak sie zmobilizuje to fotki Wam zaraz przesle ;) Pudelko o matko!! 30stu nastolatkow? szok :D zyjesz? :D zaraz ide poczytac te cwiczenia bo w pracy zerknelam poprobowalam troche ta glowa pokrecic ale sie dziwnie na mnie patrzyli niektorzy ;):D aaaaaaa i ziolo mam dla Was na uspokojenie [🌻🌻🌻🌻🌻🌻kwiat]🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam Wam foty :) mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez dolaczam do klubu wkurwa hazbend tlunaczy to przygotowaniami do imprez ja sie boje ze mi sie pms wydluzyl chata zyje ja tez dzis "najazd" dziadkow stres bo kulinarnie musze sie wykazc Euforka szkoda ze tak daleko jestes to bym Ci pokazala na zywo to glupie cwiczenia :) Ide obierac ziemniaki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem....zyje...i jestem po wszystkich egzaminach....rok z glowy mam tzw. wakacje w pazdzierniku dopiero mam zjazd dni miasta u nas i bedzie koncert Blu Cafe wiec trza sie przejsc posluchac z lekka :) do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tak sie zastanawialam czy napisac czy nie haahahahhaa ... Euforka wiesz , ze dzis w nocy snilo mi sie twoje mieszkanie? :D :D :D Nie wiem co ale cos robilam w PL i nocwalam u Ciebie jakby w tym co teraz mieszkasz .. a Twoje nowe bylo na gorze w tym samym bloku , i Ty poszlas na gore do K i nie domknelas drzwi wyjsciowych w mieszkaniu w ktorym my spalismy ... :D :D hahaha i kto nie wchodzil na klatke to drzwi ciagle walily .. a ja mowie do M ze tu chyba straszy i ze ide na gore do Euforki powiedziec zeby sie szybko przeprowadzala hahaha Nie wiem skad mi sie to wzielo :D :D :D Taaa Gabi je ... dzis wyjatkowo truskawki z lodami z bita smietana ,.. gofry itp :D :D a na sniadanie pomidora z cebula jadla .. ja nie wiem co jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sobie goscie szybko poszli bo babcie ogladaja taniec z gwiazdami a u nas tv niet :P przeszla mega burza a jeden piorun wpadl na pomysl strzelenia w nasze anteny ani tv ani normalnego netu no i babcie na taniec pojechaly do domu ;) szczescie ze tylko anteny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×