Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

zaraz przytargam koldre na dol i bede lezec :) przed komputerem :) nie ma sprawy - poleze za wszystkich - zawsze chetnie pomagam potrzebujacym :) co do kozucha - w zeszlym roku jak bylam na swieta w Polsce to kupilam sobie taki fajny kozuch z ogromnym kolnierzem i futerkiem na rekawach. w UK zalozylam go tylko pare razy bo bylo za cieplo. za to jak przyszlam do pracy to wszystkim sie 50 funtowki swiecily w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki kozuch lata \'80 pamietacie? Moja mama miala identyczny :) kupilam na pchlim targu w Paryzu, czarny z wielkim kosmatym kolnierzem i z paskiem w pasie. I cieplutki! Ale to prawda, malo go uzywam bo za cieply i w metrze musze sie ciagle rozbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niemam:O za to znow i wywalilo korki😭tym razem z kazdego kontaktu😡chyba moje zelazko ma za duza moc albo istalacja do dupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u tesciowej w domu tez czesto wywalalo korki chociaz tesc byl elektrykiem :D po prostu sprawdz czy nie masz zbyt wielu rzeczy podlaczonych na raz np. pralka, kuchenka, lodowka, a zwlaszcza czajnik elektryczny. kiedys majac wlaczone te wszyskie sprzety na raz (goraczka przed swietami) szwagier wlaczyl jeszcze mikser i........... wysiadlo wszystko lacznie ze swiatlem w kuchni, w ktorej nie bylo okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×