Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

kurcze niezla jestes :D ja przy tobie to w zarodku albo powijakach i to ledwo... oj cienizna ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe i dopoki mamy jeszzce dzis to przydaloby sie zapobiec odksztalceniu materaca :D oczka mi sie juz troszke kleja 💤 jeszcze dzis w domu na przeciwko kosili trawe a przyslonecznej pogodzie dla mnie to zmora :o wyszlam tylko na chwile i wrocilam z oczami w mokrym miejscu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez troszke na powolniejszych obrotach aczkolwiek jeszcze sie trzymam :D chce sobie cos w tv jeszcze zobaczyc ale na razie czekam bo maz zamiast isc spac robi cos z tunerem... :( ehh te ich zabawki :D co do trawy.. uwielbiam zapach skoszonej trawy wy tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys lubialam :) mielismy w Polsce ogrodek i taka dzialeczke bardziej uprawna i uwielbialam jak sie kosilo trawe kosa :) a potem grabie i heja! ale od dwoch lat masakra - jak tylko znajde sie w poblizu skoszonej trawy to od razu szczypia mnie oczy i lzawia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 sól fizjologiczna d oczu pomaga, do nosa woda morska w sprayu, ja czasami musze sięgać po leki antyhistaminowe, ale unikam ich jak ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh zleci i tez bedzie 1000 na liczniku :D ja sie pozegnam juz :) do lecacych oczek dolaczyla rozdziawiona w ziewnieciu buzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 to milego lulanka i do uslyszenia ponownie czyli zapewne jutro.. spij slodko stokrotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko moge to unikam takich miejsc albo jesli moge to po prostu czekam az sie wylzawi to co masie wylzawic 9podobno ladne sie oczka ma wtedy ;) :D a najlepiej to unikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czekam do jutra tu (UK), bo jutro tam (PL) kusi aby uciec do łóżeczka. Jak ja nie lubię kiedy mój chłop ma nocki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnnna to mozemy sobie rece podac :D wczoraj siedzialam do 4 rano i czytalam bo pusto w lozku tez ma nocki moj slubny z kichaniem przy koszonej trawie meczylo mnie w zeszlym roku a w tym jakos mniej trzeba do lekarza sie udac i tyle ale teraz to juz mowie dobranoc 🖐️ kolorowych snow i milej nocki 😘 p.s. a nie mowilam ze jak sie rozgadam to na ament ??? :D:D:D:D:D dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jest jeden plus - masz cale lozko dla siebie - ja jak moj idzie rano do pracy - od razu sie rozwalam na calej szerokosci lozka :D i spie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc dobranoc :) moj na szczescie praca na jedna zmiane, choc wiem co to bo w Pl tez czasem robil nocki..oj milo nie bylo samej spac fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×