Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

brawo za kolejna stronke :) ja juz po spacerku, sprawy urzedowe pozalatwiane biore sie za obiadek powoli, corcia poszla do lulanka to sobie dychne odrobine.. za godzinke juz mezus z pracy wraca to zleci 🌼 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczylam sie bawic :) jak chcecie fotke to moge wkleic :) ale na fotce bedzie widac tylko zgniecione w kulke papiery :P 😠 okazalo sie ze taka zabawa nie jest dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabijam:)Eternity za stronke🌻nocne marki pisza zawsze jak ja przed tv siedze:Oja po kawie spie jak zabita:)cos juz na mnie nie dziala-albo raczej usypiajaco:D ide ogladac filma🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kompa i jest w malej pokoju wiec gdybym go mialoa do drugiego ciagac by ogladac tv i pisac to :Phehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe u nas miejsce na kompa bylo tylko w salonie (no dzieci maja swojego u siebie tez ) ale tylem do tv wiec tez bylo ciezko :D na szczescie moj husbend kupil laptopa ktory mial sie nazywac \"nasz\" ale zrobil sie MOJ :D:D:D:D do kompa siadam jak potrzebujego odpalic coby mi internet dzialal :D i do sypialni moge zabrac ;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro przylatuje do nas teściowa z siostra mojego połówka :), znów trochę swojskości w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annnnna 🖐️ gonimy gonimy :D to mowisz ze bedziesz miala wesolo z goscmi w domku fajnie :) ja czekam na pazdziernik na wyjazd ach zla jestem ze nie wypalilo teraz w sierpniu ale co sie odwlecze to nie uciecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zassałam, obiejrzałam po chwili kawałek i taka kopia że az strach :(, straszna, kamera w kinie , naewt krzywo ustawiona, przerwałam ściaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×