Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sadzicie

CO SADZICIE O FIRMIE ORSAY,TROLL...

Polecane posty

Gość co sadzicie

bo ja mam same negatywne doswiadczenia. Czy wy tez takie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dlaczego? Oczywiście, nie wszystkie ciuchy mi się podobają, ale w ?Orsayu czasem znajduję fjne marynarki, sweterki i koszule, a Troll- muszę przyznać, że się zepsuł, pogorszyła się jakość ciuchów-mam na myśli głownie szmaciaste koszulki i blezeczki, ale za tę cenę, szcególnie na wyprzedarzach kupuję 20 t - shirtów i nie narzekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorąc pod uwagę, że wśród moich ubrań dominują jeansy i bluzy z kapturem to lubię te marki. Szkoda tylko, że rzadko kiedy rzeczy są naprawdę dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie chwalę bluzy z Trolla, zwłaszcza welurowe i z mięciutkiego polarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Trolla też właśnie najbardziej lubię bluzy, ale zauważyłam, że te droższe są lepszej jakości: ta, którą kupiłam za 85zł wygląda po wielu praniach lepiej niż ta, którą kupiłam na przecenie za 30zł (pierwotna cena to chyba 59zł). Polary też nawet fajne. Koszulki Troll robi z bardzo cienkiego materiału i prawdę powiedziawszy nigdy nie kupiłam tam żadnej. Mam zastrzeżenia pod względem niektórych materiałów - często są bardzo niepraktyczne - np. czarne spodnie z materiału, który absorbuje wszystkie kłaki i kurz ... Po prostu porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoolek
Ponad połowa mojej garderoby to ciuchy z TROLLA i bardzo sie z tego ciesze ;) wiekszosc z nich kupiłam w czasie róznych promocji po bardzo korzystnych cenach, ale zawsze dużą wagę pzrywiązuje do jakosći- przy odrobinie uwagi mozna kupic dobrą jakosciowo rzecz pw swietnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×