Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa

MATA EDUKACYJNA

Polecane posty

Od jakiego wieku można zacząć kłaść dziecinkę na macie edukacyjnej ??? Czy od pierwszych miesięcy ?? Jak to było u Was i czy mata się sprawdziła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sie nie sprawdzila ani przy pierwszym ani przy drugim dziecku.Zainteresowanie tylko na chwilke niestety. Moim zdaniem strata pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kladlam synka od poczatku, ale nie byl zbytnio zainteresowany, ale dopiero w momencie jak sie zorientowal do czego sluza rece :-) to ma zabawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uwazam ze zbytek łaski :-) wogole mojego syna ta atrakcja nie interesowala najpierw byl na nia za maly a potem za duzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jagoda- chorowitku 🌻 ja maty uzywalam od poczatku. fajna sprawa na poczatku- do3,4mc- ale im starszy tym krocej lezal. teraz juz nie ulezy w miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od początku w zasadzie, na początku mała leżała na niej po prostu, teraz \"gada\" do lusterka, sięga po zabawki, na macie potrafi sie sama bawić do godziny nawet; ja jestem zadowolona z tego zakupu; a matę kupiłam za jakieś 70 zł, więc nie taką bardzo drogą, właśnie na wypadek jakby się nie sprawdziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też nie wydaliśmy na matę majątku a przyznam, że na liście najbardziej użytecznych rzeczy przy niemowlęciu zajęłaby wysokie miejsce. Używać zaczęłiśmy jak Mała skonczyła 2 m-ce, wcześniej nie interesowała jej wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komentarze odnośnie maty:) Ja niczym nie ryzykuję, bo dostałam matę w prezencie, tzn pożyczyła mi szwagierka więc nawet jak się nie sprawdzi to nie bedzie problemu...a pytałam tylko z ciekawości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam matę, mały chętnie spędza na niej czas, bardzo lubi sięgać rączkami po wiszące zbawki i ciągnąć je za wszelkie kończyny, uszy, ogony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×