Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

21

nutramigen plus kaszka bezglutenowa

Polecane posty

chcialam sie zapytac bo juz sama nie wiem jak to jest moj synek ma skonczone 4 miesiace podaje mu nutramigen ma skaze bialkowa i chcialam zapytac czy moge podac mu do nutramigenu kaszke bezglutenowa np. bananowa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję do dziś nutramigen, synek ma obecnie 11 miesięcy Kupowałam kaszki bobowity bezmleczne i robiłam na nutramigenie, są dostępne prawie wszystkie smaki, niestety za dobre to nie jest smakowo. Ale tą kaszkę bezmleczną możesz zrobić też poprzez użycie zwykłej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ci bardzo bo podalam synkowi niby na opakowaniu pisze produkt bezmleczny bezglutenowyy ale wolalam zapytaccc poprostu a jaka kaszke polecasz nie smakowaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz, spokojnie, jak napisala Sloneczko - lepiej robic na wodzie, bo N. to straszny syf, niestety.... DO tego dodawalam jakies owocki (przetarte) i bylo sniadanko jak marzenie. Mozesz tez poszukac mleka ryzowego/owsianego/slonecznikowego/sojowego - sa calkowicie bezmleczne i mozna je wprwadzac do diety od 6 mca zycia, kaszka na takim mleku to prawdziwy przysmak. A ja wlasnie ze wzgledu na obrzydliwy smak dodawalam tez miarke kaszki do butli z N. zeby poprawic troche smak - balam sie ze jak sie mlody do takiego paskudztwa przyzwyczai to mu sie smak wypaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sama juz nie wiem co moge mu podawac oprocz nutramigenu chcialam mu troche smak znienic wiec podam mu dzis nutramigen z kaszka babanowa synek ma skonczone 4 miesiace wieccc cyba spoojnie mogee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz :) przecierki owocowe, te od 4 mca, tez mozesz ostroznie i pomalutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podawałam potem kaszkę na wodzie, a gdy używałam nutramigenu to dodawałam takiego gęstego syropu - soku, wtedy smak znośniejszy. Im bardziej był starszy tym mniej wariowałam i zaczęłam podawać słoiczki na początek indyk i kurczak, zupki jarzynowe. Zresztą na każdym słoiczku pisze: nie zawiera białka mleka krowiego wtedy przeznaczone jest dla małych alergików. Ucierałam też jabłuszko i dodawałam do tego rozgniecionego biszkopta, tworząc papkę. Obecnie gotuję sama zupki, a dziecku podaję od 2 tygodni serki danio lub inne i jak na razie alergia się nie oddzywa. Nutramigen w tej chwili pije już tylko rano. 7.00 210 nutramigeniu 10.30 przecier z jabłka i z rozgnięcionym widelcem bananem, klub kisiel, lub budyń 13.30 zupka (kurczak, ziemniak, marchewka, pietruszka, brokuł lub kalafior) wszystko zmielone 16.00 banan lub kaszka lub budyń lub serek danio 19.30 butla nutramigeniu daję nawet arbuza Godziny posiłków oczywiście nie są sztywne wszystko zależy od tego o której się obudzi :) Przestałam już się tak zamartwiać jego alergią nawet czekoladkę ostatnio próbował i też nic mu nie było. Chyba już po skazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×