Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiiira

Ślub cywilny

Polecane posty

Gość kiiira

co myślicie na temat ślubu cywilnego, jak go zorganizować aby było uroczyście mając ograniczone finanse i w co się ubrać chciałabym mieć tradycyjną białą suknie, proszę o rade.czy są tu może dziewczyny w podobnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
Temat był już wiele razy. Pisały dziewczyny które miały ślub uroczysty, w ładnym otoczeniu w białej sukni, i takie którym się to nie podoba. Co to zmienia?? Zorganizuj jak ci się podoba i na ile ci środki pozwalają. Dodam że ja będę miała tylko cywilny. Chcę aby to był piękny ślub, bez oszczędzania na oprawie. Właśnie szukam białej sukienki, odpowiednich wnętrz i robię rozeznanie odnośnie tego czy urzędnik może dać mi ślub poza urzędem. Mój narzeczony ma wyjechać za granicę żeby na to zapracować lub ja wezmę kredyt. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiira
Fajnie ja mam mało kasy właśnie buduję z narzeczonum dom i mamy dUŻO wydatków, ślub potrzebny jast nam do celów urzędowych spotykamy sie już 10 lat od 3 mieszkamy razem ślub nic nie zmienia ale mimo wszystko chciałabym aby był wyjatkowy. Wiem już otym pisano(dawno) ja chciałabym z kimś pogadać wymienić opinie a na żywo to nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
Budujesz dom??? Wooow.. Może zróbcie przyjęcie weselne gdy już np parter będzie ukończony, lub na parceli, pod namiotem... Już część wydatków, na salę, odpadłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość en
hej ja też biorę cywilny :) yuuu jak z tym urzednikiem wyjdzie poza urząd czy nie,też nie podoba mi się branie ślubu w tym obleśnym urzędzie napisz jak coś będziesz wiedziała.Kiiira my remontujemy nowo zakupiony dom i też nie mamy kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onna28
Hej, znajomi biora ślub tylko cywilny w Gdańsku i udało im się zorganiwzować w Ratuszu Staromiejskim na tzw Białej Sali. Podobno normalnie jest problem z organizacją poza UC, ale oni poszli, normlanie porozmawiali i im pozwolono bez problemu, wiec nie wiem od czego to zależy. Chyba z 500 zł kosztuje tam godzina. Dodam, że załatwiają wszystko od maja dopiero, a ślub we wrześniu i w sumie wszystko załatwili jak chcieli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
To ja na razie daję sobie spokój z pytaniem o ten ślub poza urzędem, bo jeszcze nie chcę załatwiać terminu a już Onna28 nieco naświetliła kwestię tego jak jest w Gdańsku. Właśnie w tym mieście brałabym ślub. En, to ja ci nie odpowiem. Mam nadzieję że będę miała tyle szczęścia co znajomi Onny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślub poza USC
trzeba podobno złożyć do kierownika USC podanie z prośbą o oddelegowanie pracownika do udzielenia ślubu gdzie indziej i jakoś ten pomysł rozsądnie uzasadnić. I ponieść koszty dojazdu pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiiiira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiiira
hej dziewczyny w pszyszłym tygodniu będę z narzeczonym załatwiać te formalnosci, mam nadzieję że znajdzie się jakiś uprzejmy urzędnik, który zgodiz się udzielić nam ślubu poza USC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuuu
powodzenia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×