Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Ten artykuł ma chyba z 10 lat i jest delikatnie mówiąc zabawny :) Nic mnie nie łączy ze SKOK-iem Wesoła ale niektóre zdania potrafią rozbawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na SKOK bez SKOK
Smieszny artykuł ? to czemu od razu tłumaczenie że ja ja ja nie ze SKOKU ....strach ze mafia przyjedzie dom Ci podpala, zwolnia z pracy ???? własnie buduje Tankietke z 1939 roku wiec zapraszam wszystkich płatnych morderców :) ....teraz lepiej kreca lody i maja wszystkich w d .. finansuja PIS i regionalne zwiazki zawodowe solidarnosc , troszke rzuca na lewo ,.. wiec sa nie do ruszenia i tyle w temacie , a zwykły pracownik i tak jest szargany... jak były zarobki 9 lat temu i teraz takie same ,. jest przykład prosty mamy dobrobyt dla prominentów reszta sie nie liczy !!!! a to wina taniej siły roboczej ! masz magistra , to nie ponizaj sie za 1200zł. stac Cie na lepsze zarobki !!!...niech nie mysla , że moga Cie kupic jak niewolnika !!! Chinczyk ukrainiec cie nie zastapi wiec nie beda juz nie długo miec w kim przebierac !! Dlatego trzeba informowac nowych ,których wabią ,.. by wiedzieli co to za skurczy..... !!! , a nie cicho sza ,bo strach ma wielkie oczy ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziesięć lat potrzebowałeś aby wkleić ten artykuł? Zwolnili Cię? Owszem pracuje w SKOK-u ale akurat nie w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoczanka
Ja powiem coś od siebie do tych wszystkich mówiących że w każdej pracy jest ciężko bo trzeba wyrabiać plany ble ble ble...Wszyscy dobrze radzący, dajmy im popracować i przekonać się na wlasnej skórze że napewno ich niktnie zwolni a sami stamtąd spie.....:D Dobrej nocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama podskoków
przesledziłem wszystkie skoki i jest podobnie ,. co do pracowników szeregowiec nie ma czasu na forach skakac wiec z nudów tylko tzw medzmenty zagladaja :) jestem ciety na skoki ,bo to gorsze złodziejstwo po trupach ida by sprzedac kredyt ,.. podam przykład " przychodzi babcia 75lat ledwo idzie o lasce zali sie ze brakło jej na leki pokazuje odcinek emerytury i paragon z apteki ,.ma w skoku juz kredyt 3,5tys chce dobrac tylko 200zł ,bo brakuje jej na zapłate za prąd , dziewczyna z obsługi lituje sie nad babcia i proponuje spłate starego kredytu i wziecie nowego na lepszych warunkach konsolidacja ,babci pozostanie 400zł bez dobierania kredytu oczywiscie widzac to menadzerka bulwersuje sie i namawia na wpisanie tej starszej Pani wiekszego kredytu ,. i tak byle by liczył sie wyrobiony plan ,a nie człowiek ,. tak przed wojna zydki pozyczali biednym Ci nie mieli na spłate , to i tak mamili byle by sie zadłuzył , a pozniej po ostatnia koszule przychodzili zabrac ,.. Nie ma moralnosci ,..a le pamietajcie jestescie pracownikami bez serca to Bóg widzi i tak samo predzej czy pozniej was dopadnie z nagroda za sumienna prace !!!! cała prawda o S K O K ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama podskoków
a co żydków spodkało , za ich pazernosc , to nie musze mowic kazdy wie przyszedł po nich rogaty z wąsikiem .... tak wiec zydkowie skokowie biada wam oj biada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama podskoków
spotkało ich sumienie biedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko odnośnie szkolenia. Czy trzeba być na nim ubranym elegancko typu biała koszula itd czy raczej na luzie? Nie wiem co zabrać ze sobą ;p Kto jedzie 20.05 ze Szczecina lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkolenie jest na pełnym luzie, strój dowolny, no chyba, że lubisz białe koszule itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ;) Dzięki za podpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mba
Jedzie ktoś może z Łodzi na szkolenie 11.06?? Zastanawiam się jak się tam dostać z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam pytanie jak wygląda rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu Obsługi Klienta / Kasjer w skoku jaworzno? Chodzi mi o ilość etapów rekrutacji, pytania zadawane na rozmowie oraz o szkolenie. Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajli, ja też będę na tym szkoleniu od 21.05, ale jadę z Gdyni. Spotkamy się pewnie na miejscu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skok jaworzno
Witam czy ktoś był na rozmowie w SKOK Jaworzno?? Jak wygłąda romowa, o co pytają i takie tam,? Będę bardzo wdzięczna za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKOKWSPÓLNOTA
Praca w SKOK to balansowanie na linie.Chcesz mieć długi zatrudnij się w SKOK.Pierwsze chwile w SKOK to wydawać by się mogło pełna sielanka,w końcu niewiele firm oferuje wyjazd do nadmorskiego ośrodka w celu przygotowanie do pracy.Mimo że sprawdzian końcowy zaliczono w 99% wykazał moje dobre przyswojenie materiału już pierwsze dni w pracy wykazały że to szkolenie nie ma nic wspólnego z podniesieniem kwalifikacji i jaką naprawdę firmą jest SKOK.Umowa o pracę skonstruowana tak że od pierwszego dnia pracy stajesz się dłużnikiem firmy,a później jest już tylko gorzej .Po kilu dniach dowiedziałem się że doradcy klienta nie mają co liczyć na choćby grosz premii,czysta pensja to 1400 złotych.Po dwóch miesiącach kolejne szkolenie(koszt każdego to ponad 3 tyś za tygodniowy wyjazd do Władysławowa)zwiększające moje zobowiązania wobec SKOK a po nim informacja że z powodu ciężkiej sytuacji na rynku zmuszeni są do obniżenia poborów do 1000złotych.Nie wiem jeszcze jak się to zakończ ale ostrzegam omijajcie SKOKI wielkim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona
powracam juz po szkoleniu :). Takze teraz tak, dementuje kilka plotek, ubior dowolny, nauki? jak ktos normalnie przyswaja wiedze to nie siedzi do 2 w nocy, my mielismy czas na integracje i to w miare czesto a zdawalnosc wszyscy powyzej 90 % i to sporo :). Jedzenie dobre, naprawde mozna pojesc dobrze, zupy mmm pycha :) ale zdarzaly sie obiady spaprane i wtedy ratunek zoladka czym kolwiek. zajecia od 8:00 do max 16. zastanawia mnie jedno, wiem ze skokow jest sporo, ale jak chodzi o stefczyka skad oni biora kase zeby co 2 tygodnie rowno zatrudniac po 50 osob i wysylac je na szkolenie 2 tyg. gdzie koszt jednego pracownika to okolo 3 - 4 tys zł. taka jest rotacja czy jak? a egzamin - stres ogromny ale wcale nie trudny taki, wiec to co tu przeczytalam wczesniej a co przezylam to smiech na sali. nie lubie rygoru wiec byl czas na wszystko. i jeszcze jedno: nie ma nic w umowie stefczyka o tym, ze jak sie zwolni pracownik to ponosi koszty szkolenia! dupa, nic takiego nie podpisalam. a! i jeszcze ostatnie :) z ta nauka i egzaminem to zalezy na jakiego trenera traficie :) my mielismy najlepiej takze zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza333g5
Ale dlaczego? Zarabiaj z domu ponad 11 tyś zł, weź swój etat napisz na biuro@ddff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik skok
DO Łona ... tak ... taka jest rotacja .... jak wróciłam ze szkolenia taka byłam szczęśliwa że mam suuuper prace .... teraz ..... nie dziwię się że taka jest rotacja.... jak znajdę inna pracę to z pewnością będę s...... ć ze skoku !!!!! Pracuję bo nie stać mnie na to żeby nie pracować i podejrzewam jak większości z nas....nie wierzyłam że "kierownictwo" i w ogóle praca w skok jest tak podła.... JEŻELI MACIE WYBÓR TO ODRADZAM PRACĘ W SKOK !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niedawno wysłałam swoja oferta do skoku chmielewskiego i czy ktoś wie jak przebiega tam rekrutacja i jakie zarobki. Na stanowisku kasjer-dysponent, bo w ogłoszeniu nie było podanego nawet zakresu obowiązku. Mam rozumieć że robie wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dostałam propozycje pracy w skoku i mam jechać na szkolenie do Władka 11.06. Jednak jest tyle złych opinii o tej pracy wiec nie wiem czy się nie wycofać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama18@
Ludzie zadajacie pytania czy warto, czy sie zdecydowaC? A tak ciężko ruszyc glową dlaczefgo0 co tydzień przyjeżdza 50 nowych osob na szkolenie? Mielicie w kolko ten sam temat...wszyscy którzy myślą ze [iszą tu osoby sfrustrowane zwolnieniem z tak cudownej firmy jak skok niech się same przekonają jakie to g...! na szczęście mam to za sobą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mba
karola11338 no właśnie ja się wybieram z Łodzi. Jak masz ochotę pogadać to mój mail mba3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama18 w jakim mieście pracowałaś i jak możesz to napisz co właśnie jest nie tak w tej pracy. A co do tych szkoleń to faktycznie jest to dziwne, że co 2 tyg następne gr jeżdżą i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooboot
witam czy byl moze ktoś na rozmowie w centrali skok-u w warszawie na abrahama??? nie zostalem poinformowany o formir rozmowy(indywidualnie czy w grupie). Czego mogę się spodziewać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik skok
Podpisuję się pod tym co napisała Kama18@.....omijacie skoki... przed wyjazdem na szkolenie, czytając tutejsze wypowiedzi myślałam ze wypowiadają się ci, którzy nie dają rady, bo przesadzają, że to cienkie bolki - matko ja im wszystkim zwracam honor i serdecznie przepraszam ( gdybym tego nie zrobiła sama byłabym cienkim bolkiem a staram się twardo stąpać po gruncie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanaWałbrzych
Hej. W poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną w Qubusie we Wałbrzychu na stanowisko Opiekuna Klienta. Jest ktoś kto się tam wybiera lub wie jak jest? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZainteresowanaWałbrzych
Nikogo nie ma z Wałbrzycha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×