Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość liiii226648
Jadę na szkolenie 17.07 ;) Gdańsk, główna centrala TZ Skok ;) Rozmowa przebiegała przyjemnie, bardzo na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez byłam u nich na rozmowie rekrutacyjnej, ale niestety nie dostałam tej pracy. Podobno pracy w Trójmieście pod dostatkiem http://pomorskie-praca.pl ale mam nadzieje, ze gdzie indziej mi się poszczęści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afrojam
Hej, zagląda tutaj ktoś jeszcze? Ja właśnie byłam na rozmowie na I etapie. Rozmowa całkiem fajna, na luzie. Mają mnie powiadomić w przyszłym tygodniu czy dostanę się na 2 etap rozmów. Teraz szkolenie jest tydzień we Władysławowie, 2 tyg w oddziale i znowu tydzień Władysławowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktos kto byl teraz aktualnie na rozmowie kwalifikacyjnej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na już drugim etapie rozmowy rekrutacyjnej. Pierwsza była z panią z hr, a druga z kierownikiem oddziału i regionu. W ciągu kilku dni mam dostać odpowiedź. Na razie nie usłyszałam informacji w sprawie wynagrodzenia. Obawiam się, że będzie niższe niż moje oczekiwania. Ponadto nie zachęcają opinie przeczytane w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzcie w to co mówią na rekrutacji iz na forach piszą tylko ci co coś przeskrobali...najgłupsze tłumaczenie negatywnych opinii jakie słyszałam jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała123321
Pracuję w tej firmie od niedawna, bo dopiero kilka miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczona. Byłam załamana jak dzień po podpisaniu umowy przeczytałam Wasze wpisy tutaj ale na ten moment nic złego się nie dzieje. Mimo kilku braków i sporej nauki to najważniejsze jest to, że jednak można tu zarobić naprawdę przyzwoite pieniążki, a atmosfera w pracy jest naprawdę niezła. Plusem jest "rodzinny" kontakt z klientami i to że człowiek prawie nigdy się nie nudzi :D nie ma co chwalić dnia przed zachodem ale na razie pracę oceniam na zdecydopwany plus. A jak coś się zmieni to dam Wam znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wyglada podstawa wynagrodzenia, jakieś widełki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja przeszłam 2 etapy rekrutacji i zostalam przyjeta. 10.04 podpisuje umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gdańsku została przyjęta z dniem dzisiejszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobo, która podpisywałaś umowę 10.04. Jak tam z wynagrodzeniem? Jaką podstawę oferują? Jutro mam dać odpowiedź czy się decyduję:) Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, może ktoś pracował w skoku w swiebodzinie i może coś więcej powiedzieć na temat placówki, kierownictwa planów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się wybieram dopiero na rozmowę, a trafiłam tutaj bo jestem ciekawa czy warto podjąć pracę w skoku. Jeśli szukacie podobnych ogłoszeń o pracę, to np. tutaj http://kujawsko-pomorskie-praca.pl warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kominy

Czy ktos cos wie o kondycji finansowej kasy centrum w Bytomiu,ktora ma oddzialy tez w Jastrzebiu zdroju. Skoki upadaja jeden po drugim,zas skok centrum w Bytomiu,zmianil nazwe na kasa centrum. WJAKIM CELU i  dlaczego? Wie ktos cos o tej kasie czy tez skok centrum.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kam

Witam przeszłam przez 2 etapy rekrutacji zostałam przyjęta szkolenie początkiem maja opinie okropne ale trzeba sprawdzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×