Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niektórzy to nie są normalni..

Jak wam się podoba taki strój u kobiety dojrzałej ?

Polecane posty

Gość kasia 21+1
Ma lepszy biust ode mnie a mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinna mieć chociaż dłuższą spodnice lub spodnie , wg zasady ze pokazujemy albo cycki albo nogi.Wtedy może i wyglądałoby to elegancko, teraz troche dziwnie..Cycki ma malutkie..:/ Strasznie takie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeleganckie i chyba nie na ten wiek. Nastce może by uszło, choć wszyscy by ją od puszczalskich wyzwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola 33
a dlaczego nie? skoro jest zadbana i napewno cwiczy bo by miec ladne cialo po 40 stce to trzeba nic samo nie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zadbana i ładnie wygląda jednak... nie wiem ja bym mimo ze mam 22 tak bym się nie ubrała... przeźroczysta bluzka dobrze lecz bielizna!! a nie prześwitujące sutki! ogólnie przez strój wygląda wzywająca no i zdzirowato według mnie. paskowane rajstopy + mini + przezroczysta bluzka + prześwitujące sutki jak dla mnie zła kombinacja. jeszcze torebki rąbek widać z jakimś kwiatuszkiem co z pewnie mialo nawiazywac do wzorkow na bluzce. ta kobieta z swoim ciałem mogla by wyglądać dużo bardziej seksownie i elegancko gdyby ubrała się inaczej. nie krytykuje tego ze ubrała się tak po 40 tylko raczej to ze w ogóle się tak ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeeeeee
za dużo tego wszystkiego, za dużo wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to nie są normalni
No właśnie nie wiem czemu wspomniałam o tym, że jest dojrzała skoro to właściwie nie o to chodzi. Może chciałam podkreślić swoje zdziwienie że kobieta w tym wieku powinna miec bardziej poukładane w głowie. A tak w ogóle to każda kobieta bez względu na wiek w takim stroju budziłaby wręcz szok, przynajmniej tu w Polsce moim zdaniem. Gdybym którąś zobaczyła tak ubraną to pomyślałabym że to jakaś patologiczna baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
ja pod taką bluzkę nie zakładam stanika. Generalnie mi się podoba i wiek tej pani nie ma tu znaczenia-apetyczna jest i o to chyba chodzi. poza tym pierwsze słysze o istnieniu "zasady" że pokazujemy albo górę albo dół...a ubiera mnie stylista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to nie są normalni
owszem jest taka zasada i w zupełności się z nią zgadzam. Chodzi o pewne wyważenie co zakryć a co odkryć z racji, że co za dużo to niezdrowo i zbyt dużo golizny jest w złym guście. Albo odkrywamy nogi albo ramiona i dekolt. To całkiem dobra zasada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka
gust-pojęcie względne-to zasada tak samo "zasadna" jak np. celność symetrii...paranoja.od tylu lat jestem klientką znanych projektantów i dwóch dobrych stylistów i swoje zdanie wypracowaam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
jakos tak tandetnie.. przecudowanie.. gora super ale ta spodnica i rajtki :O z dlugimi czarnymi spodniami byloby fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutifruti
przesadzone jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona85
w tym wieku pewnych rzeczy już nie wypada zakładać, niewiem być może chciała poczuc się młodziej, jak dla mnie ten strój jest stanowczo przesadzony. mozna ubrać się skromniej i ładniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
nie wiem, czy jest zasada , e albo cycki, albo dupę , ale mnie się ta zasada podoba; to tak samo jak z makijazem - albo oczy wyraziscie, albo usta, nie obydwa na raz ta baba az tak xle nie wygląda, ale stanik zdecydowanie powinien być taki, żeby nie było widac sutków - tak to wygląda po prostu tanio; powinien byc nieprzexroczysty i spódnica dluższa , szersza , nie wiem - tak proporcje niezbyt dobrze wyglądają , bo góra wydaje sie duza , a dół chudziutki, jak transformator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
ale co do sprawy wiek a ubranie - nie mam tutaj wątów babce w tym wieku jak najbardziej pasuje założyć taką bluzke , jak i taką spódnicę - nogi ma przeciez w porzadku - tylko nie w tej kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektórzy to nie są normalni
Z tą zasadą to można to porównać do wielu innych rzeczy takich - jak ktoś wyżej wspomniał - makijaż, kolory, czy dobór dodatków, biżuterii itp. Jeżli ma się coś co chce się pokazać to lepiej pojedynczo a nie wszystko naraz. Np. jeśli ktoś ma wzorzyste spodnie to lepiej ubrać stonowaną bluzkę lub jeśli ktoś ma krwistoczerwone usta to lepiej nie nie maluje czarną kredką oczu. Jeśli ktoś ma wielkie kolczyki to lepiej niech już nie zakłada naszyjnika. Jeśli pokazuje się wszystko naraz to robi się chaos. Nie wiadomo na czym skupić wzrok. Robi się efekt przestrojonej choinki. Ale z tą zasadą to wytworzył się odrębny temat. Mnie osobiście najbardziej zniesmaczyły te widoczne sutki... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem popełniła 2 podstawowe błędy: -wzorzysta bluzka- gładkie rajstopy -prześwitujący stanik i prześwitująca bluzka...nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×