Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niskie ceny

SUPER KOSMETYKI NA CELLULITIS Galenic i PODKLADY Avene

Polecane posty

Gość niskie ceny

Hej dziewczyny!! mam do sprzedania z likwidowanej apteki kosmetyki przeciw cellulilisowi renomowanej firmy Galenic i podklady Avene . Oto co posiadam: -ELANCYL Cellulit 200ml u mnie 105zl -w aptece 125zl -ELANCYL p/rozstepom w ciazy 150ml u mnie 60zl-apteka 87zl -ELANCYL Peeling do mycia ciala u mnie 25 -apteka 40zl -Elancyl kremowy zel tonizujacy p/cellulit 200ml u mnie 20zl- apteka 40zl -Galenic ELANCYL zel o dzialaniu antycellulitowym 200ml u mnie 20zl apteka 39zl -GALENIC ELANCYL CELLU REVERSE100ml u mnie 80 zl z tasma do cwiczen w aptece 125zl -ELANCYL zestaw do masazu wyszczuplajacego zel antycell.200ml plus szczotka u mnie 60zl apteka 95zl nowosc!! -AVENE ZESTAW DO PIELEGNACJI OCZU plyn do zmywania oczu dla oczu wrazliwych,krem pod oczy 10ml i okulary odprezajace Avene z woda Avene i kamyczkami 45zl apteka 80zl -Avene COUVRANCE kompakt cera mieszana i sucha ceny 45zl i 40zl w aptece 73zl -Avene CLEANANCE krem matujacy emulsja tlusta 40ml u mnie cena 38zl apteka 59zl A tu mozecie poczytac o produktach i porownac ceny: http://www.apteka-centrum.pl/galenic-m-54.html SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAKUPU OSOBY CHETNE PROSZE O PISANIE NA EMAILA NA WSZYSTKIE WASZE PYTANIA CHETNIE ODPOWIEM TUTAJ LUB NA EMAIL: bpraga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile
kosztuje przesylka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskie ceny
czesc!! przesylka kosztuje od 7-9 zl w zaleznosci od ilosci.Jesli masz jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×