Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Teraz dopiero będzie, co ja mam zrobić :( Wygląda na to, że bez antywirusa zostałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zone alarm to jest firewall do blokowania prób dostępu do komputera z zewnątrz oraz do zabezpieczania przed włamaniami z sieci :) antyvirus tez by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sciagam, a potem bede bezpieczna? Nie kazali mi sie rejestrowac jak n razie, wybralam opcje \"pobierz program\", a nie tę \"pobierz ze strony producenta\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zarejestowałam. Powiedz czy mogę etraz odinstalowaćtamten, który nadal tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LINGER DZIĘKUJE EDDIEMU WYBAWCY NAJSERDECZNIEJ JAK TYLKO MOŻE 👄 👄 👄 Niestety nie zna się na tych programach kompletnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez podniose
linger - a co Ty tu robisz o tej porze ;) ? do tej pory uwazalam Cie za grzeczna dziewczynke i chyba bede musiala zmienic zdanie :P ale to pewnie towarzystwo Eddiego tak na Ciebie zadzialalo :D pozdrowie reszte z Justyna na czele🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn noda? no :) jak sie skończyła wersja próbna program jest useless wiec do kosza z nim ;) nie ma sprawy :) OyE! ja tez podniose ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, więc będzie zaraz w koszu ;) Jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc, bo bym zawału dostała jakby się coś tam porobiło niedobrego :( Azali🖐️, nie jestem grzeczną dziewczynką, myślałam, że o tym wiesz :p Daleko mi do grzecznej, a raczej blisko do tej z różkami :p Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger spokojniejsza, może iść i przykleić się do podusi, która juz na nią czeka. Dobranoc, śpijcie dobrze, miejcie niegrzeczne sny, a co się będziecie :p P.S. Eddie, raz jeszcze dzienks :D Mówiłam, że Ty ładnie umiesz sprzątać :p Papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz mnie lepiej Edzik. Próbowałam Noda odinstalować, ale nie ma go wprogramach, za to na pulpicie nadal widnieje i po wlączeniu kompa się uaktywnił, dziwne hmmm, ale jutro się tym zajmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc 🖐️ ;) kudłatych i kosmatych snów :D P.S. nie gwarantuje 100% bezpieczeństwa .. :P P.S.2 juz nie strasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Eddie 😭 Za karę nie pożyczę Ci dziś kosmatych, ale tylko tych dobrych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do luftu
Cześć, p. Justynaaaa :-) Jak tam sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do luftu
Wszystkiego nie wyjaśnia, p. Justynaaaa. Jest jedynie następstwem pewnego zawodu kulinarnego, którego smutnej konsekwencji właśnie doświadczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do luftu
A dlczego sprawy dalej nie wyjaśnione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do luftu
Hm, ogromnie mi przykro, p. Justynaaaa, że sprawa ciągle w toku. Ja jednak dalej jestem przekonany, że będzie dobrze :-) Do zupy dodałem śmietany, która, jak się okazuje, była chyba "drugiej świerzości", choć na nic na to nie wskazywało. Zupa z kotła powędruje wprost do kibla, z pominięciem mojego przewodu pokarmowego. Jestem zwolennikiem upraszczania procedur. Zgłoszeń wpłynęło zero. Kobiety są nie zainteresowane zarówno małżeństwem, jak i moją skromną osobistością. No i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do luftu
Albo i Ty, deko. Nie chciałabyś spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×