Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

Gość Do bani
Się jeszcze okaże, Deko :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bani
P. Justynaaaa, mam wyliczyć przypadki, kiedy człowieka - czasami wręcz tragicznie - gubiła nadmierna pewność siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdy pewność jest to jeśli się okaże wbrew pewności to pozostaje rozczarowanie a gdy pozostanie jakaś niepewność to albo rozczarowanie będzie lżejsze albo niespodzianka radośniejsza. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bani
Masz, Deko, rację :-) Należy uważnie rozglądać się na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna siebie, to że powiedziałam, iż nie zostanę starą panną, nie oznacza nic złego, to moja nadzieja, że się tak nie stanie. Ty widzisz wszystko albo czarno, albo biało, gdzieś pomiędzy tym powinien być jakiś inny kolor, bo wszystko ma swoje negatywne i pozytywne strony. Nie musisz mnie przestrzegać, tym samym dając mi do zrozumienia, że z pewnością się mylę, bo to nic nie da. Proszę raz jeszcze, byś nie pisał na mój temat, jeśli nie masz o moim życiuy nawet bladego pojęcia, właśnie to Ty jesteś zbyt pewny siebie, a jak słusznie zauważyłeś, może to być zgubne, więc lepiej uważaj na swoje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bani
:-) Szczerze powiedziawszy, p. Justynaaaa, nie chce mi się wymieniać. Mądre z Ciebie dziewczę, więc sama sobie spokojnie przykładów poszukasz. Jeśli tylko zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś ale to trzeba wypośrodkować.. jak życie uczy skrajności łatwo nie mają, całkowity brak pewności jest zły ale pewność też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wychodzę, więc w tym miejscu się pożegnam. Do miłego następnego spotkanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bani
Niestety, mój drogi Lingner, nie mogę dalej ciągnąć naszej intrygującej rozmowy. Pora mi się zbierać. Sama rozumiesz, ten kocioł posutej zupy pomidorowej nie daje mi spokoju. :-) Mam jednak nadzieję powrócić do tematu. Wydaje mi się, że jesteśmy już niemal u celu. Jeszcze dwie, trzy rozmowy, a wyprowadzę Cię na czystą wodę. Tymczasem jednak zachowujesz się jak szarlatan na moście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bani
Deko, pora na mnie. Udanego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Eddie się pojawi to zostawiam pytanko dla Niego. W tym programie, który wczoraj zinstalowałam sobie, pokazała mi się informacja, że pojawił się błąd podczas próby aktualizacji, cokolwiek to oznacza, nie wróży to nic dobrego, Eddie, help, jak będziesz tylko mógł, będę wdzięczna za ponowną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do bani
P. Justynaaaa - czmoczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelazny stefan
Jezdem Ksienciem z bajki jak kcesz to morzemy sie poznoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę sobie, Do Bani, że to właśnie Ty potrzebujesz wyprowadzenia na czystą wodę, wszystkich pouczasz, a sam masz wielki chaos w główce, to widać jak się czyta Twoje posty. Myślę, byś najpierw samym sobą się zajął, a dopiero potem będziesz mógł innych pouczać, o ile kiedykolwiek to nastąpi. Rozmowa, oczywiście intrygująca, uwielbiam rozmawiać, więc nie mam nic przeciwko dlaszym konwresacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bani gdzie żyje? w sensie mieszka? a gdzie secia, ze jej dziś nie było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie i mi powie, ale sie zastanawialam czy moze nie tam gdzie linger hehe a to już idziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziesz TV oglądać czy na spacerek idziesz? ile można? no chyba odpowiadac nie muszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to \"buzi\" było dla Do Bani, wedle Waszych marzeń, zwłaszcza Dekusi :) Nie wiem gdzie mieszka ten Pan, ale na pewno nie blisko mnie :p Kochani, idę spać, słodkich jak cukiereczek senków życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie, zostawiłam pytanko dla Ciebie już wcześniej, będę wdzięczna za ponowną pomoc :) Przy okazji całusek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×