Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

wy jesteście chore :P:P:D:D deko rozmawiaja najwyżej ..:P wymyślaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekus, filtruj ile sie da :D Ja jeszcze nic nie napisalam a ten temat, a juz na mnie naskoczylas, nieladnie :p :p :p Justys, piosenka ma optymistyczna melodie, a slowa nie wiem, bo to chyba jakis rumunski jest, ale sie zakrecilam niezle:p Zreszta zaraz bedziesz mogla jej posluchac, bo juz do Ciebie idzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze Wy wiecie, bo ja nie mam pojęcia.. -- no i chyba pójdę do tego lekarza.. -- ale jeszcze musze na rozmowę jechać, ale nie wiem czy mi sie chce tam pracować.. mogłabym ewentualnie spróbować w domu.. bo mi się już oszczędności wykruszają powoli i coś bym robić mogła zacząc, lub przynajmniej doświadczenie zdobywac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ale Wy z Justką jak jedność jesteście.. a i ja nie mam w zwyczaju naskakiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jednosc, moze siostry syjamskie jesteśmy? Co Ty na to Justynko? Dekuś, myślałam, że już byłaś u lekarza, niedobrze że jednak nie poszłaś. Z pracą, na razie możesz pochodzić na rozmowy i zobaczyć jakie dostaniesz warunki umowy itd, nie musi to być w tej chwili coś docelowego, byle coś robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no domyślam się Linguś :P no byłam u lekarza tydzień temu w czwartek.. i powiedział że jak mi nie przejdzie do tygodnia to mam sie zgłosić ponownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za głupi lekarz, powinien od razu dać Ci coś na Twoje dolegliwości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ale on mi dał, nawet antybiotyk mi dał i jeszcze jakieś dwie inne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś, to Ty nie chciałabyś być moją, gwarantuję :p W takim razie zwracam honor Twojemu lekarzowi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po kilku minutach od wysłania zadzwonili.. aż się zdziwiłam.. ale to jest coś jak telemarketing tylko że w necie.. i można w domu ponoć tzn na ogłoszeniu tak pisze.. pójdę i sobie pogadam z tą kobietką.. przynajmniej dośw w rozmowach :P hehe szkoda że z tego co ja bym chciała nie oddzwaniają:( chciaż tam gdzie idę to jest właśnie biuro doradztwa bo oni załatwiają właśnie jako pośrednicy i sobie wymyśliłam ż jak skończy mnie rekrutować, to się zapytam czy jakiś staż przynajmniej w tym biurze doradztwa dla mnie by był.. bo bez doswiaczenia to ja chyba w tym co chce pracy nie znajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy, jeśli masz dobre przygotowanie wyniesione ze studiów, możesz dostać pracę. Ale to od firmy zależy. Nie łam się tym jednak, kiedyś trzeba zacząć, małymi kroczkami, a dojdziesz do celu :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linguś ja się bym miała łamac :P ale wiesz ja szukam pracy nie w zawodzie.. tylko w czymś zupełnie innym. ja jestem bilogiem powiedzmy :P, a szukam doradztwie personalnym.. hehe sama bym siebie na ich miejscu nie przyjeła.. chyba że na staż, praktyke.. lub asystenta.. i tak chce właśnie.. potrzebuję doświadczenia tego mi brakuje.. noi ewentualnie studia podyplomowe z ZZL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba się prześpie.. bo mnie głowa boli.. i świat się rozmazał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam male pytanie
TO SIE NIE DOCZEKASZ , BO KONIKI POZDYCHALY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz są mechaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×