Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość p. Justynaaaa

Czekam na księcia z bajki. Kto się przyłączy?

Polecane posty

cholera mnie już cholera z tymi linkami łapie ... normalnie wszędzie to jest spamuja tym tak NIE KLIKAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jakoś.. kiedyś w przeciągu 2 miesięcy miałam 3 numery telefonu.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam wypróbować Twój nowy adresik :p W związku z tym masz małego stworka w skrzyneczce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co uaktualnić??? Eddie, nie lubisz blend-a-med 3D? Trzeba dabać o ząbki :p Widać po linku, że to tego dotyczyło :) Pełno tego na kazdym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie nie klikał :P bał się o swoja krucha psychike :P ... uwaga ... Eddie klika ....... uff.. to nie to co to mogło być gdyby było tym czym byc mogło.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie był wirusek, ludziom chodzi o to, by mieć jak najwięcej kliknięć w link, ale nie wiem po co im to, ja nie klikałam w to również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co będę, potem się mnie pytali tylko czy to już ostatni.. :P:P noi teraz prawie dwa lata mam ten sam, bo mam abonament.. Przemeblowanie też robię często :P:P bo ja zmiany lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby wygrać 2 pasty do zębów bledamend 3d white i szczoteczke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko, to już kupić sobie nie mogą? A te sępy tylko zarabiają sobie na biednych ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie, oprócz tego, że pomaga tak ładnie, to jeszcze do tego ma takie dobre serduszko, jestem wzruszona :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i usuneli naszą spamowiczke czy spamowicza.. -- Just to say that the 27th August; is the day the whole world is waiting for....Planet Mars will be the brightest in the night sky starting in August. It will look as large as the full moon to the naked eye. This will culminate on Aug 27 when Mars comes within 34.65 million miles of the earth. Be sure to watch the sky. It will look like the earth has 2 moons. The next time that Mars may come this close to the earth is in the year 2287. 2 \"ksieżycie\" na niebie ja aż chyba idę poszukać przez balkon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie to musi wyglądać, następnego takiego zjawiska nasze oczy już nie zobaczą, cholerka gdzie te księżyce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciekawe ile w tym prawdy.. i żeby nic dziś w wiadomościach nie mówili a oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nawet coś takiego by się pojawiło, to pewnie nie byłoby widocznenon-stop, tylko przez jakąś chwilkę, tak sądzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×