Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosząca o radę*

dziewczyny doradzcie mi czy ja moge nosić takie spodniczki

Polecane posty

Gość prosząca o radę*

wiem że dla niektórych będzie to śmieszne i zaraz pewnie mi sie za coś oberwie ale proszę o opinię otóż mam 21 lat i od wielu lat nie chodzę w spódniczkach aż pewnego dnia coś mnie podkusiło żeby sobie kupić troszkę wstydzę się moich nóg nie wiem czy to lata chodzenia w spodniach zrobiły ale wydaje mi sie że wyglądam w tych spódniczkach grubo chodzi o nogi dlatego poradźcie czy mogę w nich chodzić spódniczki mi sie podobają rodzice i znajomi mówią że po prostu jestem przyzwyczajona do spodni i stąd moje odczucia ale rady osób obcych mogą sprawić że bardziej sie przekonam bo przyznam sie że mam dosyć duszenia sie w spodniach tu są zdjęcia http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-005_bc78e.jpg http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-006_56118.jpg http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-008_1bbad.jpg http://www.mfoto.pl/uploads/1399/1-010_5c635.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nos buty na obcasie bo masz dośc spore nózki;-) a obcas je wysmukli po drugie ta mini jeansowa jest za mała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
no właśnie tu jest problem bo ja nie lubię butów na wysokim obcasie bardziej swobodnie czuje się w klapeczkach płaskich a latem to już w ogóle nie dam rady bo wszystkie buty obcierają mnie a co do spódniczki to przymierzałam rozmiar większa i mi zlatywała dlaczego uważasz że jest za mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ert
spore? normalne nogi.. spokojnie mozesz chodzic w krotkich spodniczkach.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli widac kształt ud to wg mnie spódniczka jest za mała. Źle to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu i wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
wzrost 165 cm waga 54-55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
chodzi ci o to że jest za krótka tak bo ta w rozmiarze większym była tej samej długości tylko szersza w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko wygladasz jak na ta
wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie musisz nosic
wyzsze buty,moga byc na lekkim koturnie,to wtedy bedziesz sie czula swobodniej ta dzinsowa tez mi sie z tylu nie podoba,ale w sumie z przodu jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fotki
zwłaszcza 1 i 2 właśnie pod nie zjeżdżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
tzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
fajne fotki możesz rozwinąć myśl aż tak fatalnie wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie musisz nosic
ty co napisalas ,kiepsko wygladasz,pokaz lepiej siebie wkleic tu zdjecia,zapytac o rade,zaraz krytykuja,przeciez ona jest calkiem mila ...mozesz nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fotki
już się spuściłem na klawiaturę i nadal uważam że są fajne, czyli na prawdę muszą być fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepsko wygladasz jak na ta
nie martw sie mnie bo wygladam od niej lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze w nich wyglądasz
niczym się nie przejmuj. spokojnie możesz zakładać takie spódniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fotki
nagrałem sobie na dysk i codziennie rano będę powtarzał rytuał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
fajne nogi ale śmieszne tylko bez takich mi tu taj do no właśnie musisz nosić dzięki wielkie jestem miła zawsze i dla wszystkich staram sie być nie weszłam tu żeby kogoś obrażać tylko zasięgnąć rady a jak myślisz bo do tej dżinsowej już sie troszkę przyzwyczaiłam i jest ok ta biała mi sie podobała na wieszaku i jak ją założyłam to miałam mieszane uczucia nie wyglądam w niej za grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszz00
noś już lepiej dalej te spodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkia
Mysle, ze a tkim kroju nie wygladasz korzystnie. Masz raczej sportowy typ sylwetki, a takie obcisle spodniczki i bluzki zdeydowanie lepiej prezentują sie na smuklych osobach. Niepotrzebnie podkreslasz masywniejsze uda i wypukly brzuszek- to co akurat moglabys strojem zakamuflować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fotki
biała jest super, dżinsowe takie wogóle mi się nie podobają na jakich nogach by nie były, więc się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfirtu
Możesz śmiało nosić spódniczki ale pomyśl czasem o jakiś bucikach na obcasie nie muszą być wcale wysokie obcasy pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkia
Dodam, ze figurka jest ok, ale jak sie kazda faldka pod strojem odznacza to naprawde ladnie nie wyglada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne fotki
jaki brzuszek??????? czy ty agitka oglądasz inne zdjęcia niż ja?? Dla mnie z figury to jest super laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej bialej moim zdaniem wygladasz korzystniej niz w tej dzinsowej, naprawde :) tylko napisz mi ile masz w lydce centymetrow, mam podobne nogi tylko jestem troche wyzsza od Ciebie i chce porownac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosząca o radę*
na obcasie to nosze ale zią kozaczki a latem to wole wygodne płaskie buty tym bardziej jak jadę nad morze albo nad jeziorko są wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogi masz naprawdę ładne, żadne spore, chyba sporych nie widziałyście. I wyglądasz świetne ie w tych spódniczkach! Obcas nie zaszkodzi ale to nie konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkia
No, fajna dziewczyna, figure ma ok, ale na pierwszym zdjeciu widac, ze brzuszek to na pewno super plaski nie jest :) Ja mam wrazenie, ze dziewczyna ledwo wciska sie w te stroje, i stad moze wrazenie, ze brzuch odstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×