Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

zawsze bylem ..jestem i bede ciekawski,..:P nigdy tego nie ukrywalem ..:D a Ty sie wymigujesz od odp..ot co ..:P oj chudzina ..:D:D myslalem zes bardzej odwazna..:D:D ale wiem ,wiem ..ja nie powinienem myslec..:P:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne jasne ..potrafisz zamknac gebacza,..:D:D tyle jak mam uwierzyc w to .. skoro tak ..hmmmm ..wygadana bylas ..:D teraz skromnosc? czy kokieteria przemawia ..?:D:D:D: ps .a do odwaznych swiat nalezy ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah gebacza ...to teraz tak sie mowi do kobiety?no niezle:p Wiesz w sumie to ja sie na ogol nikogo nie boje,chyba tylko samej siebie :D ale moj cel to narazie tajemnica:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie gebacz byl zartobliwy ..wszak pytalas gdzie moje poczucie humoru ..:D o patrz znalazlo sie :D:D..a nawet powiewm wiecej ..:D:D: nie zniknelo ..:P:P a tejamnice se miej ..nic mi do tego ..;) ten cel mnie itryguje nie ukrywam ..ale tez nie naciskam ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze zartowales :D i tez wiem ze masz poczucie humoru:D no to nas oboje cos imtryguje:p Jakbym Ci zdradzila moj cel to bys juz dzisiaj nie zasnal-hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trez doczytalem iz pomyslalas ,ze ja z tym gebaczem do Ciebie ..:D:D: nic bardziej mylnego ..:P o moim gebaczu myslalem ,ze mojego buziak zamknac chcialas jakims swoimi sloganami ..:P teraz sie czepisz sloganów ..:D:D: wiem wiem ..:DS:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudzizna bo jeszce Ci uwierze ..:D:D i marnie skoncze..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie zadna ..:P tyle ,ze sie zgubilem w co i jak mam wierzyc ..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja tylko chcialem widziec jaki mialas cel ..:P nic wiecej ..:D no wiec dowim sie ..czy bede zyl w nieswiadomosci ..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie dowiesz:D ale i tak zeby ci to ujawnic musialabym sie cos zapytac:p a ty i tak nie odpowiesz,,bo jak cie przesluchuja to milczysz jak grob,,:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo sie naczytalas ..:P a jak pytaj to sie zmykm w sobie ..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i juz odczuwam trzesiawe ..waszk litery zjadam ..:D:D: wiec chudzinko oszczedz mi tego ..;):P:P ps stresa mam ..nie pytaj ..chudziku ..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh ..to mnie rozbawilas ..:D:D ale nie bede Cie wyprowadzal z bledu ..;) mysl po swojemu ..:D:D ps ..a tak swoja droga wierzysz w to ..? ( pytam powaznie)..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ..ale ja jestem inny ..i juz nie jedna sie przekonala..:D:D: wiec ciezko by Ci bylo ..:P] a tak powanie ja tez zartuje .. popatrz ten humor dale jest ..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda ..innosc innoscia ..:P ale takigo typa jak ja nie mialas ..:D::D do rozszyfrowania..rzecz jesna:D:D..( no musialem to dodac ) ..:D:D:D tak mysle rozwialas tajemnice salucika ..?:D: to ze baba nie jest?..:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra chudzinko ..komu w droge temu ..:P praca mnie czeka z ranca wiec uciekam ..snic..:P a Ty zastanów sie czy mi zadasz te pytania ..:P:D zaznaczam ze ..moze odpowiem..:D:) a teraz sie spac bujne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×