Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapach potu i moczu nie liczy

jakie perfumy uzywacie i czym dzis pachniecie kafeteriuszki?

Polecane posty

http://cgi.ebay.co.uk/COTY-Pret-a-Porter-EDT-spray-100ML-Free-shipping_W0QQitemZ320436310137QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item4a9b7e1079 o te Ci chodziło? tylko że to na e bay ale nie w Anglii. Ja pracowałam w COTY i tam można było kupić w sklepie dla pracowników pret a porter ale napewno gdzieś w tych drogeriach w UK są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
o te , o te !! moje cudenka :* . Szukalam, szukalam. Mieszkam w Irlandi Polnocnej -- zwiedzilam caly Belfast za nimi, bo w moim miasteczku nie znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego kiedy jestes przy mnie
niebieska puma, woda...mam alergie na perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pod Londkiem mieszkam. a moze znasz kogoś w kto pracuje w COTY tutaj na drugiej wyspie? Może bedzie mogł kupić dla Ciebie? Coty masz w Ashford i w Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
Nie znam, w ogole nie orientuje sie gdzie COty. W zasadzie nie ma problemu, bo sister moja dba o moje zapasy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnie 4 jakie sobie kupiłam i używam ich na zmianę, to: moschino i love love ysl paris springtime jardins romantiques largerfeld- sun moon stars i właśnie pret a porter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że masz kogoś kto dba o Ciebie :) a może teraz napiszemy jakich perfum nie lubimy? mi nie podobają się właśnie chanel nr 5.tak jakos mi nie podchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacku
ja używam brutala z kiosku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metalówa te Twoje pewnie ładne. nie lubię tych perfum w stylu davidoff takich niebieskich.może oryginal to jeszcze ujdzie ale napewno nie podrobka.fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacku
co kurna Twoja macie rozczochrana co fujj brutal to zapach pachnacy lepiej od niejednego potu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przepadam też za takimi zapachami co pachną jednym składnikiem np ostatnio spotkałam taki perfum co pachniał tylko samą cytryną.zupełnie tak jakbyscie oblały się kwaskiem cytrynowym. cytryna to ładna nuta ale z jakimś dodatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
nie cierpie OPIUM, chociaz kiedys mialam. Kokosow, wanilii... podoba mi sie jeszcze hugo boss czerwono- czarny, chociaz nie lubie takich ciezkich zapachow. Ogolnie - pret a porter, enternity (zolte) i davidoff coll water a reszta - blee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
eternity*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacku
dobra a powiedzcie mi lasencje czy stary szary boss w tym szarym kartonie Wam sie podoba i do jakiego przedziału wiekowego one najbardziej odpowieeadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
ja wlasnie , kiedy juz musze kupic sobie jakis zaminnik nazwijmy to kupuje niebieskie albo biale :) te nuty najbardziej mi podchodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhhh duzo tych ladnych zapachów. netmama wlasnie ja mowilam o tych niebieskich davidoff ktore mi sie wlasnie nie podobaja.ale kazdy ma inny gust oczywiscie. trafilam tez na takie pure poison.nawet niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
wole zielony hugo ( moj tata go uzywa) albo echo davidoff :) tez szary aa i jeszcze diesel to z meskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
diabelska ja zrozumialam :) i postanowilam przemilczec :) wazne ze preta porte :) sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacku
teraz Was moje drogie lasencje zaskocze kupiłem ostatnio 212 karoliny herrery i powiem szczerze, ze mojej pannie sutki twardnieją przy tym zapachu:) albo moze to nie o zapach w ogóle chodzi co? jak to jest z Wami działają na Was w ogóle zapachy. Macie ochotę na zjedzenie faceta który fajnie pachnie, jesteście podniecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.jak facet ładnie pachnie i do tego jeszcze wygląda to wtedy naprawdę miekną kolana. ale nie jakimś warsem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
ja jestem podneicona , szczegolnie wlasnie tym hugo bossem , dieselem i echo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacku
ta 212 podoba Wam się moje miłe panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacku a moze twojej pannie zimno ze jej sutki stoją? a tak w ogole to ide zapalic. zaraz bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netmama
diabelska, ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×