Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapach potu i moczu nie liczy

jakie perfumy uzywacie i czym dzis pachniecie kafeteriuszki?

Polecane posty

Gość dklsfjseop
dzis Gucci Envy jutro Carolina herrera 212 to 2 moje ulubione zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdali
estee louder pleasure intense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratek tak
dameska jestes pusta do granic mozliwosci, zal mi Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber ka
5 aleja i Gabriela Sabatini - uwielbiam ale mam i lubie takze inne. ogolnie nie mam swira na punkcie perfum. chociaz nie wszystkie jestem w stanie uzywac swego czasu dostalam od kogos Happy Heart - bardzo mi podchodzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dameska..
Jestem pusta bo pisze prawde i to cie boli?Nie wierze w to, że wszystkie z was uzywają drogich perfum, polska rzeczywistośc wygląda troszke inaczej, za to wszystkie jak widac macie bujną wyobraźnie.Pojde o zaklad, ze ponad polowa polek w polsce nie uzywa ZADNYCH perfum, ba nawet mydla, co niestety da sie wyczuć w miejscach publicznych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DianaH.
dameska jestes pusta dlatego, ze robisz zamieszanie. Po co wypisujesz, ze autorka to jakas Angela??? Smieszna jestes po prostu, idz lepiej juz spac, albo poczytaj Brawo, odpowiednia gazetka dla Twojego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież napisalam,że używam PODRÓBY chanel... to o co chodzi ? Przyznalam się :) Mój miesięczny dochód to jakieś 3-7 tyś w zależności jak idzie handel ale szkoda mi 500zl na perfumy oryginalne. Wolę za to kupić torebkę czy buty. Oryginalne mialam może z 4 razy w życiu i wcale nie bylam bardziej zadowolona. Są równie mocne jak moje podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratek tak
Pilar Martinez de Bosh pustak i tak nie zrozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dameska..
Diana ty jestes pusta bo Amer i Angela to jedna i ta sama osoba.A skoro tego nie zrozumiałas jeszcze do tej pory to wybacz ale nie bede tego tlumaczyc po raz setny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela Forero
dameska jestes pusta i to bardziej. Idz gowniaro stad jak Ci radza i lepiej zajmij sie czyms. Chociaz chyba siedzisz tu bo znajomych brak. Wcale sie nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dameska..
Angela a ty tu jeszcze siedzisz?Myślałam, że ruszyłas dupsko za jakąś pracą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amber ka
tylko mnie w to nie wmieszajcie :D w nosie mam Amber forester i angele.. chociaz mogla sobie jakiegos innego nicka wymyslec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratek tak
dameska straszna jestes...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
ale wcale sie nie chwale obecnie mam na polce 3 butle oryginalnych perfum, kazda 50 ml, kazda butla za min 60 euro mnie na perfumy nie stac(zarabiam marne grosze) ale jak sie ma rodzine za granica to calkiem inna sprawa:P za niecaly miesiac dostawie 2 kolejne butle, tym razem nina ricci oraz poison :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak..
a ja mam znajomego w sephorze który wynosi testery. 100ml za ok 160zł. wszystko oryginalne aktualnie w domu mam różową lacotę, versace bright crystal, naomagic, esprit (ale to akurat ma znośną cenę) i coś z YSl ale nie pamiętam nazwy a akurat nie mogę znaleźć, gdzieś posiałam.. :) czekam na escadę into the blue na wakacje - idealny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze bylam i jestem
ciekawa skad panie maja pieniadze na tak drogie perfumy ?? Dior czy Chanel ,Gucci Ja uzywam pumy bo na inne mnie nie stac - marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dameska..
bo one używają tylko w swojej wyobraźni, większość nie pachnie nawet mydłem bambino za 2 zł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak..
dameska - chyba ty. i to niezbyt bogatej wyobraźni jak widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pachnę j p gultier i bardzo lubię te perfumy. Jednak bardzo chętnie zmieniam zapachy, głównie za sprawą promocji na kokai.pl - co jest w promocyjnej cenie i wydaje mi się, że może do mnie pasować, to kupuję. Generalnie uważam, że potrzebne są zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim jedynym
cacharel promessee mam 100ml z wigili wiec chodze i psikam se juz 2 dni kocham jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepiękny zapach
Na co dzień używam CK One, a na wyjątkowe okazje, w tym święta, Chanel Allure... I dziś nim pachnę... Wyjątkowo kobiecy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoniminka perfiumiasta
Na co dzień używam CK One, a na wyjątkowe okazje, w tym święta, Chanel Allure... I dziś nim pachnę... Wyjątkowo kobiecy zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×