Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość t77

nie podoba się JEJ mój samochód???

Polecane posty

Gość t77

Od miesiąca umawiam się z pewną dziewczyną. Widujemy się prawie co dzień. Może raczej widywaliśmy się :( było bardzo miło, coś między nami iskrzyło, przyciągaliśmy się nawzajem. Wiem, że się jej podobam (podobałem?). Podobne zainteresowania. Zawsze po randce odwoziłem ją do domu. Ostanim razem też chciałem ale Ona nie chciała. Zachowała się dziwnie. Zawsze potem dzwoniliśmy doo siebie. Teraz ona milczy. Tylko raz odebrała telefon, ale to była dziwna rozmowa :( Nie wiem co mam myśleć. Jedna rzecz mi tylko przychodzi do głowy. Na ostatnią randkę przyjechałem innym samochodem, gdy go zobaczyła to popatrzyła na mnie jakoś dziwnie. Nie wiem, o co chodzi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedqwd
też bym nie wiedziała o co chodzi :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
nie spodobales sie jej TY. A samochod to tylko pretekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Hehe, kto wie, może rzeczywiście nie podoba jej się samochód. :D Ale lepiej się upewnij i zapytaj zainteresowaną. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki masz...
ten samochód???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t77
Ja się jej podobam! Wiem o tym napewno! Wiem bo widziałem to w jej zachowaniu. Słyszałem też od wspólnych znajomych. Może to ten samochód..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Zajebisty samochód.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t77
Naprawdę podboba Ci się? :) Bo Ona miała, nie wiem, jakby wystraszoną minę, nie chciała wsiąść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
A naprawdę taki masz? Mnie się baaaardzo podoba.:D Ale pogadaj z tą Twoją Panią i dowiedz się skąd u niej takie dziwne zachowanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t77
No mam, nie jest w pełni oryginalny ale po 12 latach remontu śmiga jak nowy :) Chciałem się pochwalić i teraz mam! :( Wcześniej przyjeżdżałem garbusem, to się jej podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5745756
co mówi t77 do swojej panny "X", gdy chce, żeby ta wsiadła do jego batmobilu?? -wsiadaj do batmobilu "X" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij o niej
glupia w takim razie ta panna jezeli nie potrafi docenic czlowieka z pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t77
hobby to hobby, a ja nie zanudzałem Jej opowieściami o chłodzonej powietrzem v8 a Ty powinieneś mnie zrozumieć! Łatwiej o 6metrowy garaż niż hangar na sterowca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t77
Już to słyszałem, o jedzie pan Batman :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCREDIBILE MA VERO
he he fajnr uto ;-) no ale moze ona byla z tych LANDRYKOWYCH panienek co tylko BMW sie zadowola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsx
Samochód suuuper. ja bym piała z zachwytu na sama mysl, ze moge takim cackiem sie przejechać. Chyba nie chodzi o samochód. Moze jej ktoś coś nagadał. Musisz ja o to zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCREDIBILE MA VERO
Garbuskiem tez starym modelem, czy New Betlem ?? jakos tak sie pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t77
Starym Kaferem z 66 z płaską szybą z przodu, rzecz jasna, ale silnik 1600 z lat 70, porasowany okoł 90km. Ten nowy NewŻuk to żaden Garbus. A fuj! Co za pomysł??? Garbus z przednim napędem i chłodzony cieczą?? Brrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 77
jak kobieta tak reaguje na samochód - znaczy sie ze nie ma zbyt wiele do zaoferowania jej myslenie jest plytkie, materialistyczne i bardzo przyziemne, z taka sobie zycia lepiej mawet nie probuj ukladac - dobrze ze tak szybko wyszlo jaka ona jest. znajdziesz kogos wartosciowego, co nie bedzie patrzyc ani na grubosc portwela ani na to czym jezdzisz i czy wogole masz czym jezdzic, tylko bedzie cie cenic jako czlowieka i bedzie chciala byc z Toba nie wazne czy w autobusie czy w maluchu czy na piechotke ale z TOBA :)))) pozdrawiam i szukaj tego co najlepsze :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5centylka
Wiesz nie przejmuj się tym. Jesli naprawdę, chodziło jej o samochód to to jakaś pusta panienka jest ;) Gdy poznałam swojego chłopaka jeździł twingo i strasznie przezywał, że ma taki samochód, często jego kumple śmieli się, ze przynajmniej wiedzą, ze nie poleciałam na jego auto :D a dla mnie samochód to takie "coś" co pozwala dostać się z punktu A do punktu B :) Teraz moje Kochanie dorobiło się na lepsze auto a ja sie cieszę, ze on jest szczęśliwy i moja miłość nic a nic się nei zmieniła :) Tylko trochę mnie zmartwiliście bo widze, ze są dziewczyny, które teraz mogłyby sie nim zainteresować, właśnie przez samochód :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×