Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anka

przenoszona ciąża

Polecane posty

dziewczyny ile mozna przzenosic ciąże. jestem 5 dni po terminie i okropnie sie boje ,że cos sie stanie dziecku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo35
ja przenosiłam 14 dni to maksymalny chyba termin i zrobili mi cesarke, ale lepiej pogadaj z lekarzem i daj mu w łape niech Ci wywoła poród albo zrobi cesarskie ciecie. Mój synek jest zdrowy ale uszczyła mu sie skóra i było widać że jest przenoszony. Teraz bym już nie ryzykowała i zapłaciła za poród z cesarskim cieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo35
No i musisz byc pod stałą opieką, ja miałam robione ccho akcji serca dziecka kazdego dnia. Ale nie martw sie 5 dni to chyba jeszcze bezpieczna norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie łyżeczki oleju rycynowego rozpuścić w połowie szklanki ciepłej wody - wypić duszkiem i nie potrzebne będą cesarki czy wywołania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka, przede wszystkim upewnij się, czy poprawnie obliczono Ci termin porodu. Ja spędziłam dwa tygodnie na patologii ze wzg. na przenoszoną /jakoby/ ciążę, a potem okazało się, że jestem przed terminem :O Obliczono mi go standardowo według 28-dniowego cykl u, a moje cykle są 34-35 dniowe. Zatem właściwy termin produ również wypada odpowiednio później. Jeśli przy USG stan łożyska nie budzi zastrzeżeń, to nie masz się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fe
znam przypadki w którycj odkleiło sie łożyzko i dzidziuś nałykał się krwi i zmarł, nie można dość długo przenosić ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×