Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

cześć wieczorową samotną pora:) Mała padła ze zmęczenia:)Dzisiaj mi dała popalić:O+ jej 4-letni kuzyn, miałam jednym słowem rewolucje w domu:) zapraszam na herbatke, kawe, barszczyk(który sama chętnie bym wypiła , gdybym go miała:( ) i na zimne piwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, pokój superowy:) Właśnie jestem na etapie uczenia córci spania w łóżeczku,a raczej dopiera zaczynam.Jak była mała spała sama, jednak rok temu po przeprowadzce musiała spac z nami, bo łóżeczko było przez dłuższy czas nie skręcane:O, a po drugie mamy duże łoże i wygodniej nam było z nią spać.Ale ostatnio stwierdziłam, że musi być już troszke bardziej samodzielna, więc jeszcze tylko dokupie kołderke i będe próbować przenieśc ją na jej łóżeczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
tez mam 22 lata...ale zescie sie dziewczyny mocno pospieszyly z tymi potomkami...ja absolutnie jescze nie,mam za duzo teraz innych planow i zajec zeby sie zdecydowac na dziecko... Powiedzcie tak sczerze,w wiekszosci to byly siwdome decyzje o dziecku czy powiowidzmy "jest to sie cieszymy" tak szczerze proszę,bo akurat malo z moich znajomych w tym wieku jzu sie w ten sposob moco ustatkowało.... Ja smam teraz zajmuje sie soba nie chcialabym jescze dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
tez mam 22 lata...ale zescie sie dziewczyny mocno pospieszyly z tymi potomkami...ja absolutnie jescze nie,mam za duzo teraz innych planow i zajec zeby sie zdecydowac na dziecko... Powiedzcie tak sczerze,w wiekszosci to byly siwdome decyzje o dziecku czy powiowidzmy "jest to sie cieszymy" tak szczerze proszę,bo akurat malo z moich znajomych w tym wieku jzu sie w ten sposob moco ustatkowało.... Ja smam teraz zajmuje sie soba nie chcialabym jescze dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_m
tez mam 22 lata...ale zescie sie dziewczyny mocno pospieszyly z tymi potomkami...ja absolutnie jescze nie,mam za duzo teraz innych planow i zajec zeby sie zdecydowac na dziecko... Powiedzcie tak sczerze,w wiekszosci to byly siwdome decyzje o dziecku czy powiowidzmy "jest to sie cieszymy" tak szczerze proszę,bo akurat malo z moich znajomych w tym wieku jzu sie w ten sposob moco ustatkowało.... Ja smam teraz zajmuje sie soba nie chcialabym jescze dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kafeteria nie chce działać:(, wszystko mi się skasowało a spisałam się jak głipua Evi- mi osobiście podobasz się bardziej w blond:) Viki- kaca nie było, bardziej niewyspanie:O ale moaj kochana córcia chyba wyczuła że rodzice nie sa w formie i sama się sobą zajeła:) gdzie jesteście?...wszystko wystygnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honey_m...hmm ogólnie nie uważam by wiek 22 lata był zły na załozenie rodziny, raczej jakieś 15-latki mogą miec z tym poroblem;22-latka to raczej już dość odpowiedzialna kobieta :) Marzyłam z MM o załozeniu rodziny, jadnak dziecko w jakimś stopniu było dla nas zaskoczeniem-świadomym.Jak ma się dziecko, kobieta nie tylko przeistacza się w matką ale też w inną kobiete-silniejszą, pewniejszą siebie.Dziecko nie tylko zabiera energie i wysiłki swoim rodzicom ,ale 5-krotnie je dodaje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honey_m ja się przygotowałam, zdecydowałam w ciąży nie jestem, jestem na etapie starań. Niestety co do pytania o to czy to była wpadka zmartwię cię pownieważ w naszym kraju tylko około 30 % ciąż jest planowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :) honey u mnie to zdecydowanie była wpadka, stało się, ale nie żałuję, co więcej nie wyobrażam sobie życia inaczej. mój synek jest darem, doceniam los, że dał nam małego :) Swiadomie chyba niezdecydowałabym się wtedy na dziecko. CZarna dzieci chyba wyczuwają taki ciężki stan u rodziców, bo jak jestem po balowaniu, to Emil też wyrozumiały jakis dla nas :) idę spać :) mój M obiecał, ze jutro wstanie :D :D Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka85
mam córeczke Ewelinke 10 tc.Siedze z nia cały czas w domku POZDROWIENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi8
Witam ja jestem w 17 tyg ciazy,dodam ze ciaza planowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak...
Ja nie, ale moja dziewczyna jest w ciąży:) Mam 22 a ona 24 lata dlatego ja się tu wypowiadam hehe. Rodzimy w połowie grudnia i nie mogę się już doczekać. Ciąża nie koniecznie planowana, ale nigdy nie powiedzieliśmy, że to wpadka. W sumie dorośli ludzie powinni zdawać sobie sprawę czym może skończyć się pójście do łóżka - bez zabezpieczeń :) Jedyne co mnie niepokoi to to, że ona się strasznie wszystkim martwi. Bo mieszkanie jeszcze w remoncie, wyprawki ani wózka niema itd. Ja jestem z tych co się za bardzo nie przejmują takimi detalami:P Cieszę się, że dzidzia zdrowa, że moja kobieta kwitnie i jest piękna i, że będziemy rodzić razem. Jak dla mnie to mogłoby być już drugie:P Ale już nie mącę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna dzięki 🌼 zaraz sobie poczytam :) Witam nowe osoby śkąd jesteście? Anetka 🌼 córcia ma 10 tyg, tak? bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam :( Megi 🌼 gratulacje :D :D jak samopoczucie w stanie odmiennym? Chłopak gratulacje dzieciątka :D :D będzie chłopak czy dziewczynka? macie imie? To normalne, że Twoja dziewczyna się martwi, musisz ją teraz wspierać :) pozdrawiam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak...
Będzie chłopczyk:) Moja dziecwyzna bardzo chciała mieć chłopczyka. Mnie to było obojętne. Z imieniem nadal mamy problem, ale wkońcu trzeba się bedzie zdecydować:) Wspieram ją ale to nie takie łatwe - ona się czepia wszystkiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopak :) jakoś to przeżyjesz :P jest w stanie odmiennym i ma prawo do \"humorków\" :P a nad jakimi imionami sie zastanawiacie? pozdrawiam :) Co z resztą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Witam nowych i starych bywalców:) Jak zwykle weekend zleciał i już następny tydzień przed nami,masakra:O Wczoraj byłam u znajomych. którzy mają 6 tygodniowego synka:) jejciuuu..udusiłabym!! ❤️ takie maleństwa są przekochane:):) ( kiedy moja taka była??..strasznie ten czas leci...) A za oknem zima po pachy:)przynajmniej córcia jest zadowolona , bo ja za śniegiem raczej nie przepadam;) pozdrawiam cieplutko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja tez już nie pamiętam jak /emil był taki malusieńki, nie moge jakoś go sobie wyobrazić :) U nas strasznie zimno... M pojechał po pampersy, bo nieogarneliśmy, że się kończą :) i została nam jedna stuka, dobrze, że w ogóle dzisiaj zauważyłam :) małego właśnie położyłam. głowa mnie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_anka22
czesc ja jeszcze nie mam dzieci chociaz juz 3 lata po slubie minelo, myslicie ze to dobry czas na malenstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi8
Witam ponownie Ja mieszkam w niemczech,nad morzem,ale naprawde polskie morze jest sto razy piekniejsze. Vikimiki-naszczescie czuje sie bardzo dobrze z moja ciaza,na poczatku troche pomdlilo,ale juz jest ok.Ciesze sie ze istnieje taki topic,bende miala gdzie wpadac.Musze tylko poczytac pare wczesniejszych postow zeby lepiej was poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi8
Witam ponownie Ja mieszkam w niemczech,nad morzem,ale naprawde polskie morze jest sto razy piekniejsze. Vikimiki-naszczescie czuje sie bardzo dobrze z moja ciaza,na poczatku troche pomdlilo,ale juz jest ok.Ciesze sie ze istnieje taki topic,bende miala gdzie wpadac.Musze tylko poczytac pare wczesniejszych postow zeby lepiej was poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzień doberek!! Ja właśnie kawusie i sniadanko spożywam :) Wojtuś siedzi obok mnie w stercie zabawek ;) Witam osobno kilka nowych osób :) 🖐️ Ech... fajnie było być w ciąży.Ulgowe traktowanie, czyste sumienie odnośnie słodyczy ;) itd :P Chłopak gratuluję, dojrzałe podejście.A kobieta jak to kobieta.Musi się czymś martwić bo taka już naza natura ;) Pewnie, najważniejsze że synek zdrowy.Jak dacie mu na imię? U nas też śnieg leży ale to i lepiej bo przynamniej jaśniej na dworze.Przykrył szarości.Sama nie wiem co tu dzisiaj robić bo... nic mi się nie chce ;):P Megi jak opieka medyczna w Niemczech? Długo tam mieszkacie?Dużo zdówka dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kiedys zdarzylo mi wypowiedziec na tym topicu ale to bylo dawno temu.teraz jestem w 23tc i byc moze za tydzien dowiem sie, kto sie tam wierci u mnie w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- wszyscy pochowali się pod ciepłe kołderki z gorącą herbatką;) Dopada mnie deprecha jesienno-zimowa:( i codziennie ten dzień świstaka, ech...........byle do wiosny;) Uciekam usypiać moje maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! :) Gdzie jesteście? Chodze ledwo na nogach:( jestem masakrycznie niewyspana:O.Wczoraj wieczorem położyłam małą do jej łóżeczka-to miała być mała próba czy wogóle uśnie( nie mówiąc już o przespaniu całej nocy).Ponad rok czasu nie spała sama, a wczoraj na całej linii zaskoczyła mnie:) nie tylko że usneła to jeszcze przespała caaałą noc:D:D:D.Tylko mamusia non stop się budziła, z jakimiś obawami i leciała od razu do łóżeczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Serdecznie :) ja dzisiaj od rana w dobrym humorku :) :) Emil obudził się o 3 w nocy i sobie gadał :) ale dałam mu herbatke i poszedł dalej spać :) postaram się odnaleźć tabelke z wpisami, żeby nowe osoby mogły się wpisać, bo mam nadzieje, że nie uciekniecie tak szybko z topiku :) i przy okazji zobaczycie kto jest kto :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK DATA URODZIN DATA UR. DZIECKA IMIĘ DZIECKA moonisia..........03.09.1985...........04.08.2007(?).... .....Zuzanna Evi_21............11.11.1985............09.04.2006...... ......Olek OWIEDKA ........18.12.1985............13.01.2007.............IZABELA ania108...........08.02.1985............23.03.2007...... . ....Wojtuś czarna_ines......04.12.1985............29.06.2005....... ....Patrycja viki-miki..........27.11.1985.............17.10.2006............Emil :classic_cool: znalazłam tabelke :) wpisujcie się :) W ogóle to wczoraj i przedwczoraj nie chciała mi się wyświetlić stronka z kafeteria :( Ania wój Wojtuś już pewnie się przemieszcza i zaczyna rozrabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×