Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Gość jajcicuha
Witajcie :) Jestem rocznik 86, mam 7mies. córeczkę. Przyjmiecie ans do siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
Jestem 3 dzien na kopenhadzkiej. Postanowiłam przeprowadzic tylko 6 dni, a więc do niedzieli. Wystarczy mi jak 3 kg ubędą, a więc to tak akurat te 6 dni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest jeszcze ktoś? Mały teraz śpi i mam chwile na pogaduszki :P Za oknami zimno... ide zrobić kawe, pije ktoś ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem ja :) U nas tyż pogoda jezienna ale się nie przejmuje, ubrałam Wojtka ciepło i pochodziłam z 1,5 godz.Teraz zjedliśmy obiadek i odpoczywamy ;) Chyba też zaraz położe Wojtusia żeby mieć trochę spokoju. Ala powodzenia , ja tyle nie wytrzymałam. Witam nową osóbkę u nas na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki- idziemy bez małej bo ogólnie zaproszenie jest bez dziecki:Oszkoda... ostatnim razem bawiła do 19-ej a potem zmęczonął potańcówkami i z balonikami odwieźliśmy do babci.Tym razem ominie ją imprezowanie:( (..oj, a plynie w niej dusza imprezowiczki:D ) Zimno jak cholera, a musze sie wybrać do miasta, co mi się za bardzo nie widzi przy takiej pogodzie:/ JAJCICUHA-witam :) alaaaa- powodzenia! Ania🌼opowiadaj co tam u Ciebie:) Owiedka -jak tam mąż?Kurcze, to się nazywa pech złamać dwie ręce na raz:( Moonisia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
Ciężka na maxa ta dieta. Jestem od Was starsza i nie mam jeszcze dziecka, ale szykuję się do ślubu w przyszlym roku i dlatego chcę schudnąć i utrzymać wagę. A potem kolejne kilogramy będę zbijała po ciąży. Zazdroszczę Wam tych dzieciaczków. Już nie mogę się doczekać swojego. Ale niestety muszę być cierpliwa, bo to jeszcze troche potrwa. Skoro już data ślubu ustalona, to wolałabym nie zachodzić w ciążę do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam wieczorową porą, Owiedka współczucia dla męża,został uziemiony ale za to spędzacie teraz dużo czasu ze sobą :):) Zawsze są jakieś wady i zalety :) Viki Wojtuś rzeczywiście urósł przez ten czas nie wiem kiedy :) Ma już 6,5 miesiąca.Mam kilka nowych fotek.Później powklejam. Czarna jakiś czas temu byłam na welesu.Też nie prosili małych dzieci ale znajomych córeczka tak chciała iśc że wzięli ją ze sobą.Ma 4 latka, siedli na brzegu, skombinowali dla małej krzesło a zjadła coś tam na spółkę z mamą.Także jest to też jakieś wyjście :) A u mnie wszystko dobrze, zaczęłam kąpać Wojtusia w wannie i chyba pozbędę sie wanienki.Nie wiem co z nią zrobić.Co zrobiłyście ze swoimi.Nie bardzo mam gdzie trzymać a przecież nie wyrzucę. Jutro z rana lecę na hiszpański.Od 8.30 do 12 więc trochę posiedzę jednym ciągiem.No ale i tak nie mogę się doczekać bo w końcu mam jakiś obowiązek poza domem ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! O matko, ale ze mnie kuchara!!! Piekłam bułeczki drożdzowe i według przepisu miały być 20 min w piekarniku.A po 10 min dobiegł mnie taki smród spalenizny z kuchni że szok.Nadymiło się strasznie i teraz śmierdzi wszędzie :( Ale sie wkurzyłam.Nie wiem co z tym zrobić bo góra dobra a spod się zjarał.Nieźle... Viki te spacerówki też mi się podobały, wyglądają solidnie i są ładne.Napisz kiedyś jak się sprawuje bo ciekawa jestem.A z tamtą co robisz, sprzedajesz?? Oj synalek mi urósł nie wiadomo kiedy.Sama czasem popadam w refleksje jak ten czas leci ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! O matko, ale ze mnie kuchara!!! Piekłam bułeczki drożdzowe i według przepisu miały być 20 min w piekarniku.A po 10 min dobiegł mnie taki smród spalenizny z kuchni że szok.Nadymiło się strasznie i teraz śmierdzi wszędzie :( Ale sie wkurzyłam.Nie wiem co z tym zrobić bo góra dobra a spod się zjarał.Nieźle... Viki te spacerówki też mi się podobały, wyglądają solidnie i są ładne.Napisz kiedyś jak się sprawuje bo ciekawa jestem.A z tamtą co robisz, sprzedajesz?? Oj synalek mi urósł nie wiadomo kiedy.Sama czasem popadam w refleksje jak ten czas leci ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! O matko, ale ze mnie kuchara!!! Piekłam bułeczki drożdzowe i według przepisu miały być 20 min w piekarniku.A po 10 min dobiegł mnie taki smród spalenizny z kuchni że szok.Nadymiło się strasznie i teraz śmierdzi wszędzie :( Ale sie wkurzyłam.Nie wiem co z tym zrobić bo góra dobra a spod się zjarał.Nieźle... Viki te spacerówki też mi się podobały, wyglądają solidnie i są ładne.Napisz kiedyś jak się sprawuje bo ciekawa jestem.A z tamtą co robisz, sprzedajesz?? Oj synalek mi urósł nie wiadomo kiedy.Sama czasem popadam w refleksje jak ten czas leci ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie :) U nas bez zmian, no moze tylko male przemeblowanie w sypialni :) Dzis mam dobry dzien bo mezus zdecydowal sie jednak nie jechac do mamy i zostalismy w domu.... Ale oczywiscie juz dzwonilai robila wymowki i w kazdym razie musimy przyjechac bo oni nie dadza sobie rady wniesc tv z piwnicy i.... M musi im pomoc..... M ma jeszcze gips to dla nie w temacie ;) A poza tym to troszku sobie dzis popiisze bo mam mecz w tv;) Moja NIuska rosnie i rosnie, dzis konczy 9 miesiecy i nie wiem kiedy to zlecialo :)PO dzisiejszym dniu wyglada jak zolnierz po wojnie, bo caly lewy policzek i troszke noska ma porysowane :( Takie sa skutki nauki chodzenia ;) przestawilismy meble w pokoju i teraz ma lozeczko tak ze jak je przysune do naszego to moze sobie wychoodzic(jak zdejme 2 szczebelki) . Ustalilam jej harmonogram jedzenia, bo w piatek jak wrocilam z krk okazalo sie ze malo zjadla bo tak naprawde nie wiedzieli co i ile ma jesc;/ a ona jest taka ze sie nie upomni ;/ Ostatnio dostala od chrzestnego kurtke (na 18 miesiecy-on zawsze kupuje jej z rocznym wyprzedzeniem) i musze powiedziec ze calkiem niezla i cieplutka :) to juz jej 4.... 2 kupilismy my (jedna kurtke i plaszczyk), jedna dostala w spadku no i ta... ale jak to stwierdzil mmoj brat- no co rozowa, poza tym byla akurat wyprzedaz z wystawki i kosztowala 30 zl (przeceniona z 119) to pomyslalem wezme :) dooobrze pomyslal:) Do zimy juz jestesmy juz wiec przygotowane, ostatnio kupiilam jej tez butki ocieplane z ccc (takie fioletowe ;) Dostalismy tez upomnienie z poradni o szczepienie ;/ moze pojdziemy we wtorek, ale nie wiem jeszcze bo znowu mamy katarek, a poza Niuska bierze zelazo i nie wiem czy mozna;/ Izka przechadza sie juz sama wokol stolu i wszystkich innych przedmiotow trzymajac sie tylko jedna raczka :) Dzis karmila psa- tzn jadla biszkopty i nagle wola \"ała ! ała \" (to w jej jezyku znaczy sami-bo tak sie wabi pies) i oczywiscie moj pies (ktory nie reaguje na inne wolanie jak sami) podbiegl do niej i w nagrode walnela w niego biszkoptem ;) A wogole to nie wiem czy sie chwalilam ale sesje letnia juz dawno zamknelam :) indeksu nie zlozylam bo musze warunki zimowe zaplacic ;/ bylam u dziekana,bo myslalam ze cos sie da zrobic ( w zwiazku z tym polamaniem M) ale babka z sekretariatu sie wydarla ze dziekan nie umarza (i takie tam), a poza tym to skoro nie pobieram socjalnego to dlaczego maja mi umorzyc jak widocznie mnie stac ;/ i wiecej mnie nerwow kosztowalo to wszystko niz korzysci :) i ze to jest jakas chora polityka! bo ludzie biora stypendia ktore sie im nie naleza - bo rodzice pracuja na czarno- no ale dochody sa 0! zaznacze ze nigdy nie prosilam o nic uczelni,bo uwazalam ze skoro mam to po co mam jeszcze brac jak mi sie nie nalezy! i stwierdzam ze wyrypali mnie bez mydla bo moglam brac a nie bawic sie w uczciwosc :) no ale juz taka jestem :) POza tym wybralam sobie juz promotora i teraz mysle nad praktykami i tematem pracy :) A zeby nie bylo ze ja taka uposledzona kulinarnie, to ostatnio upieklam pyszne babeczki i nawet pysznie mi wyszly - przepis bardzo dobry- idziemy do sklepu, za 5 zl kupujemy gotowe pudelko z mieszanka i robimy :) jak w reklamie:) Witam wszystkie nowe Mamusie :) Jajciucha- sliczne Dzieciatko :) I \"stare\" Mamuski tez sciskam mocno :) slodkich snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas oprócz katarku Amelci wszystko w porządku. Dziś w stolicy było bardzo zimno więc nie wyciągałam zakatarzonego nochala córci na dworek. Miała tatusia przez kilka h tylko dla siebie bo ja poszłam na siłownie i małe zakupy :) By poprawić sobie troszkę humor pofarbowałam sobie włoski i już czuję się lepiej :) Jutro idę zrobić sobie paznokcie i już się doczekać nie mogę! Teraz spadam coś zjeść. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!! Owiedka śliczne zdjęcia, świetnie wyglądacie.Wakacje nad marzem musiły być super, zabawa na całego :):) O widzę że i Ty piekłaś bułeczki, jaki masz przepis bo ja nie znalazłam jakiegoś dobrego.Podaj jak je robisz to nastepnym razem zrobie według Twojeo przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajcicucha sliczna dziewusia :) owiedka, gratuluje zdanych egzaminow i wspolczuje łamadze :P alaa, w akademiku mozna do oporu zuzywac prad, wode i takie tam i nikt nie patrzy na rece, ze 5 razy w tygodniu wstawiasz pranie, masz 2 lampki pol nocy zapalone, czy kapiesz sie 3 razy dziennie :) czrana ines - jak sie udalo wesele? my teraz w sobote idziemy, ale jakos nie amm ochoty :( ania, wojtek to niezły przystojniak :) viki-miki, nie gadaj jeszcze o śniegu :) ja niby wszystko mam dla małej, ale nie chcę jeszcze pluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie:) Wesele było super:D bawiliśmy z mężem do samego końca:)Wczoraj mielismy jechać na poprawiny z małą, ale Patryśka była już śpiąca, marudna i wściekła, że rodzice ją odciągają od ulubionej bajki, więc z braku sił( po weselnym drinkowaniu) dalismy sobie spokój i cały dzień praktycznie przespaliśmy w łóżku;). Dzisiaj za to ledwo chodzimy, bo oprócz sobotniej zabawy to: -zawiało mnie i wszystkie mięśnie ze stawami mnie bolą -mam zapalenie spojówki i lewe oko mam 2 razy mniejsze od prawego -dziura w stopie z podskórnym wielgaśnym siniakiem(dzięki jakiejś pi***cji, która wbiła mi obcasa w noge:O), dzięki czemu ledwo chodze :( Tak więc z imprez nie wychodze ostatnio cało;)...aż się boje andrzejek:D pozdrawiam i ..uciekam się kurwać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Mamy :) Dzis spadla na mnie jak grom z jasnego nieba ;) wiadomosc o tym iz dziekan chce sie ze mna widziec... w sprawie podania... zeby bylo jeszcze smieszniej to poszlam dzis odebrac decyzje i pani nie podnoszac wzroku znad swoich papierow stweirdzila ze dziekan wydal decyzje juz w srode( mi kazala przyjsc dzis) i ze przyjmowal w czwartek ubiegly, a ten tydzien go nie ma ;/ jak sie zapytalam co mam robic bo mam do dzis platnosc, to powiedziala ze nie wie i zapytala z ironia- to co wycofuje sie Pani? i tak mi cisnienie podniosla ze stwierdzilam ze pojde do dziekana (niestety za tydzien ;/) i porozmawiam z nim :) JUz sie boje , ale co tam ;) Zmykam na razie bo moj brat glodomur wpadl i musze mu obiad dac ;) Milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety jak mi sie nic nie chce ;/ Czarna no to pieknie pobalowaliscie ;) Monisia idz idz :) Jejciucha-jak sie Mala czuje?? My mamy 3 wesela w przyszlym rokuu :) Jedno mojej psiapsioly ze studiow, drugie kolegi M, a trzecie bardzo powazne bo mojego brata :) W tym roku narazie cisza, ale jak to w zyciu bywa nigdy nic nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka 🌼 fajnie, że jesteś :P pewnie raczkując Iza nieźle rozrabia... :P Jajciucha 🌼 mi też takie małe przyjemności na maxa poprawiaja humor... :P Czarna 🌼 no to niezle zabalowaliscie :P Monisia 🌼 jak dzieciątko? my się szykujemy na pierwsze urodziny... w srode moje maleństwo przestaje być niemowlaczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
do moonisii No to fajnie, że za te rzeczy się nie płaci. Na stancjach zawsze patrzą na takie rzeczy i podliczają. Na jakiej uczelni studiujesz? Też studiowałam w Poznaniu na Uniwersytecie. Skończyłam 6 dni kopenhaskiej, umęczyłam sie totalnie, ale to był wstęp do zdrowego żywienia. Teraz mam zamiar przejść się do jakiegoś dietetyka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaaaaa
Aha, jeszcze jedno. Przepiękna ta Twoja córka. Ja mam nadzieję, że pod koniec przyszłego roku będę w ciąży... Najgorsze, że jak się planuje, to to nie zawsze wychodzi. Ale cóż jak nie ma innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) jutro mój Emil o 13:45 kończy roczek :) :D :D :D :D :D :D : D ale się ciesze... dzisiaj wieczorem dmuchalismy balony, żeby od rana wiedział, ze to uroczysty dzień :P ale ten czas zleciał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×