Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ---------------------23111

tak szukaj pacy.................................................................

Polecane posty

Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
mi się wydaje, że Marshall i Naga prawda to ten sam facet (co najlepiej wiedzą admini) nakręcają to forum, dzięki czemu zdobywają zainteresowanie kafeteriowiczów... Wiadać przecież jak zaczynają posty... (dla bystrych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
i tak to będzie wyglądało - scenariusz nagabywania na forum: Ja będę pisał, że piramida jest ok Ty (też Ja) będziesz się buntował i mówił, że piramida jest do bani Ja używając psychologicznych sztuczek i paru "mądrych" słów zabłysne na forum i przekonam "ICH", że mam rację i piramida jest ok Ty używając paru "mądrych" stwierdzeń i obalając kilka moich teorii o MLM zyskasz sobie w oczach kafeterian Ja jednak odepre atak i zwycięże wojne po kilku przegranych bitwach i zabłysnę w oczach wszystkich forumowiczów, którzy zrozumieją, że nie jestem ściemniaczem i dam im zarobić!!!! Ty w ciszy odejdziesz w zapomnienie, nie wtrącają się już do rozmowy... zapomną o Tobie... czyli mnie hehhehhe:D I wzsystko gra łałałała interes się kręci jelenie atakują moje konto i wpłacają kase, bo to Ja miałem rację i da się tak zarobić hahahha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzisz - w jednym się zgadzamy, ja też ostrzegam przed piramidami finansowymi, w których nie sprzedaje się żadnego konkretnego produktu. dlatego ja mam w ofercie kosmetyki Oriflame, marka jest bardzo znana. firma istnieje od 40 lat na świecie, w Polsce od 15 lat. to mówi samo za siebie. nowych firemek pseudo-MLM pojawia się mnóstwo - nie interesują mnie one. a właściciel sieci franczyzowej też w pewien sposób reklamuje swoją działalność - mianowicie najczęściej na swojej stronie internetowej informuje o możliwości podjęcia z nim współpracy. ja też informuję na swojej stronie. zauważ, że nigdzie w tym wątku nie napisałam: \"zapisujcie się do Oriflame! to rozwiąże Wasze problemy finansowe!\" na forum tylko informuję, że istnieje coś więcej niż etat. jeżeli choć jedna osoba to zrozumie, jeżeli choć jednej osobie to w jakiś sposób pomoże w życiu, to będę zadowolona. jest takie powiedzenie - jeżeli stare sposoby nie działają, spróbuj czegoś innego. a są ludzie, którzy notorycznie szukają pracy na terenach o wysokim bezrobociu... i nie znajdą jej, bo jej tam nie ma. są za to inne możliwości, okazje, szanse... tylko trzeba je zauważyć. P.S. wszystko wskazuje na to, że ja i Naga Prawda to również ta sama osoba... zaś dla lepszego kamuflażu zmieniłam płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
a mi się wydaje, że produkt, który dobrze się sprzedaje, nie musi się reklamować i nie ma takiej potrzeby, by popychać go na forach, które de facto temu nie służą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
i cisza... pewnie teraz wybyli ( "ich troje") w teren, prowadzić konsultacje ze swoimi klientami, justa swoim Ferrari 599 GTB Fiorano, Naga prawda swoim Mercedes SLR McLaren, Stepien swoim BMW M5... a i Marshall też tak jak Naga, tym samym autkiem i na dodatek na jednym siedzeniu:D no tak, co się śmiejecie?? stać ich przecież... zarabiają "legalnie"... na "legalnych" piramidach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
zajrzyj na stronę:...... w stopce, to nie reklama??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
skoro poszukiwania pracy są bezsensowne pod każdym względem to apeluję do WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW!!! N I E!!! NIE POSZUKUJMY PRACY!!! PRACA JEST TU!!! NA FORUM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnokracja
ja mam 13.5 na h i nie narzekam, przy 160h w miechu mam 2160PLN (co łatwo obliczyć) moja panna przynosi 800-1000PLN, zapytacie jak żyjemy?? dostatnio odpowiem, nikogo nie kantujemy, nie naciągamy, zarabiamy legalnie, płacimy podatki i utrzymujemy innych, którzy tych podatków nie płacą.. czy nam źle?? nie jest jak najbardziej w porządku... po co mi kantować kogoś?? żyje na średnim poziomie, wystarcza mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnokracja
ale po co mi więcej?? a jeśli nawet bym chciał żyć dostatniej, to napewno bym się nie zniżył do tego poziomu, by nagabywać i okradać swoich rodaków heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łajnokracja
może nie będę tego porównywał do kradzieży, ale mam prawo to porównać do akwizycji i piramidy finansowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
jak bym ja tak dobrze zarabiał na tym interesie, i miał więcej przychodu niż łajno coś tam, to bym napewno nie bronił się tak "ostro" na forum hehehhe leciało by mi to koło fleta, czy przekonam te dwie, czy też może trzy osoby hehehhe mam gigantyczny dochód (tak to opisują Naga i justa) to po co mi te dwie osoby, którch i tak się nie da przekonać, jaki to ma cel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
i powiedzcie mi kiedy wyjeżdżacie do swoich klientów, współpracowników, podopiecznych itd., skoro macie czas cały dzień kontrolować to co się dzieje na kafeterii i przypuszczam, że nie tylko i odpierać ataki w słusznej sprawie, a jeszcze do tego nagabywać innych???????????????????????????????????????:O:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzicie caly dzien przed
kompem poca wam sie dupska i nie tylko a wy dalej to swoje sratata wykladacie i pocicie sie dalej ze zlosci ze ten czy tamten nie chce sie nabrac na wasze sztuczki opracowane przez najlepszych psychologow naciagaczy wkurza was to ha ha a do tego ta zona czy tez moze maz ktory wam ciagle mowi zostaw to przeciez widzisz ze z tego marne piniadze zientek chyc sie wrzeszcie uczciwej roboty a wy nie dalej swoje a ona ale przeciez zientek ja tyram od rana do wieczora po 10h i gowno nam placa a jeszcze nam biale miasteczko kazali zlikwidowac i ten z rakiem tez juz z nimi jest a ty dalej swoje marija ja zarobie na tym kokosy zobacz przecie jak zarabiam ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a justa pisze coś innego
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moze mi ktos
dokladnie napisac na czym polega zarabianie z tej strony ktora ktos podal? Bo na niej jest jakies pierdolenie o szopenie bla bla bla i nie chce mi sie tego czytac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
no dokładnie, że wyjeżdża swoją super wypasioną bryczką na spotkania hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko czekac az
ta strona zniknie po misiacu bo nikt sie nie zglosi do naciagaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz Naga prawda
szczela po raz kolejny w policzek justy hehehhe:D co ty napisałaś??!!?? nie miałaś szkolenia do kórwy nędzy?? jak cię uczyłem dziwko do chuja?? kórwa szmata zepsóła mi cały kit, który chciałem pocisnąć kórwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzela to by było
że używa broni, a przecież oni legalnie działają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaUwaŻ zBieŻnoŚĆ inTereSÓw
hmmm to jest temat rzeka, więc nie wiem czy tak zniknie po miesiącu, a bronią się pasożyty jakby hmmm ewoluowały... teraz na hardwardzie wykładają jak nabrać prostaka hmmm no to się nazywa kosmiczna ewolucja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba przyznać,że szybko reagują pasożyty, ledwo mowa, o tym, iż cały swój czas klepią na klawie, by przekonać i pozyskać jednego klienta, to od razu cisza... no tak, wieczorami przecież zastają swoich klientów w domkach, wracają z ciężkiej pracy, często bardzo wyczerpującej fizycznie i wtedy właśnie mają czas, by porozmawiać o swoijej ostatniej inwestycji... o swoich ostatnich pieniążkach... nie, nie! nie ostatnich zainwestowanych w MLM, lecz w ogóle ostatnich heh:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Zauważ zbieżność interesów do Twojej wiadomości jeżdżę "tylko" tegorocznym focusem wiec oszczędź sobie robienia z siebie niepoważnej istoty i jeśli będziesz uprzejmy to pokaz mi gdzie ja kantuje moich klientów lub ich naciągam będę Ci bardzo wdzięczny tylko proszę Cie nie pie***l mi smutków wziętych z kosmosu a poproszę o konkrety. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerekrut
Naga Prawda możesz sobie wsadzić networki i inne akwizycje - to robota dla durni i ludzi z dwiema lewymi rękoma co boją się uczciwej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak Naga prawda
to jest dopiero ambitny i poważny nick, przyciąga klientów buahahahhahahha:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silent
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiście ty... wcale nie szukasz klientów ha ha ha może ty byś musiał przeczytać jakąś książkę przyrodniczą i dowiedzieć się, jak się woła na jelenie, może wtedy by się zleciało ich więcej i na koncie bankowym przypływ gotówki też większy wtedy ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiiieeeeeewwwwwwwww
jezu to masakra jakaś jest :o tyle zarabiać i jeszcze nagabywać na forum :o weźcie zbanujcie tego kretyna Naga prawda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×