Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ---------------------23111

tak szukaj pacy.................................................................

Polecane posty

Gość hahahha
w dzień wypłaty, a to dobre, bo myślisz, że wszyscy jak twoja żona i ty zarabiają po 9 setek brutto, hahahha, to już nie te czasy, dziś zwykły budowlaniec pracujący 8h/dzień zarabia od 4 do 5 tysiu durniu, więc po co inwestować w twoje piramidki???? każdy ślusarz, stolarz i inni biorą 0d 10-30zł/h hahahahha, po co inwestować w twoje hadzie badzie he????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
i jeszcze jedna rzecz... skoro nie można za dużo zarobić na takim forum to po jakiego wała tu siedzisz 24h/dobe i nagabujesz tych biednych ludzi, którzy chą się tylko wyżalić, podzielić problemami a czasami swymi radościami z innymi forumowiczami???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
jak bym zarabiał 900PLN tak jak naga prawda to też bym próbował dorobić na necie i zwerbować jeleni hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
skoro to takie dziecinne forum to po kiego wała roztaczasz tu te swoje nierealne wizje o bajońskich dochodach???? rozumiem, że jesteś znerwicowanym histerykiem i tak "ze śmiechu w płacz i z płaczu w śmiech", gigantyczna kołyska nastrojów, najpierw naubliżać forumowiczom, potem ich ugłaskać i przekonywać do niemożliwego, jak się nie da, to znów na nich nabluzgać hahahha żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
buahahhahahha tak tak Panie i Panowie, naga prawda pisze do nas z Bułgari, leży sobie z laptopem na Moarzem czarnym i pisze żebyście przelali na jego konto od 400 do 900 zł., bo tyle właśnie kosztuje jeden drink w barku przy plaży hahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie gadajcie z Nagą Prawdą
To Pajac i Błazen !!! Pierdoli od rzeczy naciągacz jeden i dorabia do tego filozofię. To chory człowiek- wybaczmy mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faktycznie......
gościu jest lekko powalony! Biedna Naga Prawda, jak Ty biedulo wiążesz koniec z końcem przy tak skromnym, głodowym wręcz budżecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do naga nieprawda
pan Robert Kiyosaki wczoraj wypuścił z odbytu smrodliwego bąka. Czemu jeszcze o tym nie piszesz? Ten bąk , dopóki się unosił był pewnie wart 400 zł, ale po rozrzedzeniu jego wartość spadła. Reasumując, nie czytajcie tego oszusta od piramid bo w zimie będziecie w sandałach chodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehhe
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłi
Naga Prawda to złodziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza_26
Może jestem trochę niezorientowana, ale czytałam całą dyskusję i nasuwa mi się jedno pytanie. Naga prawda należy do jakiejśtam korporacji, której jest członkiem. Nie pracownikiem, tylko członkiem więc czy dobrze myślę, ze aby prowadzić cały biznes, o którym tu tak trąbi i wychwala go pod niebiosa, musiał zarejestrować swoją działalność gospodarczą? I jeśli tak, to jaki jest jej profil? Akwizycja? Bo mimo rewelacyjnych przychodów, jak twierdzi, musi mieć jakieś ubezpieczenie i raczej podejrzewam, ze interesuje go przejście na emeryturę a nie praca do ostatniego dnia życia, bo pogardził etatem? a może to tylko forma dorobienia sobie a normalnie siedzi na podrzędnym etacie i płaci składki na ubezpieczenie i odkłada do zusu na emeryturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiieeeeewwwwww
najbardziej mi się podoba, że się udzielają na każdym topiku, siedzą tam non stop i bronią się zaciekle z tą swoją piramidką, a jak ktoś ich zagnie, to cisza... nagle nie ma nagiej prawdy, ani justy hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiieeeeewwwwww
i wtedy twierdzą, że to dziecinne forum, że musieli wyjechać swoimi limuzynami do klientów... po jakimś czasie temu zaprzeczają i jakby nie pamiętali o swojej sromotnej porażce wracają i dalej (jak to mówi marshall) głoszą słowo boże hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadząc działalność gospodarczą też trzeba odpowadzać składki do ZUSu. tyle, że na emeryturę to z ZUSu nie odłożysz ani na etacie, ani na działalności! tyle, że w przypadku działalności na emeryturę masz możliwość odłożyć z zysku. a w przypadku etatu? najbogatsi, owszem. a reszta? wystarczy rozejrzeć się trochę wokół siebie i zobaczyć np. babcie, które żebrają na ulicy, bo nie mają na chleb czy leki. emerytura 600 zł, leki, które muszą brać na stałe - kilkaset zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiieeeeewwwwww
baju baju baju, baju baju baju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwik
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziiieeeeewwwwwww
poziom edukacji polskiego społeczeństwa jest na tyle wysoki, że większość z Nas rozpoznaje co to jest piramida finansowa i nie daje się nabrać na te twoje oszustwa... życze polskiej Policji, by cie szybko namierzyła i żeby zakończyła te żenujące przedstawienie...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluś struś
odejdź już stąd naciągaczu i skaperuj matkę do swojej piramidy finansowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naga prawda naciągacz
naciągaczom i oszustom mówimy stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę coś mądrego, marshall - rzeczywiście, jak czytam tego pacjenta \"nagą prawdę\" to muszę przyznać wam rację - to nawiedzony wyłudzacz i krętacz. Bazuje na socjotechnice żeby wyłudzać pieniądze nic w zamian nie dając. Najwyższa pora zająć się takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odejdz z tego forum
bo tu ludzie chcą pisać o poważnych rzeczach, a nie o MLM heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie niepoważny to jesteś
Ty kolo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahahahhaha
nagle znikają topiki...:o Naga Prawda i justa się skarżą u admina buahahhahahha żenada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem! Co rozpłakałeś się adminowi we fiuta? Poprosiłeś żeby usunął topic o tobie naciągaczu Naga Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhahahahhaha
ty tu nie masz swoich tematów...:o przyczepiasz się do każdego topika i molestujesz forumowiczów... żenada...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytuł topiku
jest zachęcający... ale jak się dalej poczyta - to bagno i 5m mułu Jak zaczynałam po szkole szukać pracy to natknęłam się na różne marketingi jakieś tam, czyli piramidki. Między innymi również Oriflame. Nie neguję osób, które się za to wzięły - ale sposób pozyskiwania nowych "jeleni" jest dla mnie odrażający. Chamskie i usilne wmawianie, że to góra pieniędzy, wystarczy rączkę (i portfelik) wyciągnąć na dobry początek...i że jest pięknie i prawie bez wysiłku, bo to inni pracują na twoją pensyjkę. PORAŻKA i najgorsze, że tacy jak Naga Prawda zachowują się jakby przeszli pranie mózgu. Człowiek aż się boi pomyśleć poważnie, żeby nie stać się takim jak oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×