Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 221

OKna

Polecane posty

Gość 221

Witam szystkich . Mam pytanie czym najlepiej myć okna plastykowe? Słyszałam że są specjalne płyny czy coś takiego. Liczę na Waszą pomoc. Serdeczne dzięki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okna Stolmar Bydgoszcz

Nic tak dobrze nie myje okien jak ocet. Generalnie ocet i soda oczyszczona to środki, które świetnie dbają o czystość, czyszczą nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie i nie wywołują alergii. Okna Stolmar Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila

Moim zdaniem  obecnie są juz takie środki do czyszczenia, łącznie z robotami, ze z czyszczeniem okien nie ma problemu, Ostatnio miałam wymieniane okna przez Bendoors Stolarka i jestem bardzo zadowolona, nie mniejn zapyttałam się czy są rzeczy na które musze uważać przy czyszczeniu, to bardzo miły pan Leszek odpowiedział mi, że obecnie mogę je czyścić wszystkom co mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zamawiałem nietypowe okna z łukami w OknoPrim i dostałem, co chciałem, krótko mówiąc. Nad zgodnością zamówienia czuwały Panie Gosia i Iza, które gorąco przy okazji pozdrawiam i polecam. Można poważnie rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba

Bierz pod uwagę jedynie salony, które mają bezpośrednią autoryzację znanego producenta. Przykład OknoPlus i salon Pekan w Myszkowie z uwzględnieniem bezpłatnych konsultacji. U mnie to się sprawdziło, a nie gonitwa po marketach i szukanie samodzielne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z Oknoplast i mogę polecic 🙂 Na ich stronie znajdziesz sobie salonu w całej Polsce. Wpisz swoje miasto i zobacz, gdzie jest Ci do nich najbliżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też. Model Prolux konkretnie. Wąskie ramy, dające więcej światła z zewnątrz do domu. Akurat dla naszej nieruchomości to idealne rozwiązanie, ponieważ nasz dom z obu stron ma cienia bardzo dużo i to światło jest jednak ważne. Im więcej wpadnie w ciągu dnia tym lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakro Innoview. Montowane u mnie w tym roku. Kupione z polecenia i świetne są. Nowoczesne, ładne i bezpieczne. Drzwi tarasowe HST świetnie się otwierają. Bardzo dobre parametry techniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chcę być na czasie, myśląc o oknie czy drzwiach warto zwrócić uwagę na ozdobniki...
Okazuje się że jak chcemy posiadać solidną, mosiężną wizytówkę do drzwi to warto poszukać takiej, choćby w Internecie!
Takie produkty znalazłam niedawno na stronie sklepu artdeco Poznań, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×