Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .....123......

WEJDZCIE I ODP

Polecane posty

Gość .....123......

przed chwila skonczyłam kochac sie z moim mezem.no i pozwolilam mu spuscic sie do srodka.wzielam juz 12 tabletek anty i mam nadzieje ze nie bede w ciazy,bo chyba juz pierwsza tabletka mnie chroni,prawda?prosze o odp bo chce sie upewnic.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12 na raz
:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od pierwszej jestes zabezpieczona, pod warunkeim, ze ja zabralas pierwszego dnia cyklu. Ile Ty masz lat kobieto? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....123......
NIE OD 12 DNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
to co ty dziewczyno zamiast przytulic sie teraz do niego i rozkoszowac chwila to ty usiadłas do kompa chyba cos zciemniasz!!!!!!!!!!!!A co on na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbrajaja mnie takie kobiety.Niby dorosla, ma meza itp., a nie wie ze jezeli sie wezmie tabletke w odpowiednim dniu cyklu, to juz ta pierwsza chroni.Kobieto, masz lekarz, ulotke, nie umiesz czytac...Bierze dwa tygodnie tabletki i nie wie o co chodzi.rENce opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam faceta
bo to taka podpucha zadna normalna laska zaraz po sexie z facetem nie siada przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynudzacie tradycyjnie
ech, gdyby nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zaraz przyszłaś się tym pochwalić, musi być z niego niezły \"kozak\" :O On papierosek a ty na Kafe... :O Nie ma to jak rutyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....123......
jeju zapytac sie nie wolno,bo zaraz takie odzywki,czy na kafe sa jacys normalni?po pierwsze to zaraz po sexie polezałam sobie z mezem,a po drugie to sie pytam tylko dla pewnosci bo jak czytałam te inne tematy i pytania o ciaze gdy sie bierze pigułki,to juz sama sie zakrecilam. nie ma to jak tolerancyjnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×