Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaa taka tam...

czarna lista lekarzy

Polecane posty

Gość kassszka
Mantodea, a gdzie Gwara przyjmuje? I dzieki za odpowiedź. Pszczyna- znam Majke:( pacjentek sporo, wiadomo kasa, ale podejście :O byłam dwa razy i więcej nie pójde. Leki przepisuje w ciemno, mialam infekcje, a staram się o dziecko, więc ważne zeby było tam czysto, a ten buch recepta na kremik za 60 zł :( którego i tak w ciązy nie wolno :( dobrze ze w aptece przeczytałam ulotkę :( Ręce mi opadają, bo szukam lekarza i nie wiem co dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassszka - idz do Gwary dobrze ci radze.Swietnie prowadzi ciaze przejmuje sie wszystkim gdy cos jest nie tak od razu wysyla na patologie ciazy i wszpitalu osobiscie sie zajmuje swoja pacjentka.Z tego co pamietam to duzo nie bierze 50 zl.za wizyte.Jest naprawde konkretny i mily. Tychy, pl. Nowary 25, tel. 032 3286233.Adres aktualny za tel.nie odpowiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassszka
Mantodea;) z nieba mi spadłaś :D jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr, Sarnowska z Bydgoszczy, strasznie niesympatycza pani, za kazda wizyta w jej gabinecie w przychodni przy zachemie slyszalam \"jak to mi sie dzisiaj nie chce pracowac\" zapominala rowniez wspomniec ze w dupie ma pacjentów, w tym mnei w ciazy i ze nie zna sie na swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dony slask- chojnow k. legnicy
dr Ruta, mila bardzo, ale jako lekarz do d... Mialam byc bezplodna jej zdaniem, a tymczasem mam 2dzieci... nie ja jedna niestety mam takie z nia doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia
dr janusz janecki. niesympatyczny starszy pan. koleżankę wziął na fotel w 25 tyg- wylądowała na drugi dzień na podtrzymaniu ciąży. sąsiadkę badał wziernikiem w 27 tyg- tego samego dnia odeszły jej wody, straciła dziecko. prowadził moją ciąże- po każdej wizycie na fotelu dostawałam plamień. wpycha łapsko do środka aż z bólu się skręcasz.podczas usg nie mówi żadnych szczegółów odnośnie dziecka tj.waga wzrost tętno itd. za każdym razem ma się wrażenie, ze robi nam łaskę przyjmując na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o zamkniecie tematu w zwiazku ze złamaniem punktu 10 regulaminu forum, który brzmi: 10. Treści sprzeczne z prawem polskim będą usuwane. W tym zawiera się m.in. pedofilia, zoofilia, nawoływanie do nienawiści, lżenie, pomówienia, podszywanie się i podawanie personaliów osób trzecich bez ich zgody itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrryyy
ale taki temat powinien być i to w polecanych! Aby uchronić nas przed konowałami i psychopatami którzy udają lub specjalnie są lekarzami żeby mieć bliski kontakt z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo powino byc wszedzie taki regulamin i kazdy kto tu cos pisze sie na niego godzil. Wypisywanie tutaj swoich problemow z lekarzami nic nie nie zmieni. Najlepiej byloby o tym powiedziec lekarzowi do ktorego sie ma jakies pretensje. Nie jest to latwe i nie zawsze mozliwe. Ale jest to jedyna droga aby cos zmienic. Lekarze nie zagladaja na takie fora i maja (szczegolnie specjalisci z kontraktami z NFZ) pacjentow gdzies bo oni nie maja i tak gdzie pojsc. Nie dajmy sie sprowadzic jedynie do roli kolejnego przypadku cz kilku procedor dla NFZ(czasami wpisanych mimo ze nie byly zrobione) Czy nie lepiej byloby wyslac chociazby anonimowy list do takiej osoby i napisac jej co nam przeszkadza?Tu napisane slowa sa jak rzucone w pustke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panno nikt nie zgadzam sie z tobą. lekarze tu nie zagladają ale kobiety zagladają i wiedzą kogo się wystrzegac. jest takie forum na ktorym mozna napisac swoja opinie na temat lekarza i przynzać mu gwiazdki w zaleznosci od tego co sie o nim myśli. uwazam ze ten temat moze sie podobnie rozwinąć. Niestety przed niektorymi lekarzami wrecz trzeba ostrzegać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek1984
podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfik80
dr Piotr Fronckowiak z Rumii- rutyna gubi... Nie wykrył 4 cm torbieli na jajniku co uniemożliwiało mi zajście w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asyaiydu
podnosze bo ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to
dr jach wróblewska mysłowice zrobiłam test wyszły dwie kreski poszłam do niej zrobila usg dopochwowe, okazało sie ze dzidzius jest, ale nie zleciła mi zadnych badań sama musialam pytac czy mam brac jakies witaminy, no i cisnienia nie zmierzyła a okazało sie jak poszlam do innej pani doktor jestem z niej zadowolona ze mam klopoty z cisnieniem a pani jach powiedziala ze wszystkie badania wykonamy po 3 m-cu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też napisze: dr Hejnar z Krakowa osobiście nie znam go i na oczy niewidzialam ale za to co zrobil, a raczej za to czego BUC nie zrobił, nienawidze go z całego serca i wszystkim odradzam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danity
MaMani a co takiego zrobił czy też nie zrobił ten lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr fedorowicz, internista z wroclawia,ktory przepisal mi antybiotyki, gdzie na ulotce psize wyraznie, ze brane w trakcie ciazy moga zaszkodzic dziecku. Jak tylko dowiedzialam sie o ciazy, czyli w czwartek, przestalam je brac. Dzis objawy mocnego przeziebienia nasilily sie, wiec pojechalam do tego samego lekarza i opisuje mu cala sytuacje, nawet nie przypuszczajac, co stanie sie za chwile. On zaczal sie na mnie drzec, ze to moje zdrowie jest teraz najwazniejsze, nie dziecka, ze mimo wszystko powinnam wybrac antybiotyki do konca, ze skoro sie sama chcialam leczyc to on mi teraz nie pomoze. Zapytalam, co ze zwolnieniem z pracy-przez caly czas mowie, poniewaz pracuje w telemarketingu, a migdaly mam tak przerosniete, ze kazde zdanie sprawia mi trudnosc. On na to, ze mam co chcialam i zadnego zwolnienia mi nie wypisze! zapytalam go, czy ma swiadomosc tego, ze jak przeziebie sie mocniej, to moge zaszkodzic dziecku, a on mi na to, ze trudno, tojuz nie jego sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustang258
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor z Sanitasu na Gdanskiej w Bydgoszczy przepraszam nie pamietam imienia i nazwiska stry siwy slepy i nienormalny.Sprawiawrażenie troskliwego i milego.Nie ma pojeciao ciązy i o plci dziecka.Zaprasza na usg placimy 50 eta a on nas wywala z gabinetu w zwiazku z tym ze niby usg moze zaszkodzic dziecku w przyszlosci.Nie wyszlam to wrknal i powiezial ze dziewczynka.Zapytalam czy pewny to naskoczyl na mnie i powiedzial ze on sprzet ma i widzi.Syn ma juz 13 miesiecy...Ao badaniu nie wspomne...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosik79
prof. Friedman z neurologii na bródnie - warszawa. -ogólnie wszyscy tam lekarze to zabójcy w kitlach...żałoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjętka
ORTOPEDA Marek Golik Arogancki, nie pozwala powiedzieć pacjentowi co mu dolega i czy wcześniej miał podobne objawy - można odpowiadać szanownemu panu tylko TAK albo NIE. Przy pacjencie wyraża niepochlebne i długie opinie o jego lekarzu rodzinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna_krk
witam, chciałam Was ostrzec przed gabinetem Trident z krakowa, a dokładnie przed lek.stom. Izabelą Stańczyk. Pani ta jest wlascicielka tego gabinetu. Leczylam u niej 3 zeby i plomby z wszystkich trzech byly wyjete po krotkim czasie. Najkrocej wytrzymala 3 miesiace , najdluzej 7!!!. Pani Stanczyk nawet nie chciala slyszec o zwrocie pieniedzy za plomby ( w koncu na gwarancji) gdyz jak stwierdzila moze je "poprawic" . Tylko jak tu dac poprawiac cos komus kto juz3 razy zepsul swoja robote??W odpowiedzi na reklamacje zaczela straszyc mnie prawnikami. niestety ta pani woli wydawac pieniadze na prawnikow niz zwrocic pacjentom ktorym zniszczyla zeby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka123
To może też ja:) Stomatolog: Kowal, pracuje w Klocek & Świder w katowicach na ul. granicznej. Straciłam przez niego tylko nerwy, czas i pieniądze a i tak nie wyleczył mi zębów. Może i jest sympatyczny, ale kompletnie nie zna się na stomatologii. Przestrzegam też przed Helpdent'em na Sokolskiej (Katowice), tam to dopiero partacze pracują. Na koniec Pani ginekolog: Kopyta z przychodni na PCK - niekulturalna, wręcz chamska, na niczym się nie zna, generalnie szkoda czasu na nią marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelus21
Krzysztof Koziołkiewicz -chirurg ogólny Hajnówka Nie będę się powtarzać,moja historia została opisana w innym wątku, a chciałam jedynie ostrzec innych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z opinia pan na temat dr romualda kaminskiego.to naprawde dobry lekarz,fachowiec,zna sie na rzeczy.fakt,ze jest szczery,czasami az do bolu,ale chyba rola lekarza nie polega na słodzeniu,nawet wtedy jak cos nie gra i trzeba pacjentce zwrocic uwage.w trakcie badania jest delikatny i kompetentny.uwazam,ze to bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgadzam sie z opinia pan na temat dr romualda kaminskiego.to naprawde dobry lekarz,fachowiec,zna sie na rzeczy.fakt,ze jest szczery,czasami az do bolu,ale chyba rola lekarza nie polega na słodzeniu,nawet wtedy jak cos nie gra i trzeba pacjentce zwrocic uwage.w trakcie badania jest delikatny i kompetentny.uwazam,ze to bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 111
Witajcie, czy któraś z Was zna bądź słyszała o dr Arkadiuszu Jastrzębskim i rodzeniu w szpitalu Wojewódzkim w Tychach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na forum....
Zdrowie Kobiety jest bardzo długa lista złych ginekologów, linka nie wklejam bo wszystko co nie związane z kafe jest usówane. Ewentualnie wpisać w googla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×