Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość niewiedzaca wiec pytajaca

plywanie - pomoglo komus?

Polecane posty

Gość niewiedzaca wiec pytajaca

zamierzam zrzucic kilka kg (5-7) i zastanawiam sie nad zapisaniem na basen. Powiedzmy 3 razy w tyg, moze 4. Czy sadzicie, ze uda mi sie zrzucic dzieki plywaniu te zbedne kiloski? W jakim czasie? Gdyz nigdy wczesniej nie plywalam po to, aby schudnac, a jedynie dla przyjemnosci. podzielcie sie doswiadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość //////////////////////////////
uda się, uda :) zapisuj się na ten basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudniesz i bedziesz miec ladną sylwetkę:-) oczywiscie nie przesadzaj, mysle ze 3 razy w tyg. po godzince wystarczy (nie mniej niż 30 min). Plywaj roznymi stylami. Pływanie żabką rozwija mięsnie nóg oraz mięśnie górnych partii tułowia, pływanie grzbietem poprawia muskulaturę wzdłuż całego kręgosłupa, pływanie kraulem rozwija mięśnie barkowe, ramion i nóg.Pływając delfinem, rozwija się mięśnie barków oraz mięsień prosty brzucha. Przykładowy trening: (przyda się deska) 4X25 m rozgrzewki dowolnym stylem; 8x25 kraulem lub żabką, przerwa 15 s mozesz wtedy cwiczyc oddechy zanurzajac się w wodzie., 4X25 nogi do kraula z deską 4X25 ręce do kraula z deską 4X25 nogi do żabki z deską 4X25 ręce do grzbietowego z deską 8X25 żabką lub grzbietem, 4x25 kraula szybko, przerwy 20 s. 200 m swobodnego pływania dowolnym stylem. Spalisz ok. 600 kalorii/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwiczaca M
A ja chodze na aquafitness i jest super :) Zajecia mamy na 45 min, 15 min to masaz i plywanie jak kto chce. Chodze dopiero drugi miesiac a juz schudlam 8 kg no i mam mniejszy cellulitis. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssss456464
mama pytanko co do basenu a mianowicie zurawinka pisze o rozbudowaniu mmieśni a mi na tym nie zalezy bo mam dosc muskularne nogi szcególnie łydki i chciałabym schudnąc z 3-4 kilo ale nie umięśniać łydek.jaki styl najlepszy ?moze ktos mi cos doradzi...bede dzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelllia....
aquafitness jest naprawdę super-przyjemne i dziewczyny mają efekty bo ja nie chciałam schudnąć tylko się zrelaksować po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssss456464
ja zdecydowanie wole plywac niz cwiczyc w wodzie:( a plywanie rozbuduje mi miesnie czy wyszczupli oczywiscie stosowne nie w nadmmiarze tylko np dwa razy w tyg po 45 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werteraaa
no mnie tez ten temat dotyczy w jakims stopniu :)ktos cos wie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku miesięcy pływam regularnie 2 razy w tyg.... w zasadzie pływam bo lubię, nie chciałam stracić na wadze, a straciłam 1 rozmiar, choć waga nieznacznie tylko spadła, ale objętościowo jest mnie znacznie mniej, mieszczę się w ciuchy z czasów licealnych:) Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222121
wedlug mnie nei schudniesz tylko pogrubisz nogi i barki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22211122 czy jakoś tak ----> no to ciekawe co mówisz, bo u mnie jakoś nic nie zgrubło:-D wręcz przeciwnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.d.
Pływaj zmieniajac style - ja niestety popełniłam błąd i przez 2 miesiące 5 x w tygodniu po godzince pływałam tylko żabą ... schudłam :) ale niestety rozbudowałam sobie bary :( teraz trening j/w ale pływam naprzemian żaba, kraul + grzbiet no i oczywiście wzmacniam nogi pływając z deską :) polecam wszystkim pływanie :) widac efekty i co najważniejsze - samopoczucie super :) tylko oczywiście regularność to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od poneidzialku zaczelam aqua aerobik co prawda dopeiro 1 raz bylam ale w czwartek juz kupuje karnet bo bardzo mi sie spodobalo szkoda ze tylko 2x w tygodniu ale lepsze to niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem za!! nie ma nic przyjemniejszego z form ćwiczeń no może oprócz jazdy na rowerze(na powietrzu) jak Aqua areobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august rush
ile u was koszuje en aquafitness, bo u mnie 30 mn raz w tygodniu 60 zl:O chodza tam jakies mlode osoby, czy raczej sarsze panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w szczecinie sa rozne ceny najdrozej jest w fitness clubach a jak aqrobik prowadzony jest w szkole ktorej jest basen jets o wiele taniej np 1 wejscie kosztuje 12zl a karnet 6 wejsc 58zl trwa 45min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pomaga ale potrzeba czasu i wytrwalosci plywam srednio co drugi dzien przynajmniej 45 minut bez stopuuu rozne style pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powje ci jedno :p pływanie bardzo wyszczyla tak ze ciało jest ladne smukłe tlyko miataj ze jesli chcesz sposobem "basenowym" schudnac to co najmiej 20 minut muisz pływac rytmicznie cy miesnie zaczeły pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiia
a w Warszawie na aqwa ktos chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pływam ok. 50 min/4x/ tydzień grzbietem, kraulem,żabka kryta od 2 lat jakoś nie chudnę, może z 1 kg fakt klata się rozbudowała to nie wiem , czy schudniecie? ale warto dla zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od plywania ma sie rece jak tragarz i nogi jak slon -gdy jako nastolatka na wczasach plywalam to zawsze po wyjsciu z wody mialam dziki glod -i po wczasach wracalam ciezsza a nie chudsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plywanie wcale nie rozbudowuje ciala, no chyba, ze plywasz wyczynowo jesli beidzesz sieobzerac po cwiczeniahc, to zawsze ie rozbudujesz. Plywanie nie meczy i odciaza stawy. ja lubie tez rower w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nie męczy, to jest kwestia dyskusyjna- owszem odciąza stawy, ale przy pływaniu spala się dużo kcal. ja np po pływaniu jestem wyczerpana, a nie mam takiego efektu np po siłowni, gdzie solidnie ćwiczę z obciążeniami, a nie pedałuję na rowerku jak większość babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedalowanie na rowerku jest ok, nie kazdy lubi/ moze cwiczyc z obciazeniem. Ja plywajac2-3 razy w tygodniu miala super figure. teraz , po ciazach cwicze z Chodakowska2-3 razy w tygodniu, a raz w tygodiu chodzi na basen. zeby zabytnio nie rpzbudoàwac raniom , plywam nogami do krawla , czy zaby z deska. POlecam na brzuch uda i boczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta, chyab najwazniejsze, jest zanlezc taka forme aktywnosci, ktora nam pasuje i sprawia przyjemnosc. Dla kogs bedize to silownia, dla kogos inego base. a rodzaj cwiczen mozna zmieniac w ciagu roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy przyjemność jest najważniejsza, bo ja lubię sobie siedzieć na rowerku i oglądać Homeland, ale takie cardio, to wiele nie robi, a po siłce masz jędrne ciało, spalasz szybko tłuszcz i podkręcasz metabolizm- można dużo jeść i być chudym jak szczypior. liczy się też cel i efektywność- na rowerze możesz siedzieć codziennie i nic specjalnego się nie stanie, a jak poćwiczysz 2x w tygodniu z ciężarami, to efekty są szybkie i widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogło. Zapisałam się do klubu Alpino na pływanie no i może pierwsze lekcje nie dały wyraźnych efektów, ale po miesiącu rezultaty niesamowite...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam bardzo anty do pływania, bo jestem przy kości i wstydzę się pokazywać w kostiumie, ale po przeczytaniu tej stronki wzięłam się w garść i po jakimś czasie juz nie wstydzę się wbić w strój, nie podejrzewałam, że aż tak mogę się zmienić. http://www.lavel.pl/czas-na-basen--porady-tylko-dla-kobiet.html Polecam, dobry motywator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×