Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

isa, nie mogłam mu powiedzieć, co o nim myślę, bo się rozkleiłam i nie chcąc zrobić \"cyrku\"(w postaci płaczu) po prostu wyszłam bez słowa, aby jak najdalej. napiszę wam w skrócie jak to wyglądało. lekarz zaczął robić usg, po chwili zapytałam go , czy widać maluszka (czy coś w tym sensie) , on na to, \"proszę milczeć, bo pani mi przeszkadza w pracy\". no to milczę , ale trwa to i trwa, a on nic nie mówi. zebrałam się na odwagę i spytałam, czy mogę zobaczyć dzidziusia (miał aparat skierowany tylko w swoją stronę). niestety nie mogłam, a na końcu jak zapytałam ,czy wszystko w porządku, to powiedział, że nie może mi tego na 100% powiedzieć. zapytałam, czy dostanę jakiś opis badania, to jego odpowiedź \"to wszystko, dowidzenia\" zwaliła mnie z nóg. płacz wisiał mi na końcu nosa. byłam tak zaskoczona całą tą wizytą i jego chamstwem, że nie umiałam zareagować w żaden sposób. gdyby był ze mną mój mąż (na szczęście wraca już za tydzień) ta sprawa trafiłaby od razu do kierownika tej przychodni. ale go nie było..:( nie wiem, jak dojechałam do domu. 20 km trasy, a ja z załzawionymi oczami. no i tak to było. zaszyłam się w najciemniejszym kącie w domu i przez parę dni nie mogłam wyjść z dołka.:( pocieszano mnie , że gdyba było coś nie tak z dzidziusiem, to z pewnością musiałby to powiedzieć (i to jeszcze w jakiś przykry sposób). wstydziłam się zadzwonić do mojej prywatnej ginki, bo chcąc zaoszczędzić u niej na usg, poszłam państwowo i mam za swoje. prywatnie za wizytę płacę 60 zł , do tego usg 50 zł , razem 110 zł. i tak co 4 tygodnie. no dobra, wyrzuciłam to z siebie. isa , jeszcze jedno : wiem to już po sobie, że dzidziuś nie zawsze jest taki super aktywny. lekarz mi zresztą powiedział to samo. ważne, że w ogóle czujesz ruchy. ola, przykro mi , że jesteście teraz bez małego, ale może tak dla niego będzie lepiej? nie znam jego mamy, może jest tak, jak pisałaś kiedyś, że może to prawda z tym paszportem? wierzę, że twój mąż to przeżywa i cierpi. mój też zawsze strasznie cierpi, jak przychodzi dzień wyjazdu małego. potem czasem ma napady chandry z powodu braku syna. życie nie jest, niestety, usłane różami..ciągle musimy się borykać z różnymi problemami. na szczęscie ten świat jest tak urządzony, że po burzy wychodzi słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja współczuję Ci bardzo tej wizyty. W głowie się nie mieści, że tak Cię potraktował ten lekarz!! Trzymaj się i słuchaj swoich pocieszaczy, bo mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja strasznie mi przykro wiem co przeżyłaś ja też zawsze z obawą patrze na maluszka a ty nawet go nie widziałaś!! a ten lekarz to poprostu zwykły cham jeju co ty musiałaś przeżyć a on nawet nie raczył ci nic powiedzieć !!!!!!!!!! przytulam cie i bardzo ci współczuje wiem, że ci strasznie smutno ale napewno z dzieckiem wszytsko jest dobrze gdyby tak nie było musiałby ci cos powiedzieć !!! nie martw się będzie dobrze a już niedługo przyjedzie Twój mąż i znowu zaświeci słoneczko Ja za wizyte płace zawsze 100 zł i nie ważne czy jest usg czy nie i też strasznie obciąża to nasz budżet ale nic na to nie poradze w dodatku nie jestem zadowolona z tego lekarza ale nie mam wyjścia musze chodzić do niego bo w sumie jest blisko mojego domu i jak musze kogoś prosić o opiekę nad Krzysiem no to zawsze jestem szybko w domu poprzednio chodziłam do dużo lepszego lekarza-profesora i płaciłam 150 zł za wizyte ale chociaż wiedziałam za co płace !! Olu pomysł z mikołajem świetny i szkoda, że synek musiał pojechać ale może niedługo bedzie już z wami na stałe a jakby tego było mało to takie smutne wiadomości przed świętami !!!🌻 trzymaj się dzielnie i pamiętaj po każdej burzy wychodzi słońce !!! Pigi no to kolejna dziewczynka GRATULUJĘ !!!! może wreszcie posypią się dziewczynki bo póki co sami chłopcy agossiaa -❤️ współczuje i trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze się skończyło Isa nie przejmuj się napewno nie zaszkodziłaś maluszkowi u mnie też ostatnio coś mało się rusza no ale kiedyś muszą odpoczywać te nasze skarby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje reniu. .. dodam tylko do tamtej wypowiedzi cos, bo niejasno napisalam. on nie dal mi opisu usg, dowiedzialam sie od poloznej, ze i tak musi wyslac opis do lekarza kierujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak minimisiu. lakarz powiedzial, ze jak sie nie rusza zbyt czesto, to znaczy ,ze spi, ....a jak spi - to rosnie:) gdzies mi sie zapodzialy polskie czcionki 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale swinia z tego lekarza Alicja a moze idz jeszcze do innego lekarza po co masz sie stresowac ALBO ZADZWON DO SWOJEJ GIN. i umow sie z nia na wizyte a tym ze poszlas do innego lekarza sie nie przejmuj przed nia kazdy ma prawo wyboru nie zamartwiaj sie bedzie dobrze TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się tylko bo cały czas mam dużo nerwów boje sie czy to nie zaszkodziło maluchowi na normalnym usg badał wszysko ,ale nic nie wyszło,staram się myśleć pozytywnie,a na tym genetycznym usg wyszło by chyba czy nie ma jakiś wad genetycznych.Z kolei tak czy tak je bardzo kochamy.Mój mąż cały czas powtarza nie ma się co martwić na zapas i cieszy się jak szalony .,,,,,Dzięki za telefon to mogę zadzwonić i dowiedzieć się coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia- jesli wychodzi wszystko na usg. ok. to po co sobie sama napedzasz strachu wiadomo kazda z nas sie boi i zadna z nas nie ma 100 %pewnosci dobrze niech teraz bedzie dobrze wszystko a jak Nie daj Boze cos zle wyjdzie przy porodzie i co wtedy zrobisz NIC ja nie odradzam Ci zebys nie dzwonila tylko z tego co piszesz to nie masz podstaw .Ja po wczorajszej wizycie tez nie przespalam dzis calej nocy analizowalam lekarza kazde slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno to lekarz nie bral Ci pomiarow nt, nb itd. mnie wczoraj badal tez piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manulaka
witam ponownie dziewczyny! mam pytanie czym różni się usg genetyczne od innego. Bo ja miałam w sumie dwa 1) 12-13 tydzień i chyba to było genetyczne przeziernośc karkowa, widocznośc kości nosowej itd. 2) 20 tydzień- podawał różne dane pielegniarce np bpdl, serce czterokomorowe itd. niestety dzidzia się zasłoniła i nie znam jeszcze płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie dziewczyny! mam pytanie czym różni się usg genetyczne od innego. Bo ja miałam w sumie dwa 1) 12-13 tydzień i chyba to było genetyczne przeziernośc karkowa, widocznośc kości nosowej itd. 2) 20 tydzień- podawał różne dane pielegniarce np bpdl, serce czterokomorowe itd. niestety dzidzia się zasłoniła i nie znam jeszcze płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niczym takim nie słyszałam i w poprzedniej ciąży tez nic takiego nie było .Zadzonic to na pewno zadzwonie troche się podpytam.Dzięki za pomoc poczytam jeszcze w necie na ten temat.Miłego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manulka - ja mialam brane pomiary w pierwszym trymestrze jak i wczoraj czyli drugim mysle ze to jest normalne poniewaz na tej podstawie stwierdza sie czy nie ma zespolu downa to jest nt i nb Marysiu mam nadzieje ze sie nie pogniewalas na mnie ja nie powiedzialam zebys nie dzwnila oczywiscie dzwon jesli to ma Cie uspokoic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w żadnym wypadku nie gniwam się tak szybko jakoś w pierwszej ciąży nie rozcząsało się tego ,może faktycznie przesadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety płci nie widać,wypięło się pupą i nie chciało obrócić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie odnośnie chorobowego Gnerlanie jest to 100 średniej pensji z ostatnich 12 m-cy, czyli jak w ubiegłym m-cu dostałam już chorobowe (które było zgodne wg moich wyliczeń z tą zasadą) to czy w tym m-cu powinnam otrzymać chorobowe w tej samej kwocie czy może być niższe ? Jeśli się orientujecie to please o odp (jak to jest u Was) macie co m0c tą samą kwotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa no powinnas dostac 100% pensji ja mialam nie za caly miesiac takze duzo CI nie pomoge w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa, powinno być takie samo. pigi, jutro mam wizytę u mojej ginki. ja też mam papugę. zawsze były dwie, a od roku jedna. dwie dawały więcej czadu, ale robiłam im sztuczną noc, jak za bardzo krzyczały. klatka jest w kuchni, więc zazwyczaj nie słyszę krzyków , jak jestem w innej części domu. ale moja papużka potrafi też przepięknie świergotać! naśladuje ciągle dzwonek telefoniczny. a my się nabieramy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze ze se umowilas.To niezle psikusy Wam robia te papugi nasze to sie dra czy dzwonek dzwoni czy psy szczekaja one sa caly czas na fali az dzisiaj powiedzialam do meza czy nie mozna ich oddac do zoo ale niestety nie mozna dziewczyny dlaczego Wy juz myslicie o cc mnie tez lekarz powiedzial ze jest dzidzius przekrecony do gory ale ma jeszcze czas na to zeby sie odkrecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
Czesć kochane !!! Ale sie napisałyście !!! już doczytałam i głowa do góry laseczki moje alicja napewno USG było ok bo tak musiałby skierować cie do szpitala albo coś tak mi sie zdaje ale nie powinnas tak tego zostawić cholera jasna tylko zgłosić to do kierownika placówki !!!! Ja też dzis na wizycie pare minut byłam sprawdziła mi szyjke serducho maluszka i tyle też żadnego USG następne mam mieć w 30 tygodniu !!! ale to państwowo wiec tak to jest :( A ze miałam połówkowe tydzień temu to powiedziała ze tak często nie trzeba i nie widziałam maluszka dziś Ogólnie dziewczyny strasznie drogo płacicie ja zapisałam sie do mojej ginekolog w państwowej przychodni a jeśli cos mnie niepokoi lece na USG do prywanej kliniki dzięki czemu płace tylko za USG prywatnie 140 zł ale raz na jakis czas a tak reszte mam darmowo bo i wizyty i zwolnienia l4 i wszystkie badania laboratoryjne o to głównie mi chodziło A tak zapisałam sie do szkoły rodzenia na Ujastek Kraków i cholercia w tym roku płatne 250 zł a zawsze były darmowe no ale dziewczynki wiecie na allegro wyszukałam kobitke z fajnymi ciuszkami i tanio z bawełenki opłaca sie :) jak cos was zaciekawi http://www.allegro.pl/item275008022_m_p_kolorowe_spioszki_w_najnizszej_cenie_rozm_62.html No a tak nic nowego mamusia na mikołaja kupiła mi sukieneczke z wełenki ;) No buziaczki kochane i trzymajcie sie i nie martwcie na zapas bo wiem co czujecie ja też mam pełno obaw zawsze ale jeszcze troszke dziewczynki i maleństwa będą z nami :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......23.........02. 04........+2,5kg..N adamisia........Asia............26.......23.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......22..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........20......23.0 4..........+2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, dużo pisałyście, nie będę się odwoływać do każdej z Was z osobna tylko ściskam Was wszystkie;*, nie smućcie się. Każdy problem i kłopot przytłacza, zwłaszcza w ciąży, ale każdy w końcu się rozwiązuje, więc nie martwcie się za bardzo! Ja płacę za ginekologa 60zł jeśli to tylko wizyta+usg gdzie sprawdza tylko czy serduszko bije, a 100zł jeśli robi dokładniejsze badania. I odkąd zaczęła skracać mi się szyjka płace co 2 tygodnie 100zł!!! Ali-cja twój przypadek mnie załamał. Jak można być takim chamem? Myślałam, że takich lekarzy już nie ma! Głowa do góry i idź do swojej ginekolog. Będziesz spokojniejsza. Isa- ja tez muiałąm taką sytuację. (chorobowe, praca, chorobowe) Kadrowa powiedziała, że każde następne chorobowe jest takie samo, nie ulega ani zwiększeniu ani zmniejszeniu. Pigi- moje dziecko za każdym razem jest inaczej ułożone, lekarz powiedział, że jeszcze kilkanaście razy może zmienić swoją pozycję. gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......23.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......22..........07. 04....... +5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........20......23.0 4..........+2,5kg jeszcze niedawno moje kg były na minusie, a teraz co 2 tygodnie 0.5kg przybywa;/ GOSIEK69- gdzie jestes????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki Wczoraj nic nie pisałam, bo prosto z pracy poleciałam do lekarza, potem spałam całe popołudnie a wieczorem jeszcze zaliczyliśmy z mężem zakupy Wczoraj czułam się fatalnie, bardzo bolały mnie plecy i podbrzusze, czułam się bardzo słaba… Ale do rzeczy Z Maleństwem wszystko w porządku, wszystkie pomiary prawidłowe, badanie trwało dość długo, bo Szkrab się bardzo wiercił Serducho biło bardzo mocno i równiutko. Jednak podobnie jak u -1967- dziecko wypięło się pupą i nie było widać płci… Niby na początku lekarka z mężem zobaczyli coś jakby „trzecią nóżkę” ale ja raczej widziałam babeczkę;) Dzidzia waży 640g, zapomniałam z wrażenia spytać o długość Dostałam też skierowanie na komplet badań, w tym to obciążenie glukozą… Już się cieszę;););) Alu, brak mi słów… Ja od początku chodzę do lekarza na NFZ. (w końcu płacę składki na ubezpieczenie, więc niech NFZ finansuje wszystko), mimo że nie mam i nigdy nie miałam zaufania do publicznej służby zdrowia… Jednak mam to szczęście, ze moja ginka jest dobrym lekarzem i przede wszystkim bardzo ciepłą osobą… Z przyjemnością do niej chodzę, wizyta trwa tak długo jak to konieczne i nie żałuję że ją wybrałam. Miałaś chyba pecha co do tego lekarza, ja jestem bardzo porywcza, na miejscu zrobiłabym mu awanturę i nie popuściłabym na pewno… Trzymaj się i napisz jak po dzisiejszej wizycie, trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze, głowa do góry Co do synka mojego męża, to z paszportem jest prawdą, jednak to że wyjechała do Londynu rodzić jest już nie w porządku… nie wierzę że nie zdawała sobie sprawy, że oczekiwanie na paszport jest dość długie i że tyle czasu nie będzie widziała swojego pierwszego dziecka. Wiedziała i zrobiła o wszystko z premedytacją, a to ją w moich oczach całkowicie skreśla jako matkę… i nie ma dla niej żadnego usprawiedliwienia. I jeszcze tabelka, aktualizuję dane, bo chyba to nie była najaktualniejsza gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......23.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......23..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........20......23.0 4..........+2,5kg Miłego piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ,kolejny dzien do przodu dzisiaj w wielkopolsce ponuro i pada deszcz.Śniło mi się,że dostałam okres koszmar ,jednak po przebudzeniu mały skopał mnie tak,że się uspokoiłam a teraz zmykam biorę się za sprzątanie ,żeby jutro mieć więcej wolnego miłego dnia babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Wróciłam do domu i w końcu na nasze forum!Mam dziś dzień urlopu, bo wróciłam w nocy, wiec tę okazję, aby od rana się do Was odezwać. Bardzo wytęskniona byłam za synkiem i mężem, choć trochę odpoczęłam w tym sensie, ze przez trzy dni nigdzie nie musiałam biegać, byłam zamknięta w jakiejś głuszy nad zalewem Zegrzyńskim (okolica super, ale nie na tą porę roku), jadłam regularne posiłki trafiłam do pokoju z bardzo fajną kobietą, z którą non stop gadałyśmy. A ta tęsknotę, to trochę minimalizował mi mały szkrab, którego obecność ciągle czuje :). Żałuje bardzo, ze nie było mnie w domu w trakcie Mikołaja, bo mój synek dostał ogromna ilość prezentów , z których sie strasznie cieszył. Mikołaj przyszedł nie tylko do domu, ale tez babć, wujków i do mnie do pracy (mąż odebrał prezent) . A dziś od rana, to ja nie mogę sie nacieszyć moim synkiem. Przeczytałam wszystkie Wasze wpisy, ale jest ich tyle, ze nie byłam w stanie spamiętać wszystkich Waszych tematów. Agoosia i Ola, bardzo mi przykro, że akurat w tak cudownym okresie świąteczno - mikołajkowym Wy i Wasi Najbliżsi odczuwacie pewne straty, choć to złe określenie. Agoosia, ludzi jak sie rozwodzą rożne rzeczy robią kierując się emocjami , ale potem dochodzę do porozumienia. To straszne, ze nie udało im sie z z Twoim bratem życia ułożyć, ale są młodzi i dużo jeszcze przed nimi , a ich rozwód nie oznacza wcale niemożności kontaktowania się przez Wasza rodzinę z dziećmi, choć może teraz to tak wygląda. Tak myślę :). Ola 31, tez nie dziwię się, ze Ci ciężko, w końcu przez tyle miesięcy synek Twojego męża z Wami mieszkał, traktowałaś go jak swojego za co Cię podziwiam :). Mam nadzieję, ze nie tylko Ty, ale przede wszystkim Twój mąż jakoś do siebie dojdziecie, przecież dla niego to jeszcze większy ból i rozczarowanie i pewnie tez on potrzebuje wyrozumiałości w tej sytuacji. Ali-cja fatalnie trafiłaś z tym lekarzem, najgorsze, ze w ogóle nie zachował sie jako normalny człowiek, JA się już przekonałam, ze do żadnych obcych chodzić nie będę i nawet zrezygnowałam z USG 3czy 4 D, bo musiałby mi robić je inny lekarz. Mam zaufanie tylko do mojego. Mój gon ma dobry sprzęt ale 2 D (USg (czy jak to sie nazywa), ale ja wychodzę z założenia, o którym któraś z Was już napisała, ze najważniejsze, aby lekarz dobrze odczytywał zapis, a nie sprzęt. zresztą w moim przypadku w pierwszej ciąży to sie potwierdziło w pełni. Ja tez chodzę prywatnie (lekarz z przychodni nie przyjmują w szpitalu) i za wizytę z USG płacę 70 złotych (samo USG 30 złotych), ale to dlatego, że mój gin mnie długo i dobrze zna, ja jestem jego regularna pacjentką, od innych podobno bierze stówę. Dobra, zmykam, do porządków, ale będę tu zaglądać. Podczas nieobecności miałam montowane nowe schody i półki w sypialni i muszę ogarnąć cały dom. Tak w ogól to myślę o oknach , choć moja mama i opiekunka dziecka , jak rano usłyszały, to zadrżały...Ale z drugiej strony ostatni raz je myłam w grudniu i jak takie brudne okna przyozdobić świątecznie. I tak mało czasu zostało do tych Świąt. Sama nie wiem, jeszcze sie biję z myślami... To na razie, będę tu zaglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie i pozdrawiam cieplutko!! gosiek69........Gośka..........38.......20.........02.04 . .......+4kg Alex81...........Ola..............26......24.........02. 04........+3,0kg..N adamisia........Asia............26.......24.........03.0 4... ...+6,5 kg..CH ali-cja...........Ala.............36.......22.........04 .04...... ..+6,2kg..N Ola31............Ola.............31......23..........07. 04....... +6,5kg agoosiaa........Agnieszka....22.......23.........09.04.. ..... .+2kg CH Kaśka31.........Kasia..........31.......14........ 09.04.........-2kg Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......18.........11.04. . .....+4kg chanel 5.........Marlena.......22.......18....... 13.04.........+2kg Motka...........Ania............28.......22....... 14.04.........+4kg..CH Renia905........Renata........26.......22....... 14.04.........+5kg CH rosar.............Ania...........26...... 12........16.04.........+0kg gregia...........Justyna.......25.......18....... 18.04.........+3kg 1967.............Iwona.........40 ......21.........18.04........+6kg mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26.......19.......20.04.........+5kg DZ viki444...........Wiolka.........29.......19......20.04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......19.......22.04.........+/ - 0kg CH a2_el.............Magda.........20.......10.......23.04. ... . ...+2,5kg weryka..........Ania............30.......12.......23.04. .. ..... +3kg aniawd...........Ania............29......16....... 24.04.........+2 kg Bogdanka........Ania............26......10.......25.04.. .. . ...+1kg Isa22.............Ewa............29.......20 ....... 27.04.........+1 kg pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29........15.......30.04. .... .. .+4 kg polina80.........Ola..............27........18.......20 .04..........+5kg pigi15...........Dorota.......28........21.......22.04. .......+5kgDZ. marysia78......Justyna......29..........23......03.04....... ..+0kgCh olcia00...........Ola...........25..........20......23.0 4..........+2,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! minimisia -fajnie ze jestes zadowolona z wyjazdu ja tez zaraz zabieram sie za sprzatanie ja wiem ze dzidzius jeszcze przekreci sie kilka razy wlasnie dlatego sie pytam dlaczego dziewczyny juz mysla o cc przeciez jeszcze ma czas na przekrecenie sie tak sie zastanawiam i moze Wy mi doradzicie na swieta jade na mazury do rodzicow pozniej wracam do w-wki i mam okazje jechac na sylwestra w gory ale nie wiem czy to nie za duze ryzyko tyle kilometrow w ciagu 1 tyg.doradzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×