Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

cześć:) widzę, że temat porodu..... ja dziś miałam bardzo realistyczny sen. śniła mi się moja cesarka i to tak od początku do końca. odczuwałam ból i w ogóle było nieprzyjemnie. nie mogę sobie tylko przypomnieć, czy widziałam dziecko.. chyba już zaczyna się powoli stres i strach przed tym zabiegiem. wiem, że od 15 lat zmieniło się wiele, ale jednak dalej tkwi mi w pamięci tamten poród. wiecie, że swoje dziecko zobaczyłam na chwilkę dopiero w trzeciej dobie??!! a dopiero w czwartej mogłam się nim cieszyć dłużej... moja mama podała jakiejś pielęgniarce aparat w drugi dzień po porodzie i ta zrobiła kilka zdjęć. mama wywołała i wszyscy mogli sobie dzidzię oglądać , a ja nie..:( to było bardzo przykre. czułam się tak, jakby wycięli mi np. wyrostek, a nie, że urodziłam dziecko.. no i nie miałam długo pokarmu. pewnie dlatego właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:) Widzę, że teraz mamy tematykę porodu. Ja nie wiem jak będę rodzić. Chciałabym naturalnie, bez zzo. Dzidzia ciągle jest skierowana główką w dół, ale wiadomo, że może się to zmienić. U mnie jest jeszcze ten \"problem\" w wielkością Dzidzi. Jak ciągle tak będzie rosła to lekarz mówił, że grozi mi cc. Ola- jak leżałam w szpitalu też miałam koleżankę, która nie tolerowała żelaza w tabletkach, dopiero w zastrzykach jej zaczęli podawać i było ok. Może Tobie to też pomoże. Lekarze radzili, żeby jednak przyjmowała żelazo jak tylko może, bo Dziecko mogło się urodzić za małe, ale w Twoim przypadku to chyba nie grozi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny-jeśli mogę ,to się do Was przyłączę.Też mam termin porodu na kwiecień 2008.Tak właściwie to mam dwa terminy-z miesiączki na 5 kwietnia,a z usg na 20. Jestem już mamą .Moja córezka w lutym skończy 2,5 roku,no i prawdobodobnie będę mieć drugą dziewczynkę. Mam do Was pytanie-czy Wasi ginekolodzy zlecają Wam standardowe badanie moczu i morfologię co miesiąc? Bo mój nie i trochę mnie to niepokoi.Od początku ciąży dopiero dwukrotnie zlecił mi morfologię.W pierwszej ciąży jeździłam do profesora z Łodzi i rodziłam w Matce Polce.On co miesiąc kazał robić to badanie.Teraz na profesora mnie już nie stać( 250 zł za każdą wizytę,osobno za usg,do tego paliwo),a ten,do którego chodzę ma raczej w naszym mieście dobrą opinię.Tylko to jedno nie niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha-co do porodu,bo widzę,że ostatnio w tej kwestii się wypowiadacie.Ja pierwsze dziecko rodziłam naturalnie bez zoo,był to poród rodzinny.Nie było łatwo,ale teraz też chciałabym rodzić naturalnie i koniecznie z mężem-bardzo mi to pomogło. Chodzi tez o to,że ja nie mam absolutnie żadnej pomocy do dziecka,prócz męża,który przecież pracuje i płatnej niani wynajmowanej na czas mojej pracy,więc szybko muszę być w formie,by zajmować się dwójką maluchów. Choć oczywiście zgadzam się z opinią,że to sprawa indywidualna i niektóre kobiety po cesarce odzyzkuję formę rówinie szybko jak po porodzie fizjologocznym. Pozdrawiam ,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj TPM!chyba dobrze napisalam . dzieki dziewczyny za dobre slowa.ALE SIE DZIS czuje fatalnie cala noc nie spalam bo myslalam o tej stluczce dzis zabieraja o 15 auto i beda robic . TPM-JA ROBIE CO MIESIAC BADANIE MOCZU I KRWI a moze rob sobie prywatnie te badania (przeciez to nie kosztuje wiele )i na kazdej wizycie mu pokazuj powiedz ze wolisz kontrolowac mocz i morfologie przeciez gdyby cos Ci bylo np.anemia albo bakterie w moczu albo jeszcze cos innego jakes inne dolegliwosci to on nawet nie bedzie o tym wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex:) Właśnie mi to chyba nie grozi... Wczoraj gadałam z kumpelą, która stwierdziła, ze jak szła do porodu to miała taki brzuch jak ja teraz... No ale miała 17 kg na plusie, a nie tak jak ja 10:) Nie wiem co z tym żelazem, zarejestrowałam sie już do mojej ginki i lecę do niej prosto z pracy na 14.30. Antoś dziś znów bardzo aktywny, więc jeden kamień spadł mi z serca, ale bardzo jestem ciekawa co powie lekarka. Dostałam jeszcze od jednej kumpeli niezły patent na sok z buraków:) Mam codziennie na noc drobno kroić surowe buraki, zasypywać na noc cukrem z dodatkiem soku z cytryny i rano pić to co puszczą buraki. I taki też mam plan:) Co do porodu, to od dłuższego czasu wiem napewno, że chciałabym urodzić naturalnie, ale nie wiem czy zdecyduję się bez zzo... Boję się, że ból mnie przerośnie, a nie chcę pamiętać porodu jako traumatyczne przeżycie... Natomiast co do rodzinnego porodu, decyzję pozostawiłam mężowi, jego pierwsze dziecko tak się rodziło i chyba nie ma dobrych wspomnień, bo nie bardzo chce... Ja zresztą też (mimo że na początku było mi przykro) przemyślałam, że tak będzie lepiej, bo znam siebie i wiem, że nie będę szczególnie miła;) Kazałam mu tylko obiecać że będzie cały czas za drzwiami i że tuż po porodzie przyjdzie mnie przytulić... ta świadomość ułatwi mi zadanie. Chciałam jeszcze powitać TPM, zapraszamy i prosimy wpisać się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka3
wiesz co mysiczka padam z wrazenia zawsze przy twoich wypowiedziach,widac malo wiesz o zzo,glowa moze bolec po zzo gdy anestezjolog przejdzie igla dalej niz powinien,i w takim wypadku tez powinien to wyczuc i poinformowac pacjentke,przeszlem dalej prosze przez nastepne 24 godziny niewstawac z luzka i niepodnosic glowy nawet.Poprostu nielubie jak ktos sie wypowiada jak czegos naprawde niewie,a potem robi tylko stracha innym ,i tak powstaja glupie mity dzieki takim jak ty,i widze ze czesto niemasz zielonego pojecia o wielu sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty kalinka nie widziałaś chyba na oczy słownika ortografcznego! Za kogo się uważasz krytykując innych? Lekarza po podstawówce????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napisalam swoja wypowiedz powitalam TPM i nie ma tej wypowiedzi a jestem pewna ze byla tu bo zagladalam co siedzieja z tym forum albo ja mam jakies problemy:) Awiec jeszcze raz ja TPM na Twoim miejscu robilabym sobie te badania na wlasna reke (koszta nie sa duza)a bedziesz spokojniejsza ze nic Ci nie dolega typu Anemia czy bakterie w moczu czego CI NIE ZYCZE Samochod maja dzis zabrac do wasztatu ja sie czuje okropnie z tym wszystkim cala noc nie przespalam bo myslalam a teraz mnie oczy pieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Nie karmić Trolla!!! to sam sobie pójdzie!!!! Widze że mamy temet porodowy:) ja przyznam się szczerze wolę rozwiązanie przez cc,po prostu nie moge sobie wyobrazić innego wyjścia ,wydaje mi się że nie dam rady urodzić siłami natury:) Mam wskazania do cc ze względu na rozejście spojenia łonowego,ale nawet gdybym ich nie miała to starałabym sie o poród cc.Możecie mnie potępiać ale na samą myśl o porodzie naturalnym dostaje gęsiej skórki i oblewa mnie zimny pot:( Po prostu panicznie się boję!! TPM witamy wsród nas🌻 mój lekarz każe mi robić morfologię co drugą wizytę,na każdą muszę robić badanie moczu. pozdrawiam serdecznie mamuśki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM- witamy:) Ja mam bardzo często robione badanie moczu i krwi. Tak jak pisała Pigi- zrobiłabym sobie na twoim miejscu prywatnie. Zapłacisz jakieś 15zł i będziesz spokojniejsza. Ola- ja też decyzję pozostawiłam mężowi. na początku bez oporów chciał iść, potem po szkole rodzenia jak usłyszałm, że może zawsze wyjść i poczekać na zewnątrz to się wahał, ale teraz znów jest na tak:) A to podobno kobiety są zmienne;/ kalinka- tu żadna osoba nie jest ekspertem, więc każdy się wypowiada ile sam zna się na danej rzeczy. Profesjonalistę to masz w gabinecie a my sobie możemy dawac rady, wymieniać się doświadczeniem ale i tak decyzja i ostatnie zdanie należy do lekarza i każdej z nas. I błagam skończcie już z pomarańczkami. Tu jesteście wszystkie miłe, a za chwilę ktoś dowali czymś pomarańczowym. Myślę, że spokojnie można krytykować każdego oficjalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia, alicja i marysia- w tym tygodniu rozpoczynamy 8 miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, napewno? W wielu miejscach czytałam że 7 m-c zaczyna się w 27 tygodniu, czyli 8m-c w 31tc. Może się mylę? Widziałam różne kalendarze ciąży... Co do badań - ja też miałam robione dopiero dwa razy i chyba pójdę prywatnie, dla własnego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex81 na pewno chodzilo Ci o 7-my miesiąc! Wlasnie ten 27 tydz go rozpoczyna :) Tez bardzo sie cieszę ze czas szybko leci !! Ja bym chciała JUŻ :):) A porodu sie strasznie boje a chcialabym naturalnie urodzic... Postanawiam sie nastawic na straszliwy ból, moze dzieki temu bedzie mi go latwiej zniesc...... Najwazniejsze zdrowe dzidziusie :) Na te bakterie w moczu wzielam ten jednorazowy antybiotyk jak mi lekarz przepisal-monural i teraz jeszcze lykam tabletki Urinal-wyciag z żurawiny zeby zakwasic mocz, coby bakterie znikaly. A czy zniknely dowiem sie za jakies 3 tyg jak zrobie badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam 25 tydzień i wydaje mi się że jestem w 7 miesiącu, własnie mi się zaczął :) ale czuje się tak jakbym kończyła 8 miesiac - jastem bardzo duża:)) A co do badań ja je robiłam tylko raz w pierwszym trymestrze i wyszły bardzo dobrze, teraz dostałam skierowanie i muszę zrobić morfologię. Nie wiem jakie są wskazania i jak często powinno się robić badania z krwi i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiczka, ja studiowałam na UAM w Poznaniu... i to mój pech, mimo egzaminu na 5 nie jestem na doktoracie bo mam za małą średnią (za dużo zal. nam tam dawali i b. blado wypadłam przy absolwentach US). Ale w tej sytuacji to się nie przejmuję i tak nie dała bym rady w terenie w tym roku, a szansę mam za rok. Zaczynam mieć problemy z chodzeniem na dłuższych dystansach - ciągnie mnie coś w pachwinach, bolą biodra i krzyż - niby normalne ale jak sobie z tym radzić? Startuję idąc normalnie a później to już tylko się wlekę kroczkami maleńkimi jakbym była w obcisłej długiej kiecce :(. TPM, witaj! Ja jak na razie miałam 2 razy badaną krew i mocz, uważam, że to normalne. Jeśli wyniki masz ok, jeśli nie masz żadnej infekcji (ph pochwy ok 4, nie ganiasz za często siusiu), to po co pobierać krew i badać mocz co miesiąc? To nie leczy tylko sprawdza. Poza naszym krajem takie podejście to standard. No ale ja jestem dzikus z dużą wiarą w naturę i nie lubię nadmiaru ingerencji w mój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiaczka - nigdzie nie napisałam, że cesarka jest straszna, wiec nie pisz, że kogoś straszę napisałam to co wiem od koleżanek, skoro Ty możesz pisać swoje opinie, to ja chyba też. Poza tym ja też nie wiem co mnie czeka, może być, że też będę miała cesarkę...., więc czemu miałabym kogoś straszyć - bez sensu. A o tym, że dziewczyny po cesarce nie mogą wstawać od razu jak te po porodzie, wiem od kilku koleżanek, które miały cc, ale jak pisałam każdy przechodzi to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie klocmy sie!!!!! u mnie tam zawsze lekarz mowi zeby zroibic sobie badanie moczu i krwi.Ja wiem ze to nie leczy ale zawsze jest pod kontrola a mocz i krew w ciazy odgrywaja duza role.A moje drogie usg.tez mowia ze jak sie czesto robi to jest szkodliwe a jednak nie zwraca sie na to uwagi i sie robi jak nadarzy sie tylko okazja.Ja tam bym robila mocz i krew NA TWOMI miejscu co miesiac ale to juz zostawiam TPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......28.........02. 04........+6,2kg..N adamisia........Asia............ 26.......28.........03.0 4... ...+9 kg..CH marysia78......Justyna........29........26........03.04. .. .....+1kgCh ali-cja...........Ala............36...…...27.... ...04 .04........+9,3 kg..N Ola31............Ola.............31..…..27........ 07. 04.....…. +10kgCH agoosiaa........Agnieszka....22.......27.........09.04.. ..... .+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......25....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........26.......27....... 14.04...…....+7kg CH pigi15...........Dorota.......28...…...26..… ..16.04. ....…..+5kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......….+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..21.........18.04...…...+6kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......19.......20.04.........+5kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04..........+9kg viki444...........Wiolka.........29......19..…..20 .04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......22..…...22.04...... ...+2 kg CH olcia00...........Ola.............25........24.......23. 04........+4,5 kg CH aniawd...........Ania............29......21....... 24.04......….+4.5 kg Isa22.............Ewa............29.......25 ....... 27.04........+5 kg DZ pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. .+4 kg Agula81.......Agnieszka........26.......24.......23.04.. .......+9kg CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALINKA-TO NIE CZYTAJ BO JESZCZE NAM PADNIESZ I DOPIERO BEDZIE KLOPOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex chyba sie machłas to jednak 7miesiąc ja tez chciałabym żeby było dalej jak za długo siedze to tak mnie bolą żebra pod piersiami ale jak na razie to nie mogę się doczekać jutra a wogóle to ciągle jestem zmęczona pozdrawiam miłego wieczorku pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM wiesz co, moja lekarka też mi nie zleca tak często, teraz mialam niedawno drugi raz...mnie to jakos nie martwi ale jeśli ma Cię to martwić to tak jak mówią dziewczyny-rób prywatnie:) i w ogóle witaj:) co do tych tyg to mnie też się wydawało że od 27-28tc zaczyna się 7 a nie 8 m-c...bo tak np ja mam termin na 9 kwietnia więc by mi pasowało 7 m-c czyli 3 przede mną..no ale może rzeczywiście w różnych miejscach jest inaczej:) co do porodów to na serio to kwestia indywidualna, zarówno z cc jak i naturalnym czy zzo...ja też słyszałam że są osoby które po zzo nie czują się najlepiej...ale chyba i tak się zdecyduje..skoro nie ma czucia w rękach to najwyzej bede synka non stop trzymac na rękach i go nie odłoże:P co do pomarańczek-no comment...ja idę jutro do szkoły rodzenia i już nie moge się doczekać..jestem ciekawa co tam będzie i czy na serio mi się przyda..narazie zaczęłam wypisywać sobie co musimy kupić dla dzidziusia i dla mnie...sporo tego..a dziś ktoś nam sprzątnął sprzed nosa śliczny przewijak tzn komodę z przewijakiem, z allegro..ehh trzeba szukać dalej..pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......28.........02. 04........+6,2kg..N adamisia........Asia............ 26.......28.........03.0 4... ...+9 kg..CH marysia78......Justyna........29........26........03.04. .. .....+1kgCh ali-cja...........Ala............36...…...27.... ...04 .04........+9,3 kg..N Ola31............Ola.............31..…..27........ 07. 04.....…. +10kgCH agoosiaa........Agnieszka....22.......28.........09.04.. ..... .+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......25....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........26.......27....... 14.04...…....+7kg CH pigi15...........Dorota.......28...…...26..… ..16.04. ....…..+5kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......….+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..21.........18.04...…...+6kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......19.......20.04.........+5kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04..........+9kg viki444...........Wiolka.........29......19..…..20 .04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......22..…...22.04...... ...+2 kg CH olcia00...........Ola.............25........24.......23. 04........+4,5 kg CH aniawd...........Ania............29......21....... 24.04......….+4.5 kg Isa22.............Ewa............29.......25 ....... 27.04........+5 kg DZ pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. .+4 kg Agula81.......Agnieszka........26.......24.......23.04.. .......+9kg CH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......28.........02. 04........+6,2kg..N adamisia........Asia............ 26.......28.........03.0 4... ...+9 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala............36...…...28.... ...04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…..27........ 07. 04.....…. +10kgCH agoosiaa........Agnieszka....22.......27.........09.04.. ..... .+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......25....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........26.......27....... 14.04...…....+7kg CH pigi15...........Dorota.......28...…...25..… ..16.04. ....…..+5kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......….+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..21.........18.04...…...+6kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......19.......20.04.........+5kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04..........+9kg viki444...........Wiolka.........29......19..…..20 .04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......22..…...22.04...... ...+2 kg CH olcia00...........Ola.............25........24.......23. 04........+4,5 kg CH aniawd...........Ania............29......21....... 24.04......….+4.5 kg Isa22.............Ewa............29.......25 ....... 27.04........+5 kg DZ pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. .+4 kg Agula81.......Agnieszka........26.......24.......23.04.. .......+9kg CH wklejam jeszcze raz tabelkę. pigi, wkleiłaś jakąś starą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......28.........02. 04........+6,2kg..N adamisia........Asia............ 26.......28.........03.0 4... ...+9 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala............36...…...28.... ...04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…..27........ 07. 04.....…. +10kgCH agoosiaa........Agnieszka....22.......27.........09.04.. ..... .+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........26.......27....... 14.04...…....+7kg CH pigi15...........Dorota.......28...…...25..… ..16.04. ....…..+5kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......….+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..21.........18.04...…...+6kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......19.......20.04.........+5kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04..........+9kg viki444...........Wiolka.........29......19..…..20 .04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......22..…...22.04...... ...+2 kg CH olcia00...........Ola.............25........24.......23. 04........+4,5 kg CH aniawd...........Ania............29......21....... 24.04......….+4.5 kg Isa22.............Ewa............29.......25 ....... 27.04........+5 kg DZ pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. .+4 kg Agula81.......Agnieszka........26.......24.......23.04.. .......+9kg CH Ale ten czas leci:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe osoby 🌻 TPM - ja też mam już jednego malucha synka Krzysia ma obecnie 16m także również będę podwójną mamą :) ale teraz będę miałą dla odmiany córeczkę :D co do badań ja miałam robione raz w I trymestrze teraz mam zrobic drugie i pewnie trzecie przed porodem ale jeśli się martwisz to zrób sobei dodatkowe badania ja w pierwszej ciąży pod koneic też robiłam prawie przed samym porodem właśnie dlatego ze miałam obawy wtedy pojawiły się liczne bakterie i chciałam się upewnić, że zniknęły także spokój jest najważniejszy i jeśli cię to uspokoi to zrób badania Pigi ja też teraz wiecej pije i stale chce mi się pić może to na mróz ale może też związane z ciążą chyba w tym okresie zwiększa się zapotrzebowanie na płyny tak mi się wydaje, że gdzieś o tym czytałam To ja CC pocieszę cię z tym chodzeniem mam tak samo niby kondycja ok ale jak długo chodzę to jestem wykończona adamisia - nie bój się porodu jasne to boli ale jak zobaczysz swojego skarba to o wszystkim zapomnisz da sie przeżyć a może będziesz miała super szybki poród nie myśl o tym w ten sposób skup sie na tym, że właśnei wtedy zobaczysz swojego maluszka i będziesz mogła przytulić go mocno i ucałować a to jest bezcenne i wynagradza wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dziekuję za powitanie i odzew na moje obawy-bardzo sie cieszę,że będę mogła z Wami porozmawiać i mam ndzieję,że topik ten będzie żył długo i intensywnie. Pigi-masz rację,właściwie zamiast się niepokoić,mogę po prostu sama zrobic badanie,tym bardziej,że i tak korzystam z prywatnej opiek lekarskiej.Mocz mam badany częściej i wszystko jest ok. Minimisiu-to będziesz mieć parkę-gratuluję! Ja już się nastawiłam,że będzie druga laseczka,choć był czas,że chodziły mi po głowie myśli o chłopcu.Teraz myślę tylko o szczęśliwym rozwiązaniu z finałem w postaci zdrowego dziecka.Jak chyba każda z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka zdań o mnie: TPM to skrót od Też Przyszła Mama.Nazwałam się tak,gdy dowiedziałam się o pierwszej ciąży.Jestem nauczycielem w gimnazjum,mam kochanego męża,z którym jestem od 1995 roku,a w sierpniu będzie nasza 10 rocznica ślubu.Niestety,nie mam już żadnego z rodziców i nie miałam rodzeństwa,więc mąż i córeczka sa miją najbliższą rodziną i całym światem.Jak widzicie,na miję Natlkę musiałam czekać dośc długo poślubie,za to później "poszło"dładko z drugą ciążą.To tyle-na początek. Aha-moim zdaniem jesteśmy teraz w 7 miesiącu,tzn j na pewno,bo to 25 tydzień. Od początku ciązy przytyłam 7 kg.Gdybyście chciały wiedzeć,jak wyglądamy: ja i moja córeczka,zapraszam na www.yarucha.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka..........38.......24.........02.04 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26......28.........02. 04........+6,2kg..N adamisia........Asia............ 26.......28.........03.0 4... ...+9 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala............36...…...28.... ...04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…..27........ 07. 04.....…. +10kgCH agoosiaa........Agnieszka....22.......28.........09.04.. ..... .+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......23........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............30......21........ 10.04.........+2,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........26.......27....... 14.04...…....+7kg CH pigi15...........Dorota.......28...…...25..… ..16.04. ....…..+5kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......….+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..21.........18.04...…...+6kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......19.......20.04.........+5kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04..........+9kg viki444...........Wiolka.........29......19..…..20 .04 ........+4kg to ja CC.........Anka...........25.......22..…...22.04...... ...+2 kg CH olcia00...........Ola.............25........24.......23. 04........+4,5 kg CH aniawd...........Ania............29......21....... 24.04......….+4.5 kg Isa22.............Ewa............29.......25 ....... 27.04........+5 kg DZ pikpik........Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. .+4 kg Agula81.......Agnieszka........26.......24.......23.04.. .......+9kg CH ktoś tu poprzednią tabeleczkę wkleił:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×