Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Cześć Wszystkim! Troche natworzyłyście,więc nie jestem na bieżąco z czytaniem,ale postaram się nadrobić zaległości.Widzę,że w toku temat wyprawek. Olu-bardzo fajne to łóżeczko-kołyska.Własnie coś takiego by mi się przydało na początek. A tak w ogóle to mam kłopot.Posałam Wam,że chodzę do stomatologa,żeby wszystkie zęby wyleczyć porządnie.No i właśnie ostatnio dowiedziałam się,że być może czeka mnie szpital i zabieg w znieczuleniu ogólnym.Mam ósemkę do leczenia kanałowego,ale jakoże mam\" małe rozwarcie\"( nieźle się kojarzy-co?),dentystka nie może tam dotrzeć z narzędziami i nie da rady ani go leczyć,ani nawet znieczulic do wyrwania.Skierowała mnie do chirurga szczękowego,ale powiedziła,że ponieważ jestem w ciąży,to być może będę na 3 dni musiła pojechać do szpitala w Łasku! Ja nie chcę! Nie chcę się rozstawać z Natalią,boję się o Maleństwo,czy mu to nie zaszkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do Alex: Ja bardzo sobie chwalę Lovelę.Podobnie jak dziewczyny, prałam wszystko w 40 stopniach ,pralkę nastawiłam na dwukrotne płukanie,no i prasowanie.Przed pierwszym użyciem dobrze też porządnie przewierzyć materac do łóżeczka i wózek.Należy też umyć wanienkę,najlepiej w mydle bambino i wyparzyć,co zresztą trzeba będzie robić po każdej kąpieli. Podobnie jak 1967 uważam,że im więcej mniej rzeczy chłonących kurz,tym lepiej i łatwiej. Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Kochane za podpowiedzi co do prania. wczoraj zajrzałam w Carrefourze na proszki dla niemowlaków i ceny mnie zamurowały;/ 40zł dość dużo. Ale ja na początek kupię małe pudełko żeby zobaczyć czy Dzidzia nie ma uczulenia. Piszecie o płukaniu ubranek. A w czym? Są tez specjalne płyny do płukania czy w samej wodzie płukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ja nie dodawałam do prania żadnego płynu do płukania zawsze tylko ustawiałam podwójne płukanie, możesz dodać jakiegoś płynu do płukania dla dzieci jesli taki jest bo nawet nie wiem ja płukałam czystą wodą bez żadnych płynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex: na początku tylko w samej wodzie,potem można próbować z płynem dla dzieci,odpada wtedy prasowanie,bo ubranka są miękkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMP: a nie można tego przesunąć jakoś na później,za kilka miesięcy??jeśli ten ząb nie daje jakiegoś stanu zapalnego to chyba nie ryzykowałabym tym znieczuleniem ogólnym..niby wiadomo,że dawkę i czas dobierają bardzo ostrożnie jak np. do szwu okrężnego na szyjkę ale wtedy to zabieg podtrzymujący ciazę...nie wiem ...pogadaj jeszcze z ginem i stomatologiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co narobiłam, wrzuciłam złote łańcuszki mojego męża do kosza (jeszcze przed świętami, teraz się kapnęłam dopiero) Były w takim metalowym pudełeczku (sama je tam schowałam !), ale jak robiłam porządki, to stwierdziłam, że niepotrzebne to pudełko i bezmyślnie wyrzuciłam !!! Mąż się do mnie nie odzywa, bo były to PAMIĄTKI jeszcze z komunii i bierzmowania .... Czuję się jak kretynka, bo i tak się też postąpiłam. Nie wiem, co mi odbiło, na śmierć zapomniałam, że tam jest złoto. Najgorsze, że już tego nie jestem w stanie naprawić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups....współczuje...ale myślę że mąż zrozumie po chwili, przecież to było kompletnie bezcelowo, w czasie sprzątania i niestety takie rzeczy się zdarzają....a teraz to i tak już po sprawie bo nic nie jesteś w stanie zrobić, więc nie ma co się złoscić, choć rozumiem że może być Mu przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa22: szkoda tylko dlatego,że to pamiątki ...większa wartość sentymentalna niż materialna..dobrze,że obrączek nie wyrzuciłaś:) niedziela widzę, upłynęła wszystkim bardzo rodzinnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny już po weekendzie niedługo zacznie sie nowy tydzien umnie to już 30.Co do jakiś zabiegow ja też mam problem z 8 niedość ze zaklinowana to ukruszona jednym słowem czesto boli zbiera sie ropa do usunięcia ale to musi być chirurg szczękowy jak pytałam to koszt ok300zl ale czekam z tym do porodu nie będe ryzykować.Z wyprawki jeszcze nic nie mam czekam na ferie mojej corci i zrobimy to razem .Ogladałam tą wyprawke z alegrro piękne ale ja jeszcze nic w necie nie zamawiałam .Życze Wam miłego dzionka u nas od wczoraj pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Obudziłam się dziś wcześnie, apotem zasnęłam i zaczęły mi się śnić jakieś koszmary..trzeba było wstać...jutro rano do lekarza, ciekawa jestem jaki duży już jest Stasiu:) kupiłam jeden komplet na 56...mam nadzieje ze chociaz 2 razy go włoży:) Idę na kolokwium, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Normalnie cud! Nie dość że to wczorajszy pad mojego kompa okazał się nie być spaloną płytą głowną tylko odklejonym procesorem to jeszcze się w przeglądarce zachowało to co wczoraj do was pisałam :). Agoosiu, pisz pisz o tej nauce to może się w końcu wezmę za swoją pisaninę bo leży odłogiem. Też się muszę wybrać do jakiegoś Smyka itp pooglądać wózki na żywo. Wczoraj byłam w makro patrzyłam na ubranka dla noworodków ale mnie żadne nie zachwyciły, mam nadzieję że mi się to zmieni jak już mały będzie a na początek będzie miał ubranka po kuzynach. Pisałaś o pomarańczowym dywanie, zobacz może w Leroy Merlin tam jest taniej niż w Komforcie i jakieś pomarańczowe były. Trzymam kciuki za kolokwium :). Pigi, jak na mazurach spotkasz Annę_śl to powiedz jej że ma wracać na forum bo się o Kubusia już martwię. Isa, wracaj do zdrowia szybko. Też myślę o kupieniu bujanego albo przynajmniej ciut bujającego fotela do karmienia. Choć koleżanka ma a i tak karmi zwykle siedząc na łóżku. Szkoda łańcuszków męża ale jakoś się z tym pogodzi. Kiedyś moja mama też zrobiła coś podobnego. Też jestem przeciw dywanom bo mam psa i alergię na kurz. Chyba u nas się jakiś mały pojawi niedługo żeby było ładniej bo na razie mamy brzydką podłogę z PCV :( w prawie całym mieszkaniu. TMP, przerażające to z twoim zębem. Może jednak da się obyć bez tak strasznych rzeczy. Czy któraś z was ma jakąś opinię o wózku Deltim Focus bo mam okazję takie coś kupić używane i nie wiem jak się sprawdza. A wygląda to to tak: http://allegro.pl/item295123807_sliczny_czerwony_i_wszystkomajacy_4_funkcyjny.html 1967, ja mam baldachim i ponoć się przydaje żeby dziecku lampa z sufitu nie świeciła w oczy. Jak kurz osiądzie na baldachimie to przynajmniej mniej go będzie tyle na pościeli. Kupię jeszcze drugi i będę prała razem z pościelą to powinno być ok. Mysiczka, nie martw się krótką kością udową synka. Mój jest niby z wymiarów o tydzień młodszy a kość udową ma jeszcze \"o tydzień\" krótszą. Może po prostu nasze chłopaczki będą niskie? Mój ma duży wybór w tym temacie - dziadek ma mniej niż 160cm wzrostu, tata prawie 2m. Dziewczyny a ja sobie kupiłam opakowanie proszku Bobas (600g) za 7zł, właśnie mi się kończy. W tym prałam swoją bieliznę jak mi wyskoczyło uczulenie na proszek i do tej pory wszystko ok. Ma jedną wadę jest bez zapachu więc do płukania dodaję olejku zapachowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!! To ja CC-moja koleżanka z pracy była szczęśliwą posiadaczką deltima focusa-piszę szczęśliwą bo naprawdę była z niego zadowolona:) Ja wybrałam sie z mężem w sobotę na ogladanie wózków i nareszcie decyzja zapadła kupujemy x-landera tyle że nie pomarańczowego jak chcielismy wczesniej tylko zielonego bo jest śliczny:) Tyle że jeszcze nie wiemy czy wybrać wersję 4 czy 3 kołową(ja wolę 4-kołowy,mąż 3 ).Przekonałam sie też że nie ma co sie sugerowac koloram wózka widząc go tylko na stronie internetowej,na zywo są całkiem inne.... Aniu Śl. odezwij sie proszę bo wszystkie sie tu martwimy... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) TPM, a nie można z tym poczekać? Ja bałabym się ryzykowac taki zabieg... Isa, w ciąży wszystkie jesteśmy roztargnione, ja łapię się na tym, że nie powinnam już pracować, co chwila wychwytuję po sobie takie błędy, że sama się sobie dziwię... Z koncentracją u mnie cieniutko:) Nie martw się, czasu nie cofniesz, a mężowi powinno przejść z czasem. Trzymaj się! Agoosia, powodzenia! To ja CC, ten wózeczek jest super, myślę że jeśli jego waga nie jest najistotniejsza, to warto za te pieniądze go kupić:) Motka, wózek trzeba w sklepie pomacać i obejrzeć... My tak z mężem zrobiliśmy, pojechaliśmy oglądać Nomada, a okazało się że o prawie 1000zł taniej można kupić bardzo podobny jeśli chodzi o wagę i funkcjonalność wózek:) Co prawda potem zamówiłam w internecie, ponieważ ten który kupujemy jest w niewielu sklepach, a w tych które go mają, kosztuje drożej niż w necie. Tak więc w tym tygodniu przyjdzie wózek:) Już się nie mogę doczekać! Chciałam jeszcze podziękować naszym moderatorom, za szybką interwencję i usunięcie wulgaryzmów 🌻 Miłego dzionka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też x-landery podobają (x-A, x-1, x-2, x-3, x-4, x-go nawet też tylko te kółka małe ma) i chyba bardziej te 3 kołowe. Szkoda mi kasy na nowy wózek bo mam zamiar na większość wyjść nosić małego w chuście. Prędzej zapłacę 280zł za nową chustę niż 1600zł za nowy wózek. A deltimy są po prostu b. tanio na allegro :), jak bym znalazła jakoś bardzo tanio x-landera to też mam zamiar kupować :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie a w jakich cenach są x-landera w normalnych sklepach?? bo ja właśnie się zastanawiam...moja teściowa wylukała podobno fajny Deltim w komisie z wszystkim za 650zł, pewnie pojdziemy zobaczyc. Mnie zastanawia jedno, dlaczego ludzie sprzedają np wózeki po 6 m-cach?? i to zarówno na allegro jak i w komisach?? bo ja jak kupie wózek z wszystkim to mysle uzywac go do konca, chyba ze kupie jakąś małą parasolkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Wasze posty utwierdziły mnie w przekonaniu,że tak łatwo nie zgodzę sie na zabieg wymagający hospitalizacji i znieczulenia. Skoro Ty,Marysiu wytrzymujesz i czekasz,to może i mi się uda? Trochę mnie nawet pobolewa od tego zęba ucho,no i martwię się tym.Zobaczymy.W środe mam kolejną wizytę u stomatologa, w czwartek u gina. Do: to ja cc: Jaką chustę polacasz?Ja się nad tym zakupem zastanawiam.Nie miałam chusty przy Natalce,a sądzę,że mogłaby mi się przydać.Zwłaszcza teraz,bo przecież będę musiała np.wyjść do sklepu z moją dwójką i byłoby wygodnie mając starszą w lekkiej spacerówce,a młodszą w chuście.Co wy na to? Bo wie,że są bardzo różne opinie o chustach i nosidłach i dość skrajne. Agoosiu-nie mam pojęcia,skąd taka szybka zmiana wózka.Mi zakupiony dla Natalii chicco 4 WD tech służy do dziś i mam nadzieję,ze będzie służył równie długo Maleństwu.Zapłaciłam za niego 1000 zł 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM: opinie o nosidełkach są złe,chusty zbierają pozytywy..po prostu w nosidełku obciążony jest kręgosłup i nie podtrzymywana główka dziecka,w chuście ten problem odpada,mało tego--można sobie dowolnie regulować położenie dziecka tak,by jemu było wygodnie leżeć a dorosłemu np.odkurzać czy zmywać...Zawitkowski,który ostatnio jest moim guru w kwestii noszenia dzieci też tak to właśnie przedstawia.. sama przyznaję się bez bicia,że korzystałam z nosidełka..12 lat temu chust nie było a śmieci błagały o wyniesienie,zakupy w warzywniaku o zrobienie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wiem co z wózkiem:( kompletnie zgłupiałam po przejrzeniu dziesiątek stron...będę musiała z kartką chodzić,na kartce wypunktuję zalecenia minimisi: lekki,pompowane kółka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena x-landera 4 kołowego to około 1800zł za cały komplet tzn.gondolka,spacerówka i fotelik do samochodu:) taki sam komplet na 3 kołach to koszt około 1720zł z tym że miły pan w hurtowni w której mamy zamiar kupić praktycznie całą wyprawkę:) powiedział że jak zrobimy duże zakupy to obnizy nam cene do 1300 zł:) wiec cena jest kusząca bo to tak jakbysmy fotelik dostali gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajowo Motka, to jednak sporo stowek w dół:) kurcze, nie wiedzialam ze te nosiedełka tak krytykowane, są w sumie wygodniejsze od chust, ale skoro Pan Zawitkowski tak mówi to też mu wierzę, bo sprawia wrazenie specjalisty, tylko co do chust to np moja bratanica za nic nie dała sie w niej nosić, wrzeszczała potwornie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04...... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........28........03.04. .. .....+2kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04.... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ Po wizycie, mały waży już 1.5kg:) i co najważniejsze wszystko jest w porządku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny;) dopiero dziś się odzywam, ostatnio miałam zabiegane dni, tu odwiedziny koleżanek,tu urodziny koleżanki,wczoraj Dzień Babci i wizyta u ginekologa. Poruszałyście temat chust i nosidełek. moim zdaniem, chusta bardzo wykrzywia kręgosłup, dlatego jej nie kupię.Ale każdy ma swoje zdanie. Ja wczoraj przeżyłam szok u lekarza. Moje \"maleństwo\" jest już o 6 tyg za duże!!! Nie ma pomyłki w terminie, co lekarz potwierdził. dzidziuś waży 2244g ( w ciągu 2,5tygodnia przybył mu kilogram)!! Jak dalej tak będzie rósł, to chyba zdecyduję się na cesarkę. lekarz mojej koleżance polecał ją w sytuacji gdy dziecko rodzi się większe, bo wie, że na starość mogą u matki wystąpić problemy z nietrzymaniem moczu i inne problemy. Wiecie rodzenia dziecka o wadze powyżej 4500g chyba jest strasznym wysiłkiem. Co byście zrobiły?? buziaki dla Was w ten deszczowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Super że u Was wszystko w porządku:) Alex... no jestem pod wrażeniem... choć obawiam się że mój Antoś też rośnie w takim tempie... Mam już problemy by się schylić, założyć buty, po pracy zdejmuje mi je mąż, bo nie jestem w stanie... Przewrócenie sie w łóżku z boku na bok graniczy z cudem, ciasno mi jakbym była ściśnięta gorsetem, żebra i plecy bardzo bolą, ogólnie coraz gorzej to znoszę... Ostatnio rozmawiałam z koleżanką, której dzień przed porodem zważyli dziecko i wyszło 3500, a gdy rodziła okazało się że jest większe... Ważyło 4600. To było prawie 3 lata temu, a ona do tej pory ma straszne \"babskie\" problemy, ponadrywane wiązadła, wieczna anemia itp. Gdyby lekarz mi powiedział, że trzeba będzie rozważyć ewentualność cc nie zastanawiałabym się ani chwili, wybrałabym cesarkę... Ok, uciekam dalej do papierów, już zaczynam się denerwować, że się nie wyrobię, zostało mało czasu. Miłego dzionka! Ps. Aniu_Śl, daj znać co u Ciebie, pozdrawiam Cię cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex 81: Ale duży Twój dzieciaczek! Może to jakaś pomyłka w obliczeniu terminu? Wcale się nie dziwię,że chciałabyś cc,gdyby dziecko ważyło powyżej 4 kg. Trochę mnie dziwi błąd w oliczeniu usg u tej dziewczyny,której dziecko ważyło 4600,a badanie miała robione dzień przed porodem.Nowoczesny sprzęt dopuszcza błąd 300 gr.U mnie na 2 dni przed porodem usg wskazało 3700,a Mała urodziła się z wagą 3900,więc pomyłki w zasadzie nie było. W chuście dziecko wygląda istotnie tak,jaby jego kręgosłup był wykrzywiony,bo się zwija w kłębuszek,ale to chyba tylko mylne wrażenie.W końcu pozycja embrionalna jest naturalna,a niektórzy lekarze uważają,że niemowlę przez pierwsze 3 miesiące życia to jeszcze...płód. Najgorzej,jakby wypadło tak,jak w rodzinie Agoosi-że maluch nie zaakceptowałby chusty.Fajnie byłoby mieć coś takiego na próbe i dopiero później kupić. Motka-fajnie z tą obniżką.Nam tez swego czasu przy większych zakupach dali rabat na wózek 400 zł i zamist 1400,wyszło 1000. Pozdrawiam.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Alex faktycznie masz już dużego dzieciaczka ja jestem ciekawa jak to umnie teraz wygląda ale wizyte mam dopiero za 2 tygodnie a tak wogóle to mam strasznego lenia musze jechać na morfologie ale mi sie nie chce ciągle bym spała nic to życzę Wam miłego dzionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......30........02 . 04........+6,6kg..N adamisia........Asia............ 26........29........03.0 4... ...+10 kg..CH marysia78......Justyna........29........30........03.04. .. .....+2.5kgCh ali-cja...........Ala..............36...…...30.... .. .04 .04........+12 kg..DZ Ola31............Ola.............31..…....30...... .. 07. 04...... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......29.........09.04. . ......+3.5kg CH Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4.........+6kg CH Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka...........Ania............28.......27....... 14.04......….+9kg..CH Renia905........Renata........27.......28....... 14.04...…....+8kg CH pigi15...........Dorota.........28..… 27.......16.04. ....….....+8kgDZ. gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona.........40 ..…..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27......18........19.04.. .......+2,5kg minimisia....... Agnieszka.....26......27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27........25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29......24..…..20 .04 ..........+7kg to ja CC.........Anka...........25.......26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...............23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona..........29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka........26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM...............Asia................34.....25........2 0 .04..........+7kg DZ ***05.08.2007 - wynik testu pozytywny *** [url=http://www.suwaczek.pl/ ]http://www.suwaczek.pl/cache/10c6d01af1.png www.nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliankas
Widzę ,ze tworzycie bardzo zgrana grono, ale chciałam sięprzywitac z terminem na 30 kwietnia 2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×