Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

dziś zażyłam ostatnią tabl. żelaza. we srodę robię morfologię i zobaczymy.. może już nie trzeba będzie \"żelazować się\" . straszne zaparcia mam po nim:( no i jeszcze zaczął się problem z hemoroidami:( boli i przeszkadza i nie bardzo mozna cokolwiek zrobić. macica już bardzo uciska na żyły jamy brzusznej. do porodu już się muszę pomęczyć. stosuję oczywiście leki na to, ale nie pomagają. a z wysypką to myślę, że to jednak po nowym kremie na rozstępy.( niby AA). jestem zła. zapłaciłam za niego 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuśki🖐️ Olu z tego co tu czytam to silna z ciebie Babka🌻 napewno dasz radę,dlaczego do cholerki tak jest że ktoś ma czelnośc wziąc kredyt i go nie spłacic wiedząc że Ty bedziesz musiała to zrobic grrrr.....co za ludzie😡 myslę ze Twój mąż(oczywiście jeśli Ty będziesz czuła się na siłach zostac sama) powinien pojechac do tego sanatorium, bo po trzech tygodniach w takim uzdrowisku wróci z nowymi siłami do Ciebie i do Antosia że chyba niczego nie będziesz mogła zrobic sama:) Problemy jak to problemy zawsze są wtedy kiedy najmniej są potrzebne😡 dziewczyny co do wyprawki to muszę sie przyznac że ja jeszcze prawie nic nie mam:( kilka ciuszków i tyle....narazie sie rozglądam i robię listę:) w połowie lutego ruszam na łowy i chyba wtedy wykupię całą tą hurtownię hihi....bo mam zamiar kupic wszystko naraz i w jednym sklepie:) łącznie z wózkiem i łóżeczkiem:) Narazie rozmyslam jak odświeżyc pokój Nikosia🌻 i nie mam żadnego pomysłu a czas leci..... TPM oglądałam zdjęcia Twoja córeczka jest cudna🌻 z cciebie też laseczka że hoho....brzuszek śliczny:) Anna śl się nie odzywa.... Mysiczka też dawno do nas nie pisała... mam nadzieje że u dziewczyn wszystko dobrze🌻 Jeśli chodzi o zgagę to miewam czasami(na szczęście niezbyt często:) ) ale jak już mam to taką że nic mi nie pomaga...cóż trzeba to przetrwac. ale sie rozpisałam:) uciekam juz papa... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi..na mnie najlepiej działało MANTI w zawiesinie..na serio jeden łyk i mijało, Rennie mniej..mleko poodbno działa ale na chwile na mnie najlepiej ciepłe działało... Olu-trzymaj się ciepło...a to sanatorium to daleko jest od miasta gdzie mieszkasz?? Łatwo Ci samej pewnie nie będzie, a nie możesz sobie \"ściągnąć\" kogoś na ten czas albo choć na część z tych 3 tyg? w razie czego czułabyś się bezpiecznie... Ja dostałam dzisiaj troche rzeczy od brata, wanienkę, fotelik, jakieś ciuszki..jeszcze myślę z jeden pajac rozpinany z boku i mam wszystko jeśli chodzi o ciuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane na mnie manti nie dziala jedynie co dziala to reni TPM-TEZ BYM CHCIALA ZOBACZYC TWOJE ZDJECIA ale jak/wpisuje bobasy to wyskakuja dzieciaczki tu jest adres mojej poczty walentynka1979@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - jeśli masz tyle problemów, to może odpuść sobie już pracę i idź na zwolnienie, przynajmniej jeden stres Ci odpadnie ..... wypoczniesz porządnie w domu !!! Pigi - ja staram się spać na boku jednym czy drugim, ale dziś obudziłam się aż z bólem biodra, bo tak sobie chyba zależałam. Zdarza mi się przebudzić na placach, a wtedy (chyba podświadomie zrywam się i ciach na boczek), nie jestem w stanie kontrolować pozycji w nocy, ale jak każdy staram się :) Zgagę mam tylko wieczorem i na razie nic nie biorę, ale z takich domowych sposobów wyczytałam, że pomaga jedzenie migdałów, a że je lubię, to sobie chrumkam od czasu do czasu Adamisia - wązne, aby wózek podobał się Tobie. Jak piszesz, że nie zniszczony i fajny, no to jesteś 800 pln do przodu - wyślij linka. Aha możesz mi przesłać zdjęcie, tej niebieskiej pościeli - dzięki Już mam pomalowany pokój - taki bajkowy się zrobił, na niebieskim tle mąż zrobił kilka malutkich słoneczek (z wzornika) a ja strzeliłam białe chmurki - jestem bardzo zadowolona :) , jutro szafa, potem dywanik no i to łóżeczko - w jakim wymiarze macie to łóżeczko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa22 tak jak mowilam bede mogla podeslac zdjecia w weekend dopiero o wtedy bede w domu u rodziców gdzie zostaly na kompie. Wysle na pewno! A ja dzis wlasnie zauwazylam rozstępy na brzuchu ............ :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie szykuje się niezły remont: kładzenie paneli w 3 pokojach i korytarzu! Jeszcze nie wiem kiedy i jaki wzór ale wiem że firmy Kronospan i klasa ścieralności AC4 :). Jutro będę się przymierzać do kupna pościeli przez internet. Mam dylemat co do wzoru: żółta lub zielona krateczka albo coś z tych do których łatwiej dokupować resztę (jakieś baranki, pieski, żyrafki itp). Pigi, ponoć znamiona pojawiające się w ciąży są normalne i nawet czasem znikają jakiś czas po porodzie. Adamisia, gratuluję wygranej aukcji. Wózeczek b. ładny i na pewno będzie ok. Jakoś mi się zawsze wydaje, że sprzedający mają zwykle dobre zamiary. Może to dlatego, że też sprzedawałam niepotrzebne mi rzeczy na allegro. Anka_D i anonimowa pomarańczka, nie macie się czym martwić. Wszystko co piszecie to normalne rzeczy. Ola 31, dasz radę i będzie dobrze. Alicja, na uczulenia polecam maść Flexiderm, tylko uważaj bo farbuje ubrania :(. Mi pomógł. Też się martwię o Annę i Kubusia. Cały dzień zleciał a ja tylko byłam 1h na spacerze z psem, zrobiłam pranie, pojechałam do rodziców i wróciłam. Ale z decyzji o panelach się cieszę :). Dobranoc mamuśki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam dzisiaj przywieźli komodę i łóżeczko i skręcaliśmy ze 2 godzinki ;-) W sumie wszystko ładnie tylko nam brakło 1cm i zmieściłoby się wszystko w naszej sypialni a tak musimy jedna szafkę nocna odkręcać.. trudn.. a miało być tak pięknie. Tylko szkoda że nasze maleństwo pojawi sie dopiero za 3 miesiące.. chciałabym, żeby ten czas szybko mijał.. Ola 31 a może udałoby Ci sie jakoś \"wykręcić z tego poręczenia, może jakieś pismo, ze jesteś w trudnej sytuacji albo może warto sprobować poszukać kogoś z rodziny twojego niefartownego kredytobiorcy.. A tak na pocieszenie jak się psuje to wszystko ale jak zaczyna układać to też na całej linii, wiec głowa do góry a ja trzymam kciuki.. więc lepiej wyślij z męża niech zbiera siły. a na zgagę, to mi najbardziej pomaga ciepłe mleko z odrobina miodu, ale każdy musi znaleźć swój sposób Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko.. słodkich snów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brzuchatki! ufff skończyłam WAS czytać a przez te dwa tygodnie postarałyście się by zajęło mi to czytanie godzinkę... wróciłam w niedzielę (podróż samochodem 6 godzin za kierownicą bez przerwy ale widać Kubuś lubi tak samo jazdę samochodem jak ja)... nie pisałam do WAS bo byłam na mazurach na mszy za brata a potem akurat zbiegły się ferie zimowe moich dzieci i mogłam sobie \"pobyć\" z bratem przez całe dwa tygodnie no i nacieszyć się obecnością babci i dziadka... mtyślałam, że czym dalej to nasze życie zacznie się \"normalizować\" ale nici z tego, czym dalej tym gorzej...tęsknię za bratem jak cholera i pomimo tego że jestem dorosła i wiem że nie ma go tu na ziemii to czekam aż puści mi sygnałka, napisze na GG...nie mogę powstrzymac łez... byłam wczoraj na wizycie u mojej pani doktor, dostałam kolejną dawkę leków bo DOPEGYT okazał się mało skuteczny na moje nadciśnienie a i cukier skacze jak szalony. Z Kubusiem wszystko w porządku na kolejne usg umówimy się za jakieś 3tygodnie...coraz mocniej daje znać o sobie...i chyba się obrócił...uff bo już raz rodziłam córkę pośladkowo... widzę że szleństwo zakupowe trwa w najlepsze, ja miałam ostatnio niespodziewane wydatki i z dokupieniem reszty rzeczy musze poczekać do marca...choć mam już prawie całą wyprawkę z wózkiem, komodą, koszem wiklinowym... przed świętami kazałam mężowi wynieść na śmietnik nowiuteńką kołyskę wiklinową, którą dlałam zrobić na zamówienie dla mojego brata, nie mogłam na nią patrzeć... życzę wszystkim milego dnia, pozdrawiam cieplutko wszystkie nowe mamy na forum a szczególne buziaki dla Ola 31 i PIGI_15... big kiss for all !!! wklejam uaktualnioną tabelkę, mam nadzijże że aktualną... gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......31........02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26..........31.....03.0 4.....+11 kg Karolek marysia78......Justyna........29........30........03.04. .. .....+3kgCh ali-cja...........Ala.............36...…...31.... .. .04 .04.......+12 kg..DZ Ola31..........Ola...........31..…....30...... .. 07. 04..... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......27........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania............28.......29.....14.04..... .….+9kg..Nikodem Renia905.......Renata........27.... .30..... 14.04.......+8kg CH Konrad pigi15...........Dorota.........28.. … 29.......16.04. ....….....+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......31........02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26..........31.....03.0 4.....+11 kg Karolek marysia78......Justyna........29........30........03.04. .. .....+3kgCh ali-cja...........Ala.............36...…...31.... .. .04 .04.......+12 kg..DZ Ola31..........Ola...........31..…....30...... .. 07. 04..... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania............28.......29.....14.04..... .….+9kg..Nikodem Renia905.......Renata........27.... .30..... 14.04.......+8kg CH Konrad pigi15...........Dorota.........28.. … 29.......16.04. ....….....+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka...........38.......24.........02.0 4 . .......+7kg Dz Alex81...........Ola..............26.......31........02. 04........+8,5kg..N adamisia.......Asia.......... .26..........31.....03.0 4.....+11 kg Karolek marysia78......Justyna........29........30........03.04. .. .....+3kgCh ali-cja...........Ala.............36...…...31.... .. .04 .04.......+12 kg..DZ Ola31..........Ola...........31..…....31...... .. 07. 04..... +12kg...Antoś agoosiaa........Agnieszka.....22.......30.........09.04. . ......+4kg Staś Anna_śl..........Ania............29.......30........09.0 4......+7kg Kubuś Evika87........Ewa.............20.......29........09.04 ......+14kgRobert Mysiczka30.....Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH echo1978.......Aneta..........29.......23........11.04. . .....+7kgCHiDZ Motka........Ania............28.......29.....14.04..... .….+9kg..Nikodem Renia905.......Renata........27.... .30..... 14.04.......+8kg CH Konrad pigi15...........Dorota.........28.. … 29.......16.04. ....….....+10kgDZ.Oliwia gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04......…....+3kg 1967.............Iwona..........40 ..… ..26.........18.04...…....+9kg dz mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..25.......20 .04.........+9kg viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............25........27.......23. 04........+6 kg CH aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22...........Ewa............29.......27 ....... 27.04.........+6,5 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......15.......30.04. .... .. ....+4 kg Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM.............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......27........30 .04.........+12 kg DZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
czesc mamusie :) Widze ze nie tylko ja mam nocne wiercenia no nie moge też wyleżec głównie przez ból kości biodrowych wiec co jakis czas budze sie na pleckach ale tak całą noc właściwie wiercenie najlepiej śpi mi sie w dzień a czasami dżemka to 2 godzinki, naprawde spanie to mam tylko nieniewygodne ;) Dziewczynki też sie dzis biore za pranie ciuszków i prasowanie będzie juz gotowe :) A tak u mnie juz plus 7 kg i rośnie .... dam znac po wizycie u lekarza Co do łóżeczka jestem przesądna pod tym akurat względem mąż kupi jak będe rodzic moze ciut wczesniej ale rozłożymy jak będe wychodzic ze szpitala ... Mój malec też jest główką w dół na ostatnim USG i tez juz mało daje znac o sobie czasem jakas górka przepłynie przez brzuszek :) Buźka małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Aniu, witam przede wszystkim Ciebie, dobrze że jesteś:) I jeszcze lepiej że się uśmiechasz 🌻 Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe słowa, Isa - to prawda że praca nie zając... ale ja jestem takim człowiekiem, który nie lubi odchodzić nie pozostawiając po sobie porządku. Muszę zamknąć rok, dopiero wtedy idę odpoczywać. Teraz jeszcze szukam przepisu (a w gąszczu polskich ustaw to niełatwe), który jasno precyzuje czy zasiłek macierzyński podlega egzekucji, a jeśli tak to w jakiej wysokości. Jeśli którakolwiek z Was posiada taką wiedzę, byłabym wdzięczna o pomoc i podanie podstawy prawnej. Dziewczynki... kilka z nas zaczyna 8 miesiąc, ja właśnie dziś... Czas tak ucieka i cieszy mnie to jak nigdy:) Jeszcze chwila dosłownie, jak wreszcie będziemy mogły te nasze Szkraby wziąć w ramiona... Zastanawia mnie ostatnio jedno - nigdy do tej pory nie byłam tak bardzo wyczulona na krzywdę innych dzieci... W niedzielę w kościele ksiądz ogłosił, że po mszy będą zbierane pieniądze na operację 8-miesięcznej dziewczynki ciężko chorej na serce... Wyszlam z kościoła zalana łzami i oddałam im wszystko co miałam w portfelu... W tamtym tygodniu pokazywali na którejś stacji w wiadomościach dzieciątko, które urodziło się w 20 tc i przeżyło... ryczałam jak dziecko jak pokazali tą Kruszynkę miesiąc po porodzie... Mój mąż jest tym trochę rozbawiony, na szczęście rozumie dlaczego tak mam:) Ok, dosyć tego marudzenia:) Wczoraj mimo wszystko miałam udane popołudnie, zabrałam męża na randkę do kawiarni, mąż kawka i ciacho a ja zamówiłam sobie duży deser lodowy:) Już zapomniałam jak fajnie wybrać się ze swoim menem do kameralnego lokalu na coś słodkiego:) Polecam! Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Aniu-dobrze, że jesteś i że z maluchem wszystko ok..wiem że jest Ci ciężko..i jeszcze pewnie jakiś czas nie będzie lepiej..ale musisz teraz patrzeć na to co masz i to bardzo cenić...dopiero po takiej tragedii widać jak trzeba cenić życie i zdrowie swoje i rodziny! Ściskam Cię mocno... Olu nie do końca wiem o co chodzi z tym urlopem, ale jak mi dokładnie napiszesz to Ci się dowiem:) co do tego żerowania kredytu..ehh zapewne nie uda się uniknąć płacenia...moja mama też miała niedawno taką sytuację...na szczęście rodzina tej osoby stwierdziła że to ureguluje..ale mogło być ostro...zawsze możesz spróbować iść do jakiegoś prawnika, może coś Ci poradzi... Ja mykam na basen...korzystam z \"ferii\" buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Aniu Śl-miło czytać Twoje literki.Chyba jesteśmy koleżankami po fachu. Pigi 15,na bobasach są głównie zdjęcia mojej córki,aj na nich jestem sporadycznie.Wyślę Ci na pocztę. Motka-dziękuję,że zajrzałaś na moją stronkę.I dzięki za miłe słowa-kochana jesteś.Ja tam aż tak się nie czuję,bo już nie jestem młodziutka jak niektóre z Was,choć muszę powiedzieć,że macierzyństwo odejmuje lat. Olu 31-mam dokładnie to samo.Kiedyś nie byłam aż tak wyczulona na choroby dzieci,jak odz czasu zajścia w pierwszą ciążę i urodzenia dziecka.Ryczę jak bóbr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 22 i Liliankas-pokoiki muszą wyglądać cudnie.Ale to radocha,no nie? A te słodkie ciuszki poukładane w nowiutkej komodzie,ach... Dziewczyny-łączę się z Wami w bólu ,jeśli chodzi o złe noce.Też mam z tym problemy.I wściekam się na siebie,bo później w dzień nie mam jak odespać,a w nocy,gdy moi słodko śpią ja dyszę,przewracam się z boku na bok i myślę,myślę,myślę...A wkrótce pojawi się wązny powód do niespania,więc chyba podobie jak Minimisia wyśpię się na emeryturze. Co do zgagi-nie iewam wcale i żeby było śmieszniej mam do niej skłonność,jak nie jestem w ciąży.I wiecie co-nie wierzę w teksty typu-zależnośc płci od kształtu brzucha ani w żdne ciążowe przesądy,ale... Ponoć jak się ma zgagę,dziecko będzie z włoskami.Ja nie miałam zgagi i Natalka urodziła się prawie bez włosków,które zresztą pojawiły się późno i tym bardziej nie cieszą.Moja kuzynka cierpiała na zgagę i jej Marta urodziła się włosiasta,a w wieku 6 miesiący juz miałą spinki i kiteczki. Ciekawe,jak to będzie u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja druga noc spie przy otwartym oknie i jakos sie nie wierce ale problem pewnie wroci jak i znowu noce beda chlodniejsze chyba ide kupic malise bo w ciazy mozna pic melise prawda? juz mam dosyc tych nocy nie przespanych wy to mozecie w ciagu dnia zasnac(oczywiscie nie wszystkie)a ja nawet w cigu dnia nie moge zasnac bo sie wierce czuje sie jak naszprycowana czyms Fajnie Wam ze macie juz pokoiki przygotowane dla swoich malenstw ja tylko narazie marze bo nie moge mojego meza odciagnac od pracy a to jeszcze samochodu nie ma ah kurcze zla jestem na to wszystko.Ide sie przejsc moze mi lepiej zrobi odbiore wyniki przy okazji ,chyba tak narzekam bo nie mam co ze soba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe..super z tą zgagą..ja mam często..może moje będzie włochate:) Choć zależnosci nie widzę..:P co do pokoików to mój już pomalowany i rzeczy w nim dobywa, wkrótce odbieramy komodę to bede mogla zabrac się za pranie i układanie:) z tym wyjazdem do Wawy to sie mały problem zrobił...bo wygląda na to że bedziemy musieli wracać tego samego dnia..czyli jakieś 500km jednego dnia:/ no ale niestety znajomym nie pasuje żebyśmy akurat wtedy nocowali...co zrobić trzeba bedzie dać radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w koncu dostalam ksiazke rewelacja ktora jeszcze nie m to polecam ,,pierwszy rok zycia dzieka,,wlasnie wrocilam z apteki kupilam ;pieluchy poporodowe,majtki jednorazowe,spirytus fioletu gencjalnego 2%.(ale to chyba nie taki ja chcialam tak patrze bo ja chcialam 70%(kurcze ale dobrze ze to koszt.tylko2,5)oliwke do kapieli dla dzidziusia Balneum Hermal,sol fizjologiczna i parafine.Ijeszcze sporo rzeczy zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
witam was ja dzisaj bylam na usg wkoncu sie dowiedzialam ze bedzie dziewczynka:) lekarz mi powiedzial ze dziecko rosnie ponad norme wazy 1100 w 26 tyg jak patrzalm na necie to byly tez dzieci co wazyly 1300 w tym tygodniu i pisalo ze to w normie nie wiem czy to oznacza ze bedzie duze dziecko czy mam sie nastawic na cc jak dobije 4 kilo czy moze przystopuje pozniej lekarz mi powiedzial tylko ze to oznacza ze mu dobrze w brzuszku:/przepisal mi dodatkowe tabletki na anemie bo mam lekka nie wiem czy to nie za duzo bo biore tez feminatal a tam tez jest zelazo jak pytalam to powiedzial ze tak ma byc a znow sie naczytalam ze duze dzieci sie rodza od nadmiaru witamin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
na co jest parafina? ja kupilam podklady poporodowe tylko ale tez musze kupic te pieluchy bo mi sie praktyczniejsze wydaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra po kapieli smarowala cala Jule parafina i glowke tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Wam co moja siostra napisala mi zebym kupila (ktora nie dawno rodzila) pieluchy poporodowe majtki poporodowe wkladki laktacyjne masc dla dziecka Linomag lub Alantan plyn do kapieli Balleum hermal mydelko ,,skarb matki,, parafine pampersy Jambo 3-6kg chusteczki dla niemowlat sol fizjologiczna platki dla niemowlat masc Bepanthen piochtanine70% herbatke wspomagajaca laktacje herbatke koperkowa lub plantex na kolki woda koperkowa,esputicon lub infacol i reszte to wiadomo gruszka do noska ,nozyczki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, z tą gencjana czy coś tam to uważaj bo jeśli ja się dobrze orientuje to to jest to czym robią w szpitalu i to brudzi wszystko na fioletowo...a z tego co wiem wystarczy spirytus taki i on nie brudzi..co do gruszek do nosa to slyszalam ze teraz lepsza jest tzw frida do nosa (nie wiem jak to wygląda bo jeszcze nie mam) i że od gruszek się odchodzi...a po co smarować parafiną?? to natłuszcza? zamiast oliwki? zmykamy na szkołe rodzenia, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak natluszcza ona smarowala tez glowke na ciemieniuche ale ten olejek jest dobry co tam napisalam ,wiem ze po tym spiytuie nie mozna odprac ubranek a do noska to nie slyszalam o tym co mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i dziękuję za to że WY jesteście...postaram się do WAS pisać systematycznie, dziennie będe do WAS zaglądać... buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi polecano tą maść linomag, ale w końcu kupiłam bobbino. też z dodatkiem cynku, a 2 razy tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×