Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Agoosia-to chyba ty pytalas sie o zasilek rech....ja dostalam w tym miesiacu 800zl a moja pensja tez jest wieksza ,ale ciekawe dlaczego ty dostalas 400zl a za caly miesiac Ci wyplacili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ja płacę ok 500, więc naprawdę masz dobrą cenę. Olu31 - podziwiam Was, jesteście naprawdę wielcy, ale to wszystko już za Wami teraz bedzie tylko lepiej. Jasiowi napewno dobrze zrobią nowe zajęcia jakie mu zorganizowaliście, ale do psychologa koniecznie musicie się wybrać. Ja nie rozumie jak matka może robić coś takiego własnemu dziecku. Jeszcze na sam koniec mieszała mu w główce. 🌼 Mówiłyście o ciężkiej nocy, ja to znowu całą ciążę spię jak zabita. Boję się, że w szpitalu jak się maly obudzi to ja nie będę słyszeć. Jak śpię to nic mnie nie jest w stanie obudzić. Aha do tego wszystkiego to teraz jeszcze strasznie chrapię i gadam przez sen :( Chyba mnie na drygi dzień ze szpitala wyrzucą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zasiłak rehabilitacyjny to ja dostałam 100%. Może rzeczywiście się pomylili, zadzwoń do firmy i się zapytaj napewno ci wyjaśnią, ale się zorientują ze zrobili błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek -ja też sie boje że mnie wywala ze szpitala przez to chrapanie:( mój mąż mówi że nawet jego ojciec (który jest w tym mistrzem:) ) nie robi tego tak głosno jak ja teraz. Ale bedzie wstyd w szpitalu bedą szeptac po kątach \"to ta co przez nią cały oddział nie śpi\" :) już sie boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ... Lajcik do nas zajrzała sprawdzasz jak tegoroczne kwietniówki??? na razie tylko nagłe przypadki z cc.... sztuk trzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967- 🖐️ no zajrzałam, bo moje kwietniówki dzisiaj nie mają weny na pisanie :D fajnie,że już nie które mają swoje maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie analfabnetka :D miało być fajnie ,ze już niektóre z was..... -1967- jasne, jeździ po Zielonej Górze. Dobra uciekam, moje słońce się obudziło i stoi w łóżeczku :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ali-cja: jednak nie ma dla kobiety bardziej wzruszajacego widoku niż meżczyzna z niemowlakiem..piekne zdjecie...ty też ślicznie wyglądasz,jakoś nadzwyczaj wypoczęta i wyspana chyba jesteś :D..nie za dobrze ci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue:P kto nie ma weny to nie ma;) witam kwietnioweczki 2008 no to teraz bedziemy tu czesciej zagladac by sledzic jak sytuacja sie rozwija u was i bedziemy sobie przypominac jak to bylo rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 WYLACZYLAM TELEWIZOR I RADIO,staram sie o tym nie myslec ciagle cos robie by nie myslec,Kupilam niuni sliczna sukienke ,autko Konradkowi wiec troche mi przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 WYLACZYLAM TELEWIZOR I RADIO,staram sie o tym nie myslec ciagle cos robie by nie myslec,Kupilam niuni sliczna sukienke ,autko Konradkowi wiec troche mi przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 WYLACZYLAM TELEWIZOR I RADIO,staram sie o tym nie myslec ciagle cos robie by nie myslec,Kupilam niuni sliczna sukienke ,autko Konradkowi wiec troche mi przeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi a ta trauma to z jakieogoś konkretnego powodu?? mam nadzieję że nikogo z bliskich nie miałaś dziś na trasie na narty??? Pigi..to nie ja z tym zasiłkiem, ja niestety nic nie dostane...oby becikowe było:P ee i znów zapomniałam co mam napisać:/ ehhh dobra idę psa wypuścić bo biedaczek ma problemy z pęcherzem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale mnie zaskoczylyscie z tym chrapaniem! akurat temat na topie :) tesciowa z Mezusiem pojechali na zakupy i tak sobie na chwile przysnelam. nagle zbudzil mnie dziwny odglos, a szwagierka siedzi i umiera ze smiechu..okazalo sie, ze dobre 10 minut pochrapywalam jak stary pierdziel hehehe... nie slyszalam o takiego typu akcjach w ciazy! hehehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ale mnie zaskoczylyscie z tym chrapaniem! akurat temat na topie :) tesciowa z Mezusiem pojechali na zakupy i tak sobie na chwile przysnelam. nagle zbudzil mnie dziwny odglos, a szwagierka siedzi i umiera ze smiechu..okazalo sie, ze dobre 10 minut pochrapywalam jak stary pierdziel hehehe... nie slyszalam o takiego typu akcjach w ciazy! hehehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, a myślałam, że się starzeję... Mój mąż też się ze mnie nabija że chrapię, a ja nigdy nie chrapałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naszczescie nie mam problemu z chrapaniem czasem sobie chrapne ale zaraz sie budze ale za to moj maz jak chrapie to nie idzie wytrzymac az ja musze zatyczki do uszu wkladac co malo pomagaja ja musze miec cisze bo inaczej nie zasne ale jak ja mowie do niego nie chrap to on PRZECIEZ JA NIE CHRAPIE jak lezalam szpitalu to byla dziewczyna to tylko przylozyla glowe do poduszki i dawala taki koncert ze nie szlo wytrzymac co ja wtedy nie robilam zreszta inne dziewczyny tez i tak mowilysmy jak tu ktoras z was pisala o idzie ta co tak chrapie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, byłam z psem u moich rodziców, biedak co 2-3h musi wyjść i narazie nie wiadomo co mu jest..zaraz zerknę Pigi na tę nianię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, to jest właśnie niania z monitorem, ale nie monitorem oddechu...tamten jest taki że się wkłada pod materac i jak maluch przestaje oddychac na 20sec to zaczyna wyć...ja znalazłam jeszcze innej firmy ale mimo wszystko sporo kosztuje:( ale kusi...a jakby coś się stało to bym sobie nie wybaczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do chrapania to ja raczej nie chrapie, chyba że jak mam katar albo źle się ułoże ale mój kochany to tak zaciąga...hoho na jakichś wyjazdach jak się spało w większej grupie to ludzie niexle narzekali:P a mnie tam nie przeszkadza, od wielu lat pies spał ze mną w łóżku a chrapie podobnie donośnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×