Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Brzuchata - może marcówek się zapytaj, one maja większe doświadczenie ;-) i sie nie stresuj co ma być to i tak będzie.. żadna z nas od tego nie ucieknie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Brzuchata położna i moja lekarka mówila ze do 2 tyg wcześniej odchodzi czop..może byc tak że następnego dnia ale i po 14..tak samo jak ze skurczami przepowiadającymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my bylismy dzis w zoo ze znajomymi ale ludzi szok. Brzuchata dowiedz sie co z tym czopem bo mi odszedl tez maly kawalek galarety i dalej nic i nie wiem czy to bylo to czy nie i bole jak na okres tez mam . Ide sie myc bo czuje pod nosem ten smrod z zoo a wech mam wyczulony teraz bardziej niz kiedykolwiek chociaz moj maz twierdzi ze zawsze mi wszystko smierdzi:) Ja juak bede miala kupowac ten monitor to napewno pozniej zobacze co i jakz dzidzia mi glownie chodzi o to ze jak wyjde do lazienki to zeby slyszec czy niunia spi . Mamuski zdjecia rewela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczyny tez macie taki sluz zolty i duzo?bo ja czasami mam duzo .Moja dzidzia tak mao sie rusza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dzis na spacerku, Oskarka wystawiliśmy do słońca, bo tak lekarze kazali i go opaliliśmy! mam nerwy, mam nadzieje, ze to nie poparzenia! Posmarowalam go kremem z filtrem i myslalam, ze nie ma mocnego slonca a tu takie cos.. Brzuchata- mnie odszedl czop w sobote, a w niedziele wyladowalam na porodowce:) co do monitora- ja tez nasluchuje caly czas czy jest oddech, ale staram sie nie panikować. Niestety nie stac mnie na taki wydatek. A też słyszałam, że bardziej nerwicuje niż jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi- ja tez miałam pod koniec duzo sluzu, lekarz mowil, ze to normalne. nawet raz wam pisalam, ze myslalam, ze to wody mi sie sączą bo miałam mokre prześcieradło. a co do ruchow, to mój był bardzo aktywny na końcu a kolezanka znów mało czuła ruchów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - co do ruchow, to ja w ogole ich prawie nie czuje, jedynie co jakis czas czkawke. hehe w ogole z tym jest dziwnie, bo czuje jakby mi serce bilo w d... glupie skojarzenie, ale wlasnie w tych okolicach jest teraz glowka :) Lekarka powiedziala, ze ten pseudo brak ruchow to normalne, szczegolnie ze nie mam az takiego wielkiego brzucha, wiec maly ma malo miejsca. nie ma sie co tym denerwowac w tym czasie. aa i jak sie macica napina, to w ogole sie mniej odczuwa te ruchy nawet jak sa. agoosiaa - no wlasnie czytalam, ze to niby teraz max 2 tygodnie. ale wlasnie tak jak Alex pisze, sporo osob tez na drugi dzien laduje na porodowce. jeszcze sie nie przygotowalam psychicznie i dlatego mi sie wszystko w srodku trzesie. z reszta chyba sie nie da tak przygotowac psychicznie, ze to juz....... Monitora oddechu na razie nie kupuje. tez nam polozna mowila, ze to sie baaaardzo rzadko zdarza i nie ma co raczej wydawac 500zl. nie chodzi tu juz o oszczednosc, ale po prostu nie ma takiej potrzeby. chyba ze sa zalecenia od lekarza w tym wzgledzie, bo np. mama na cos tam chorowala lub malenstwo jest wczesniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój maluszek też jakoś mniej się kręci od wczoraj i trochę się martwię, wprawdzie wiem że serduszko bije ale coś mu sie ruchliwość zmniejszyła nagle..zobacze jak dzis i jutro przedpołudniem też tak będzie to pojadę chyba na ktg tak dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie, melduję się dalej w dwupaku. Jutro może więcej napiszę (jutro kończę 39tc), dzis cały dzień spędziliśmy na powietrzu i już senna jestem bardzo... Alex, Alicja, dzieciaczki macie słodziutkie... Kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawilam fotke jak chcecie to zerknijcie.Ale dzis szie zle czuje mdli mnie i boli w mostku ,moze dlatego niunia tak malo sie usza kopnie co jakis czas ale chociaz i to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc dziewczyny! do jutra:) mały pcha się bardzo, normalnie wali mnie tak że kłuje mnie poniżej pęcherza...normalnie czuję jak głowką mi wali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na mnie chyba tesciowa sie obrazila ,bo jej nie zabralismy do zoo bo sie nie odzywa a jak juz sie odezwie to ledwo ledwo ale jutro idzie do szpitala to musi sie przygotowac a zreszta ma swojego meza to niech ja zabiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - trzeba było zabrać teściową do ZOO i ją tam zostawić od razu hihihi (sory, ale takie mi się skojarzenie nasunęło) Mi gin. mówił kiedyś, że jak brzuch twardy, to też mniej ruchy czuć Brzuchata - mojej koleżance w niedziele odszedł czop a w poniedziałek urodziła, ale pewnie u każdego to inaczej - w każdym razie pewnie to już niedługo :) Marysia - szkoda się denerwować na tych lekarzy, wiadomo, że przez tel Ci nic konkretnego nie powie, ale ta ich łaska w głosie jest wkurw.... U mnie w szpitalu taka jest odgórna zasada, że jak się już zgłosi ktoś na porodówkę z czymkolwiek, to obowiązkowo muszą na 3 dni na obserwację zostawić .... Alex - wiesz co, ja się nie znam za bardzo, ale mi farmaceutka w aptece pow. jak chciałam jakiś krem do twarzy dla dziecka, że do pół roku nie można z filtrami - tak mi się to przypomniało, jak Cię przeczytałam, ale jak mówię ja nie wiem, trzeba byłoby poczytać Dziewczyny, a macie tak , że Maluchy kopią Was w pachwiny ??? Bo mnie moja kopie i boli to jak cholera - mam nadzieję, że przy porodzie nie naciska na okolice pachwin, bo to kurna boli jak fix ;) Agosia - ja szukałam z mężem sama na niemieckich stronach, potem tylko tel do właściciela, umówiliśmy się na termin i pojechaliśmy. Pewnie Niemiec pomogliby Ci załatwić sprawy w urzędzie - nie ma się czego bać, bo to nie tak jak w PL, tam wszystko trwa (łącznie z wydaniem blach) z pół godziny i możesz wracać do domu. A urzędnicy są bardzo pomocni, nie to co u nas. Podaję Ci przykładowe linki do niemieckich stron dot. sprzedaży samochodów http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?isSearchRequest=true&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&lang=de&scopeId=C&_features=on&negativeFeatures=EXPORT&bodyStyleRadio=&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=8&makeModelVariant1.modelDescription=&makeModelVariant2.makeId=&makeModelVariant2.modelDescription=&makeModelVariant3.makeId=&makeModelVariant3.modelDescription=&minFirstRegistrationDate=1996-01-01&maxFirstRegistrationDate=2005-12-31&minMileage=&maxMileage=&minPowerAsArray=&minPowerAsArray=KW&maxPowerAsArray=&maxPowerAsArray=KW&minPrice=2001&maxPrice=10000&fuel=DIESEL&doorCount=&transmission=&country=&zipcode=&climatisation=&emissionClass=&adLimitation=ONLY_FSBO_ADS&daysAfterCreation=&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&usageType= na tych stronach zaznacz tylko, co Cię interesuje i można przeglądać www.mobile.de www. auto.de Wiesz zawsze można pooglądać i się zorientować co do cen itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa -masz racje moglam ja zabrac i zostawic:) mnie tez dzidzia kopie po pachwinach,ale mnie nie boli. Tak namieszalam ze skasowalam zdjecie z brzuchem jutro wstawie buzka ide spac kolorowych snow laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
a kgo to obchodzi na kiedy macie termin itd.ciezarowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam nie byłam nigdzie bo mały co jakis czas odzywa sie a brzuchol dalej boli ,ja mam też wiecej wydzieliny białej gęstej a czasem żóltawej ale żadnego kawałka galarety nie było.Wewtorek jest moj gino to sie wybiore no chyba że mały zrobi mamie prezent na urodziny.Jutro kończe 30 jakoś to domnie nie dociera obłed ,ale wiecie co co raz bardziej mam pietra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawilam fote Agoosia tym razem lekki usmiech jest . Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia - to ja juz na wszelki wypadek troszeczke przed polnoca zycze wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! a szczegolnie, zeby Maluszek urodził się szybko, bez problemów i zdrowy! A Ty zebys byla spelniona, pewna siebie Mamusia bez stresow i watpliwosci :) Sto lat, sto lat! :) a ja powoli sie zbieram do lozka. Cholerka juz pare osob mi tu wspomnialo o porodzie na drugi dzien po odejsciu czopu i dalej sie denerwuje na maxa. cos mi sie wydaje, ze teraz ciagle bede w takim napieciu, az do godziny zero. Do uslyszenia Kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - chcialam obczaic nowe zdjecia, ale cos chyba poczta ma zastoj. nie chce sie ladowac w ogole glowna strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata -trzymaj sie ;-) A my tego samochodu nie kupujemy bo coś tam nie tak jest z nim... i dobrze, dalej będziemy mieć mojego kochanego Roverka ;-) tylko maz marudzi hihih Ja dziś mam strasznie twardy brzuszek aż nie boli prawie chociaż już nospę wzięłam. .. a wizyta dopiera w przyszły czwartek... Sama nie wiem dlaczego I jeszcze tabelka, dobrze, że już mam zakończony 36 tydzień adamisia........Asia............26.......40.....03.0 4.....+17kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........39.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+18kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......39........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Brzuchata.......Baśka..........27........38........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......38........14. 04....…+18kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .39....... 14.04.......+14kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......38.......18.04... ...+10kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22........Gosia..........30........37 ....... 27.04......+13,5 kg DZ Maja pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......36........30 .04.........+18 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21.40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81*Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69*Wiktoria*38...19.03...............3000g.....54c m......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądałam pocztę i jakoś nie wiem, ale Wy wszystkie wyglądacie tak ładnie itd.. a jak sie patrze na siebie to mi sie wydaje, że wyglądam jak potwór ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas: :) szczerze mówiąc,to mało kto oglądając siebie na zdjęciach jest pełen samouwielbienia..no chyba,że dopomógł specjalista od retuszu :P więc twoje dylematy ma pewnie każda z nas ...ładnie wygladasz,naprawdę🌻 co nie zmienia faktu,że najpiękniejsza jest Alicja i Oskar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamusie w ten słoneczny dzien dzieki brzuchata .Trzeba by było przejżec torbe do szpitala bo to już naprawde nie ma żartów.Chyba zadzwonie do przychodni i zapisze sie na jutro do lekarza o ile mnie przyjmnie bo wyznaczona date mam za tydzien .Miłego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia wszystkie naj naj najlepszego!!! u mnie humor troche lepszy, choc jeszcze mnostwo do zrobienia, a ja nawet nie wiem od czego zaczac. na razie poprzestalam na tym, ze przytachalam wiertarke z garazu zeby przykrecic rolete, ale to cholerstwo jest tak ciezkie ze nie moge go uniesc, wiec musze czekac na łaske panow i wladcow mojego domu. poki co probuje czytac lekture, ktora musze jutro oddac. utknelam na stronie 10 :0 wizyte mam w piatek, a potem to juz pewnie szpital. alicja, alex dzieciaczki cudowne. nie moge sie napatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziś ostatni dzien marca, od jutra kochane Dzieciaczki do roboty;) My już w pogotowiu, mąż ciągle pyta jak się czuję, czy coś wskazuje że będę rodzić, a ja nie wiem nic:) Niby jeszcze tydzień do teminu (a w sumie 5 dni wg USG) a ja tylko rosnę i rosnę... Nie wiem na co zwracać uwagę, gesty śluz wypływa ze mnie już od tygodnia ale w małych ilościach, podbrzusze pobolewa, ale nie jest to jakoś specjalnie uciążliwe, nogi jak puchły tak puchną, energii mam jakby więcej, choć wieczorem jak siedzę w łóżku (jak się kładę to zasypiam od razu:) ) to mały napiera główką tak, że momentami syczę z bólu... Raz wydaje mi się że już niedługo, innym razem że przenoszę... Jestem kompletnie zielona. Mój mąż ma stresa, bo w tym tygodniu ma kupę spraw do pozałatwiania i boi się, że jak go nie będzie to ja nagle zacznę rodzić:) Uspokajam go, że napewno poczuje pierwsze skurcze, a jak to się stanie to na bank zdążymy. A że cały czas jeżdżę samochodem, to śmieję się, że najwyżej pojadę sama do szpitala;) A to kilka minut autem. Z innej beczki: Jasio powoli wraca do siebie, rozrabia i często się śmieje. Ale ma momenty jakby był zupełnie nieobecny, czasem wołamy go kilka razy, a mały zachowuje się jakby to nie o niego chodziło, kompletny brak reakcji. Dziś mąż był w poradni umówić Jasia na pierwsze spotkanie, myślę że będzie ich sporo... Dobrze że już jutro idzie do przedszkola, będzie chodził też na karate dla dzieci dwa razy w tygodniu. Wczoraj przyszedł do nas i pyta się, kiedy wreszcie urodzi się Antoś, bo już nie nie może doczekać. Cieszę się bardzo, że przypomniał sobie jak bardzo od początku czekał na braciszka, bo jak przyjechał i pytaliśmy go czy czuł już jak Antos się wierci, to dotknął mojego brzucha, ale cofnął rękę z taką miną, jakby się brzydził... To było przykre... Brzuchata, bardzo Ci zazdroszczę:) Chciałabym już mieć świadomość, że zaraz będę rodzić. A to czekanie jest straszne. Aniu, wracaj do zdrówka szybko! Że tez dopadło Cię to paskudztwo przy końcówce... Co do aut, my już jesieną zaopatrzyliśmy się w kombiaka, także mamy dwa:) Mąż focusa, a ja fiestkę:) Aniuta, jak lubisz fiaty to polecam punto jedynkę. Jeździłam takim dwa lata (zrobiłam nim 50tys. km) i nic sie nie działo, jest w środku dość wygodny, bagażnik ma też niemały, no i jest ekonomiczny. Sprzedałam go tylko dlatego, że miałam kolizję z tirem (wjechał mi w kufer) i potem bałam się nim jeżdzić. Ok, dość tych wywodów:) Uciekam coś porobić, musze sobie wymyślić to coś, bo mnie nosi:) Buźka dla wszystkich i miłego dnia!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola31: to nie jest tak,że Jasiek cofnął rękę,bo go coś brzydzi...moja młodsza córka ma czasami też taki odruch...to taki strach i obawa przed tym nieznanym i troska o mame czy jej to nie boli..właśnie dlatego fajnie jest zabrać ze sobą młodsze dziecko na wizyte z usg,to pozwala oswoić się z tym kosmitą z brzucha..naprawdę nie masz sie o co martwić,Jasiek jest po prostu zaniepokojony i tyle.. nie zazdroszczę ci tej pracy,która będziecie teraz musieli przy nim wykonać :( marysia🌻 👄🌻 STO LAT pigi: ślicznie wygladasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia- wszystkiego naj!!!! Ola- mnie też się wydaje, że to cofniecie nie było wyrazem obrzydzenia, tylko jakiegos rodzaju strachem. Nie smutkuj się Isa- krem Bambino jest od pierwszych dni zycia i ma faktor 4. Malutki, ale jest cynk ktory niby odbija promienie. Niby heehe bo nam nie odbil i mamy opalonego Maluszka, dobrze ze goraczki nie dostal. Jejku jak latwo popelnic blad... My zaraz znow smigamy na spacerek, tym razem ostrozniejszy i sle wam cieplutkie pozdrowienia!! p.s. my dzis mamy 2 tyg po porodzie. czekam na kolejne rozpakowania, ruszcie sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex, ja sie pisze na rozpakowanie juz teraz, zaraz najchetniej, ale jak trzeba to sobie jeszcze poczekam... taka piekna pogoda ze chyba sie wybiore na spacer przesylam sloneczne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×