Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

No Ola nie ma to jak dobry początek dnia..moje dziecko póki co znalazło na kanapie biszkopty i 3 zjadło, doprawiło chrupkiem, połowe roztarło na dywanie...aha ale to nic..zabrał żółwiowi mandarynke i nadgryzł.... Dziś ostatni basen tego kursu...i dyplom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bardzo chamski kawał jak BoG stworzył juz swiat to postanowił stworzyć mężczyzne i kobietę, patrzy tak wiec na mężczyznę z takim zachwytem, no pięknie, pieknie powiada, potem na kobietę, marszczy czoło, cmoka coś, cmoka w końcu mówi - a Ty się będziesz najwyżej malować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosiu, dziś mam chyba dzień na \"nie\" i muszę ponarzekać... a łeb boli od wczoraj, odziedziczyłam po mamie migreny, trzymają kilka dni... Isa, kawał znam:) Jest przedni, choć wiele kobiet czuje się urażona gdy się go opowiada. A gdzie pozostałe mamusie? Halo halo:) Wstawiłam trochę Antka na pocztę, Motka, Twoje ostatnie zdjęcia chyba nie przeszły, dawaj coś:) Agoosiu, Ty też:) Uwielbiam patrzeć na Stacha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Ola -Antos -super jak smoka cignie w poprzek i cos tam czyta widac smok smakuje pod kazdym katem. A propo smoka myslalm ze juz mamy to za soba tydzien czasu ale jest kiepsko Oliwii chce sie pociagac tzn.sama nie wiem czy chce ciagac czy nie bo wczoraj jej dalalm bo juz nie wytrzymalalm i ona nie chciala a biadolila przytym ze ho ho. musze ja dluzej trzymac przy piersi i czesciej jak odloze do luzeczka to zaraz musze ja wziac i tak w kolko . dDzis juz lepiej Oliwia sie czuje . Lidia-a Olo siada sam czy jak go posadzisz to siedzi sztywno?bo moja Oliwia jak ja posadze to siedzi sztywno ale sama sie nie podniesie . O wlasnie sie obudzila dam jej cyca i spadam na zakupy POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie wysyałałam ostatnio fotki a na poczcie ich nie ma....ciekawe czemu??? trudno postaram sie dziś cos wkleić-teraz nie mam czasu bo...sprzątam 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aLE ZIIIMNO...byliśmy na spacerze, właśnie wróciliśmy, zaraz mały zje obiad a na 15.30 na basen..teściowa ma przyjść popatrzeć..byleby tylko potem nie chciala do nas wpaść :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki-tym razem doszły:):) Olu twój Antos jest przesłodki,wyglada jak malutki amorek-tylko łuku i strzał mu brakuje:):) jest przesliczny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka, dziękuję:D Włąśnie obejrzałam Nika, to Wam gagatek rośnie:) Ma taki czadowy wyraz twarzy i w szoku jestem że tak stoi, Motka może on już chodzi? No genialny jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu nie, jeszcze sam nie chodzi-narazie chodzi tylko przy meblach:) ale próbuje juz sam stać bez trzymania:) narazie konczy sie to upadkiem po 2-3 sekundach ale wytrwale próbuje dalej:) dzięki za komplementy w imieniu mojego łobuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka jak Staś zobaczył Nikodema to nie mógł oczu oderwać :P:P:P Wpatrywał się w każde zdjęcie...:P Niko sam stoi w tym kombinezonie?? A Adaś faktycznie jak amorek..i jak przepięknie siedzi wyprostowany :) Moj tak od 3 dni siada dopiero..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nie ,w kombnezonie opiera sie tyłkiem o oparcie kanapy-to tylko tak wygląda jakby sam stał:):) sam stoi za krótko żeby zrobić fotkę hihi....bo nie zdążę sięgnąć po aparat i juz siedzi na tyłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki moje piękne !!!!!!!!!!!!! Czytam i czytam i doczytałam, u mnie kurde blade to samo Adaś znów marudny sie robi do kwadratu pewnie kolejne zębole mamy 6 4 na dole i dwie jedynki na górze i chyba coś sie szykuje znowu Noce bez zmian budzi się często ale już przywykłam ratuje sie cycem którego miałam odstawić ale nie mam na to sił a od 1 stycznia do pracy .... masakra Oczywiście mąż nadal w delegacji więc jestem padnięta i brak czasu juz na wszystko ...Mały śpi 3 razy po pół godzinki prawie nic jak dla mnie a w nocy to kłade go o 19 śpi do 23 i później pobudki Buźka papap dobrej nocy wszystkim mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooqtnica
Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisaly wypracowanie, które zawierać będzie cztery aspekty: 1. Pilka nozna 2. Seks 3. Religia 4. Tajemnica . Powiedziała, że kto skończy będzie mógl isć do domu. Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Jasio i oddaje pracę. Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć. Prosi go, żeby odczytał swoje wypracowanie. Jasio czyta z dumą: " Kto zerżnał Janasa! Mój Boże! Kto?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj muszę znów się zabrać i wejść na fotki... takie ciekawe komentarze :-) ale jak patrzę na te wasze dzieciaczki to ja mam wrażenie, że mój jest kilka miesięcy mlodszy Pigi już melduję: Olo robi dokładnie tak samo; siedzi, ale sam sie nie dźwignie; kilka dni temu próbował z \"raczka\" podwijać nóżkę do siedzenia ale potem zapomniał o doskonaleniu czynności ;-) na szczęście potrafi jeszcze sztuczki typu: \"kosi-kosi\" i wymowne wskazywanie zegara na pytanie: gdzie jest zegar\"; inaczej zaczęłabym sie już chyba o niego martwić :-P dopiero od kilku dni poznał dobroczynny charakter swojego skromnego uzębienia; był zafascynowany jak mu jabłko na tym kle tarłam :-D pozdrówki dla mamusiek i dzieciaczków (pozwólcie, że nie wymienię z imion)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, co się działo w tym tesco na promocji, szał pał - mase ludzi było, wózki wyładowane po brzegi zabawkami ;) Ja kupiłam jej ten garnuszek na klocuszek, nie wytrzymałam i dałam od razu, ale ona jest za mała chyba jeszcze, na razie tylko wyrzuca klocki z środka i wywala cały garnek, tak powiedziałabym średnio zainteresowana ;) a kupiłam też piramidkę i słonia z klockami z fishera, opłacało się , bo nie dość ze były już w promocji to jeszcze te 20 % taniej, tak wiec prezenty już zakupione :) Nie wiem co jest, od kilku dni Majka budzi się w nocy, przez sen płacze chwilę i potem znów zasypia, ale oczy ma zamknięte ciągle, wcześniej tak nie robiła, mogą to być ząbki ?? Te dwa na dole tak fajnie wyszły, że nawet nie zauważyliśmy, ale teraz ją chyba coś boli. Iwona -a jak tam Luka ? ma juz jakiegoś kiełka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa to mogą być te ząbolki i stany lękowe które im towarzyszą mój ma tak samo tylko cycuś ratuje sytuacje dzis noc fatalna więc znów sie zaczyna jazda bez trzymanki ;) Buziole kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa mój też tak miał/ma....u nas ratunkiem był smoczek w nocy który załapał w wieku 6 m-cy...i to go usypia wtedy czasem...a jak nie to cycek... U nas w Tesco nie ma zabawek :( tzn tylko kilka ale nie te z Fisher..kiepski asortyment :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Isa-moja Oliwia ma to samo ze budzi sie i placze chwile przez sen,A co do zabawki garnuszek na klocuszek to sie przejmuj ze nie lapie nasze dzieci sa na etapie wywalania wszystkiego a nie zeby odrazu byc geniuszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ja jak pożyczyłam na kilka dni tę zabawkę to uczyłam Stasia wrzucania do środka..i łapał...ale teraz musiałam oddać...ale powoli złapie co można z tym robić, mojej znajomej smyk starszy o 2.5 m-ca zamyka i otwiera..tzn nakłada wieczko i zdejmuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ja też uległam \"promocji\" i kupiłam mu szczeniaczka uczniaczka wyszedł 75zł z groszami kupiłam kulki sensoryczne z pojazdami i słonika bawiskoczka za wszystko dałam 141zł tak więc opłacało się ale ja wpadłam tylko przed 22ą wziełam co miałam wziąć i do kolejki tak by o 22ej byc juz skasowana...udało się w pół godziny byłam tam i z powrotem w domu tylko weszłam a Kuba jakby wyczuł zamarudził o cycka...cwaniak... pogoda no makabra tzn ładnie jest cieplo ale ten wiatr to ma łęb urwać! Kuba dziś raczej przez przypadek bo Tomka nie było w domu wypowiedział tatatatata... czyli komplet słówek zaliczony... zrobiłam dziś wafle z masą z mleka w proszku, rewelacja tylko kupic suche wafle była bieda dopiero w osiedlowym sklepiku udalo sie je trafić.... Ola widzę że nie ja sama męczę się z migrenami ... koszmar.. a teraz hit roku... czekam ja ci z utęsknieniem na Kubusiowe zębolki a samej mi się prawa ósemka wyrzyzna...komedia... zmykam bo mama bawi Kubusia a ja ściemniam... bużka! miłego popołudnia! p.s mam nadzieję że wytrzymam do świąt z daniem Kubie zabawek... ale kto to wie... pigi Dorota jak Oliwka? reszcie dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie z tym Tesco..ja kupiłam w Realu za 95zł szczeniaczka, to i tak taniej niz na allegro...i jest fajny, już się nim bawiłam i aż żal było chować :P :P więc my juz mamy z głowy prezent dla stasia, teraz musze coś znaleźc od moich rodziców..macie jakieś pomysły jeszcze? ma juz stolik, zyrafe i tego psiaka moze cos bardziej na wyrost? tylko co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa: zębów brak :)...ale w nocy to samo co u was--->jęczy,kwęka,marudzi,popłakuje..zatykam cyckiem,butelką z piciem albo smoczkiem ale na niewiele to pomaga..pampers nad ranem prawie się przelewa..dodatkowo zrobiła sobie zabawę i wali tym smoczkiem z całej siły ,gdzie popadnie i jak ten zoombie lażę na czworaka po ciemaku po podłodze i szukam ;) nie chce siedzieć..wywala się na brzuch i jazda do przodu..nie jest to typowe raczkowanie/czworakowanie tylko takie przewalanie się z prawego boku na lewy i odwrotnie i ruch posuwisty :D jak waż...każdy okruszek z dywanu jej....najlepiej za psem łazić..a ja w ciagłym stresie,że suka ją zadrapie,przygniecie,ogonem za mocno chlapnie.. na razie tyle..ide sie ubrac i umyć,bo padła spać a ja w szlafroku...no może niekoniecznie w tej kolejności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu , jak się cieszę, że Cię widzę od rana! :) Kończę kawę \"bo od rana trzeba walczyć\". Udało mi się młodego uśpić :) zobaczymy ile mam czasu na pracę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie popracowałam :) ale za to ubrałam się i zjadłam śniadanie w spokoju :). Teraz młody w świetnym humorze przemierza pokój we wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas noc znowu do kitu, 3h przerwy...w koncu wykonczony zasnął wtulony we mnie każdą kończyną..i zerkal co chwile czy jestem...a górne dziąsła spuchnięte jak dwa balony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u nas w nocy troche lepiej ostatnio - z 3-4 pobudki zamiast co godzine albo pol...ale bidny dalej sie meczy z katarem. najgorsze, ze pod noskiem zrobil mu sie jeden wielki strup. nie wiem co z tym zrobic, bo on sie powieksza i sam zatyka mu dziurki. a wcale mu nie tre noska przy oproznianiu, uwazam z frida, a tu sie takie wielkie g.... zrobilo. czym ja to moge posmarowac zeby szybciej zeszlo? w weekend mielismy gosci, wiec szybko minal, a ja nie bardzo odpoczelam korzystajac z tego ze Mezus jest w domu. w srode wpadnie chyba do nas moja Mama i moze jeszcze Tesciowa i zostana do niedzieli to bede miala troche czasu dla siebie. przydaloby sie wybrac wreszcie do fryzjera i w ogole troche zajac sie sobą, bo wygladam jak czupiradlo! haaa i pewnie sie wybierzemy z M znowu na jakas randke ;) on niedawno mial urodziny, za pare dni Barborka, to okazji bedzie :) no i dzisiaj Adasko konczy 8 MIESIECY!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAjlepszego dla ośmiomiesięczniaków :) Na poczte wysyłam link jak mój syn marnotrawny wraca z ucieczki :) Brzuchata może Alantanem?? Mnie pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×