Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

aaa Ania (to ja CC) podziekuj Rufinowi za zyczenia :))) Agoosia, co do @ to ja tez mialam tydzien temu :( koniec luzu :) a te krzeselka plastikowe nie chwieja Wam sie? bo gdzies tam zytalam, ze wlasnie z tego wzgledu niektore modele sa niebezpieczne. Adas jak siedzi w lezaku, to wlasciwei calym cialem wisi poza nim. tylko pupa przypieta jest na miejscu, a on najczesciej glowa zwisa w dol gdzies z boku i boje sie ze jak on ma takie ruchy to gdzies fiknie....no ale to w kazdym pewnie moze fiknac przy takich akrobacjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kochane!!! Małgoś to moze my się spotkamy, ja będę jechała przez Warszawę bo jade do babci szkoda że nie mam minivana bym was zabrała dziewczyny byłoby suuuuper ;) a odnośnie zjęć .. ja nadal czekam na wasza sesję!!! Kubuś niby ma oczka niebieskie a w rzeczywistości raczej szare... i tak mam dylemat zresztą jak przed każdą podróżą... jak ja to wszystko zmieszcze w bagażniku ... no ale skoro dałam radę jechac na całe 2miesiące to dam radę i na 3tygodnie... a co tam ja niezniszczalna baba jestem...mężulek już odczuwa zmianę... wchodzi i biegiem do kuchni a tu niespodzianka... zupa zimna, zimeniaki nie odgrzane kotlet nie upieczony... co dzisiaj na obiad? to co sobie zrobisz! dzieci już jadły ;) oczywiście dywagacje czemu jak to i dlaczego ale ja tylko się usmiechamn pod nosem...bo nie wie co go jeszcze czeka! Ola31 juz nawet nie komentuje twoich, nie wiem jak to nazwać bo pewnie podeszło by to pod sport ekstremalny, zmagań z opiekunkami... podziwiam kobieto za to że latasz do pracy... a odnosnie naszych dzieci jak na dłoni mamy pokazene że KAZDE DZIECKO JEST INNE I INACZEJ SIE ROZWIJA... grunt aby były zdrowe!!! reszta w swoim czasie... agoosiaa uuuuuuuu no to klops... nic co piekne nie trwa wiecznie, aż się boje pomyslec że moge być nastepna... tak mi dobrze bez okresu... zapomniałam nawet jak to miec okres... współczuję! mam pytanie kochana cos przepowiadało ten kres podpaskowej beztroski? to ja CC buuużka odezwę się i dziękuję za maila Kubuś w nocy miał gorączkę 39 grzało mu cała noc... pokasłuje i dziś idziemy do lekarza... nie wiem co jest grane bo katar ma i owszem, ale nic więcej pokasływał sucho od czasu do czasu a dzis taka temperatyra, apetyt ma, broi na okragło zatem ja mam zgryz... zobaczymy co powie ten konował... odezwe się póżniej... miłego dnia kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs!!!Agoosiu -to straszne co piszesz o tej dziewczynce szok.I takze wspolczuje @ Ola -masz pecha do tych nian naprawde. A mi dzis nie chc nic przejsc przez gardlo na sama mysl co moglam zroboc wczoraj Oliwii przez te pierdolone syroy.Polozylam ja na podlodze i chcialam dac syrop wlalam jej do buzi patrze a ona sie zakrztusila to dawaj ja do gory ale patrze ze ona mi leci dre sie do Rafala zeby szybko przyszedl on wzial ja na rece i polozyl na kolana i kleie ja po pupci (byla bez pieluszki bo jej wietzrylam tylek)i po chwili daje mi ja i mowi juz jest ok ja patrze a ona sina i nie moze oddechu zlapac mowie ze jeszcze jest zle to on i znowu ja klepie i po chwili juz bylo dobrze ,Dziewczyny ile ja sie strachu najadlam cala noc nie spalam bo myslalm jaka ja jestem glupia dlaczego nic nie podlozylam jej pod glowke a co by sie stalo jakby Rafala nie bylo wiecie odrazu czarny scenariusz czlowiek sobie uklada az mie ryczec chce na sama mysl ze moglam jej krzywde zrobic tak bardzo ja kocham ze jak by jej sie cos stalo nie darowalabym sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalu -ja mieszkam w warszawie i bardzo chetnie bym sie z Toba spotkala gdybym wiedziala wczesniej bo przyjezdza do mnie rodzina szkoda ze nie wiedzialam ze przyjezdzasz. Brzuchata -ja mam plastikowe i moje jest stabilne musze poszukac na tym krzeselku jaka to firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Pigi.... dobrze że nic się nie stało. Ja już też pare takich akcji zaliczyłam ale jak Antek jadł i był przypięty do krzesełka.... Dletago teraz jak mam mu coś dawac to już się stresuję. Opiekunka dostaje tylko mleko i kleik dla Antka, a resztą karmię go jak wracam z pracy - tak więc deserek mamy koło 16-tej, obiadek - 17-tej, a na kolecję dopiero butla z manną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedż.Niestety będę musiała męczyć Antosia buteką bo niedługo trzeba będzie iść do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Oj, to się Pigi strachu najadłaś. Chyba też bym po takim czymś nie spała. To co, tylko ja jeszcze bez okresu? Mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę los oszczędzi tych przyjemności. Właśnie piekę tzw. amerykańca ale z przyprawą piernikową i o 14 lecę na \"wigilię\" na uczelnię :). A jak wrócę to zrobię wielkie gotowanie i mrożenie zupek w słoiczkach :) mam kupione warzywa ekologiczne bo te nasze się pokończyły (swoje zostały mi tylko buraczki, cebula i kalarepa). Już sobie zrobiłam listę przedświątecznych porządków i nie chce mi się za nie zabierać. Chyba gównie dlatego, że wyjeżdżamy na święta. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja ja jestem z wawy na okęcie nie pojadę bo to ze 30 km ode mnie i się trochę boje sama z Laurą.. ale przyjeżdżasz do Centrum? I gdzie ta koleżanka mieszka mniej więcej???? Agoosia mnie @ nawiedziła 28 listopada ;-) więc też niedawno Ania śl - ja wiedziałam, że będzie, bo mnie polało podbrzusze tak dziwnie w terminie owulacji, ok 2 tyg wcześniej przez 3 dni i Laura nie chciała cyca tak dużo jak zwykle ;-) Ale pewnie u każdej to inaczej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi15 - wspolczuje nerwow, ja mam za soba jeszcze durniejsza akcje. Adas siedzial w lezaczku a ja debilka dalam mu plasterek ugotowanej marchewki...a on zaczal ja polykac...malo zawalu nie dostalam....wyrwalam go szybko z lezaka i prawie do gory nogami, popukalam i marchewka wypadla...jeny, myslalam, ze sama sie obije z tej mojej glupoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane !!! uzupełniłam juz lekture widze ze kurcze mamy te same problemy :( fajnie tak poczytać ze nie jestem sama :) no u nas noce bez zmian jestem wyczerpana i u kresu sił do tego Adas w dzien mi tak śłicznie jadł i cyca juz nie było a od dwóch dni choć dzis juz 3 jak widzi łyzeczke zaciska wargi macha ręką nie moge nic mu wsadzic przegłodziłam go troche ale i tak nie chciał ręce mi opadaja bo nie wiem co robić mleka juz w piersiach tyle nie mam bo jestem na etapie karmienia 2 razy on butli nie urszy Boże juz nie mam sił do tego zawziełam sie ze musze cyca na dobre odstawic a tu taki numer mi Adaś wywinął Ściskam Was mocno Buziaki i trzymajcie sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś ma zaczerwienione gardełko bez nalotów, osłuchowo bez zmian zatem kazał tylko podwać nurofen i jakby co jutro podejść by go zobaczył... uffff jaka ulga... ja tez nie chcę okresu !!! Dorota pisała że jej siostra dostała po roku... ja tez tak chcę! a swoja drogą dziewczyny każda z nas ma jakieś przeżycia... mi Kuba w sklepie wysunął się ze spacerówki, tu czytam sie dławią, ksztuszą... jak czytałam to co napisała Dorota od razu nasuneła mi się myśl o Ewie Błaszczyk i jej córce... ach... zapomnijmy o tym co mogłoby się stac gdyby... i dbajmy o to by się nie powtórzyło...kochane nasze szkraby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie przelotem..Luska sie bawi od 15 minut sama co niechybnie znaczy,że...MA NAPAKOWANE NA MAXA W PIELUCHE..NA GRUBO :D:D dlaczego tak jest nie mam zielonego pojecia ale zawsze jak się wyfajda to grzecznie się bawi z tym balastem.. pigi: ale koszmar przeżyłaś...ja dlatego daję strzykawką,przy pełnym unieruchomieniu wstrzykując po kilka kropelek..jakoś sie wtedy swobodnie rozprowadza po całej jamie ustnej i nie wpada od razu do gardła..daję:O?..dawałam ..raz...ale pełne 10 dni..żeby nie zapeszyć młoda często przy jedzeniu pcha raczki do buzi i płacze..myślałam,że może zupka lub kaszka za ciepła ale to chyba dalsze zęby..na gardło raczej nie wygląda reszta potem ,bo smierdzi aż tutaj czyli się nie pomyliłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, liliankas, moja kolezanka mieszka na jelonkach. to daleko, czy blisko do ciebie? zreszta napisze potem do ciebie na maila. pigi, szkoda ze nie zgadalysmy sie wczesniej... ania sl, zadzwon do mnie, prosze. mowie bez skrupolow, bo wiem, ze masz darmowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez zaluje Alicja ze nie spotkamy sie ale w tamtym tygodniu nie bylam u chrzesniaka z paczka na mikolajki to umowilysmy sie na ten tydz,ze on przyjedzie. TO ja CC-ja tez nie mam jeszcze okresu ale brzuch juz mnie bolal ale przeszlo. Moja niunka od dzis sama juz usiadzie ale super a jak sie kreci w kolko jak baczek Caly dzien mi sie lzy w oczach kreca na sama mysl po wczorajszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dalam Oliwii ziemniaczka z maselkiem ale jej smakowalo .Agoosia to chyba Ty pisalas o tych jogurtach z nestle tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, nie zadręczaj się Słonko... Łatwo mi pisać, a sama wczoraj ryczałam jak bóbr z bezsilności... tak mi żal zostawiać Antosia i jeszcze jak pomyślę że teściowa niespecjalnie chce nam w tym pomóc to już wogóle mi bardzo przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie pigi, nie zadreczaj sie!!na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze. ala dzis tak wyrznela na stojak z plytami cd, ze to cud, ze skonczylo sie tylko zaczerwienieniem nad oczkiem! a ile razy juz byly wywrotki . ona ciagle sie teraz puszcza i chce sama stac. jest to niebezpieczne, bo ja musze miec caly czas 100% uwagi na nia, a nie zawsze tak sie da, niestety. czasem wystarczxa 2 sekundy i jest wielkie bęc... ola, alez masz \"szczescie \" do tych opiekunek:( wiesz co, faktycznie wejdz sobie na ta strone www.niania.pl ja na niej znalazlam nawet kilka nian w mojej miejscowosci:) i to z referencjami!! zapytam z ciekawosci, ile placisz niani za godzine? tutaj u mnie stawki sa miedzy 5 a 10 zl. i te za 10 zl na godzine to jeszcze sprzataja w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, czy ktoras z Was kupowała już większy fotelik do samochodu? polecacie jakis? bo nas jeszcze czeka ten wydatek oprocz krzeselka. niby nasz fotelik do 12kg, ale w kurtce to sie Adas juz tam ledwo miesci, taki ze scisnietymi raczkami, patrzy tak biednie na Mame gdzie ona go wciska...na przejechanie do sklepu 10 min jeszcze ok, ale na Swieta 100km odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu, dzięki:) Znalazłam 5 ale na razie tą mamy do piątku, potem chyba babcia, a od 15 stycznia szukamy już takiej na stałe (najlepiej) Brzuchata, ja już szukam od miesiąca, ale nie chcę kupować byle czego, a porządne są bardzo drogie:( Na razie szukam takiego w kategorii do 25kg, najlepiej by rozkładał się do pozycji półleżącej, bo wiosną czeka nas podróż do Holandii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi widzisz kurcze ja tez daje małemu na leżąco..bo mi wygodnie, bo łatwiej go przytrzymać...teraz wiem że tak nie powinnam ale tak samo moglo mi sie to stac...teraz będę ostrożniejsza.... Co do okresu...bolał mnie brzuch i byłam strasznie marudna....ale wierzyłam ze to coś innego...zastanawiałam sie czy szybko w ciążę nie zajść żeby znów nie mieć...żartuję hehehhe :P Gratulacje dla nowych umiejętności...Siadania..no i słowa ma-ma :) Dla małych chorowitków duże buziaki...myślicie o szczepieniu na grypę?? ojj z chęcią przyjechałabym do Wawy żeby Was spotkać...ale to jednak 3h jazdy.... Aniu nie napisałaś, będziesz tam miała neta na wsi?? a co do pakowania to jasne że dasz rade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zostanę bez kontaktu ze światem prócz komórki... internet postaram się zagladać u kuzynek... ale jak to bedzie to się okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu to cóż będę musiała Cię telefonicznie nękać...spodziewaj się wielu smsów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z konferencji przemarznieta do szpiku kosci, bo mieli klime wlaczona na maksa, generalnie bylo ciekawie, aczkolwiek nie po dunsku a po angielsku. bylo duzo nt. ekologicznych zrodel energii (energia odnawialna, w czym Dania przoduje) no i spory i ciekawy dzial nt. budowania energooszczednych domow. Dunczycy popisali sie perfekcyjna znajomoscia angielskiego, a ich dunskiego w czasie przerwy na kawe i posilek sluchalam z zachwytem.. Tochna spi jak zwykle od 19.30 a ja bylam pierwszy raz na aerobiku, generalnie pisze do was moj duch, bo moje cialo zostalo na salce od aerobiku i zdycha.. zero kondycji... Tochna tez nieraz mi sie zakrztusila, raz jak taka sina sie zrobila to polozylam ją brzuchem na rece rownolegle do podlogi i klepalam po plecach i minelo, a kilka razy za szybko pila herbatke i tak sie krztusila w moje ramie, ze zwymiotowala na mnie, ale najwazniejsze, ze jej sie nic nie stalo Aga @? u mnie regularnie od maja, cykl po staremu, czyli praktycznie jak w zegarku fotelik... no wlasnie... my zbieramy do skarbonki-swinki na jakis porzadny model z tych wiekszych, bo ten tez juz sie robi Tosce za maly, a w wakacje planujemy objazdowo zwiedzic czesc Europy samochodem i przydalby sie taki, ktory bylby bardzo wygodny i ktory mozna by bylo rozlozyc do lezenia (pollezenia), zeby Anton mogl sie wyspac. jak cos znajdziecie, to dajcie linka. tyle na dzisiaj, spadam sie uczyc a potem spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim....my mamy taki sam plan na wakacje :) :) moze się spoktamy :)))) a co do fotelika jeden znajoma polecała ale to chyba byl 0-18 a ja nie wiem w koncu czy chce taki czy 9-18, podobno bezpieczniej do roku wozic dziecko tylem do kierunku jazdy..sama juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia - facet w sklepie mi mowil, ze te foteliki co pisza ze od 0 do 18kg to zwykle i tak konczy sie na max 10 miesiacach. ze to sciema i na pewno jako drugi trzeba kupowac ten od wiekszej ilosci kg. Twoja decyzja, ale tak na wszelki wypadek ostrzegam. ale ekstra taka podroz po europie. ja jednak bym nie odwazyla sie na taka z takim berbeciem. zeby chociaz porzadnie chodzil... mi sie marzy taki objazd po Hiszpanii...mmmmmmmmm.....i zeby sie zalapac na jakies ludowe swieta na tamtejszej wsi...w ogole podoba mi sie strasznie jez. hiszpanski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm chociaz na tych zdjeciach widac dosc duze dziecko....ja tez mam fotelik z chico, ale do 13kg. Adas wazy nie cale 10kg i juz za maly. w kazdym badz razie ten duzo lepiej wyglada, a nie jest taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka pozdroofki od AleksandraCorazToBystrzejszego Olo miał fotelik do 13 z BebeConfort i musieliśmy go odpuścić gdy miał 8kg plus sezon zimowy; pewnie gdyby to było lato to jeszcze troszkę by pojeździł; czegokolwiek jedna byście nie wybrały sprawdźcie sobie najpierw jak dane cudo wypadło w testach: http://fotelik.info/ i jeszcze w starszych tematach, bo dawno nie pisałam: czarne zęby... masakra; miesiąc temu poszłam z moim starszym do pani stomat. bo mu sie między jedynakmi coś pojawiło brzydkiego; no i jest właśnie po lapisowaniu; ło matko, co mie pokusiło!!!!! wygląda makabrycznie; tak go matka oszpeciła; dodam, że od dawien dawna do snu po umyciu kłów tylko wodę dostaje; o co? Ali-cja fajowska ta Twoje Alunia; a na tym trzecim zdjęiu, to jest TEN fotel ;-) ? a to zrobicie mężowi niespodziankę; prawie mój małż w zeszły weekend; a w tym intercity to nie martw tylko jakby co to powoli i z namaszczeniem rozpościeraj zapach pieluszkowy po przedziale to może wam się przedział priv zrobi :-) Brzuchata ja juz tez dawno nie byłam na takim oficjalnym spacerze z małym; ale od jutra postanowiłam to zmienić- do następnej choroby; Zdrówka dla Wszystkich małych i dużych papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę po ciemku, zatem korekta: 1. Po umyciu kłów wode dostaje; i po co? 2. Ali-cja: prawie JAK mój mąż w zeszły week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×