Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Aniawid -tylko ze mnie boli w dole macicy a podbrzusze swoja droga ,siedze i czytam na temat boli przepowiadajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek gratulacje!! Dobrze ze juz w domku jesteście. Dbajcie o siebie. Pigi 15- mi p.doktor powiedziała, ze na pewno nie przeoczę tych prawdziwych bóli porodowych ,bo się nie da. Poza tym, jak Ci nie odszedł czop, a tym bardziej wody, to nie ma co sie denerwować. Jak skurcze sa coraz częstsze i bardzo regularne to trzeba się im przyjrzeć a jak nie to oddychaj głęboko przepona żeby były mniej odczuwalne i zajmij sie tym co zwykle. Nawet jeśli byłyby to właściwe bóle a ty je tak doskonale znosisz to i tak jeszcze musiałabyś czekać bo są zbyt rzadko. Głowa do góry.. Ciekawe czy któraś z dziewczyn, które sie nie odzywają maja już swojego maluszka w domku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek serdeczne gratulacje!!!! o-o jestem na szczycie tabelki :) noi ja tez sie łudzilam ze w 9 miesiacu sie nie rpzybiera na wadze a nawet traci a to kolejny kg do przodu.. JA CHCE JUZ !! adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+16 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......38........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TMP - przykro mi ale nie jesteś ostatnia ;-) Ja ciągle nie mogę sie zebrać do pakowania, bo mam dopiero 35 tydzień zakończony a boje sie ze jak sie spakuje to sprowokuję naturę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - gratuluje !!! cieszę się razem z Tobą Pigi - mnie też pobolewało ostatnio w sumie codziennie to podbrzusze, czasem też krzyż, widać tak to jest .... Nie mniej jednak to oznaka, że nasze dzidziusie już pomału się szykują i jak pow. mi położna jaką wybiorą datę nie wie nikt..., ale z doświadczenia wie, że zawsze robią to znienacka :) dlatego też leżałam w sumie cały ubiegły tydz., bo nie chciałabym, żeby urodziła się przed skończonym 37 tc, doliczam z ulgą każdy \"zaliczony dzień\" jutro mija mi już skończony 36 tc :) Wczoraj spotkałam koleżankę, która urodziła 2 tyg. temu. Około w nocy 2 pojechała do szpitala a po 3 Mały już był - normalnie poród expresowy :) Miała jednak swoją położną i przy pierwszych bólach przyjechała do niej do domu, ale nie było na tyle daleko, żeby jechać do szpitala, więc siedziała sobie w domu, dopiero po 5 godz. wezwała ją jeszcze raz i wtedy już pojechały do szpitala. Fajnie, bo zawsze w domu to inaczej. Baaardzo polecała mi, żeby jednak mieć swoją położną - ja chyba dziś dzwonię, żeby się umówić już Teraz zdarza się, że jednej nocy jest nawet 7 porodów, to też siłą rzeczy nie są w stanie te położne zająć się porządnie wszystkimi , ale czasem nie ma żadnego porodu ..... ale chyba nie chce się stresować czy trafie na \"korek w szpitalu na porodówce\" czy też nie a tak swoją drogą to niezła walka będzie miejsce w przedszkolu dla naszych Maluchów ;) nie ma ci idzie kolejny wyż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek 🌻👄🌻❤️🌻 szybkiego powrotu do formy!! adamisia--czekamy teraz na ciebie i marysię:P profilaktycznie poszłam rano do fryzjera coby na porodówce odrostami nie straszyć i do laboratorium zrobić morfologię,mocz.. kawe z mlekiem musze wypić,bo oczy na zapałki--takie ciśnienie beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie :) Dla Gosiaka gratulacje :) Ja to sobie niczego bardziej nie życzę jak szybkiego szybkiego porodu,jak najkrótszego pobytu w szpitalu i zdrowego malucha oczywiście:) Więc pewnie będe siedzieć w domu jak już się zacznie do oporu :P chociaż ja nie mam tej fajnej piłki do skakania która tak przyspiesza rozwarcie...więc może jednak ta piłka mnie zwabi :P Ola31, Agoosiaa, Mysiczka(no własnie gdzieś TY?) i Pigi15 -mamy mniej więcej te same terminy porodu i będę Was teraz bacznie obserwować;) meldujcie co tam u Was się dzieję, fizjologicznie i psychicznie ;) U mnie poza kłuciem w podbrzuszu jak chodzę głównie, uczuciu ciężkości tej okolicy i nieznacznym spinaniem brzucha raczej wieczorami ...nic mi nie dolega. A u Was? pozdrawiam wszystkie mamcie Alicja, lepiej dziś?? Dziś idziemy na ostatnie? chyba usg....zawsze się jednak stresuję że coś odkryją czego wcześniej nie było :(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do przedszkola to przeciez juz kaza zapisywac jeszcze dzieci nie narodzone.Isa a tez cie boli w kroczu tak ciagnie?nie wiem czy wody mi sie sacza czy nie trzymam az tak moczu ale mialam wkaladke i przesiakla mi ale kolor jest zolty wlozylam druga wkaladke i jest kropka ale wody najczesciej sa biale nie?i cagle mi sie chce siku o rany kiedy ta 15 bede spokojniejsza A brzuch to mam tak nisko ze wchodza mi 4 palce w sumie juz sie nasatwilam psyhicznie i moge rodzic ale pewnie i tak to nie bedzie jeszcze dzis:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian, rano znów wysoka gorączka, 38,5. spociłam się jak mops. 2 razy musiałam przebierać pidżamę.teraz chwila przerwy - 37, 3 zostałam dziś sama z alicją. wiecie, jak mi żal, kiedy karmię małą butelką, a do piersi napływa gwałtownie pokarm. aż mi się hcce płakać, kiedy odciągam i wylewam.. położyłam małą sobie na brzuchu i piersiach . była bardzo zadowolona i spokojna. leżałyśmy tak godzinkę. ona słyszała pewnie bicie mojego serca i ani drgnęła! potem się zaczęła ruszać i szukać cyca;) ala ma silny odruch ssania. uwielbia smoczek. starsza córka sporadycznie używała smoczka, a ta dość często. no i widzę, że buczenie elektrycznego laktatora usypia ją.. adamisia - to ty następna w kolejce! jeszcze parę dni do daty porodu! ja też przybrałam w 9 miesiącu na wadze, a 8 dni po porodzie ważyłam uż 11 kg mniej! przede wszystkim zeszła opuchlizna z nóg. jak fajnie było zobaczyć kostki na łydkach:) brzuch jest jeszcze taki sobie spory, ale do 2 miesięcy ma zejść. aniu, wielkanocna brzuszna pisanka jest bombowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi..nie denerwuj się , wkrótce wszystkiego się dowiesz...jak brzuch Ci się opuścił to naturalne że biegasz co chwilę siusiu...a co do bólu...ja np lubie siedziec po turecku albo z podwiniętą nogą..i potem to pierwsze 5 kroków to jak 80-cio letnia babcia robię..boli mnie właśnie dół brzucha, pewnie małego ciut ściskam...co do innych objawów to u mnie brak, choć się doszukuję...ale fakt faktem dzieci lubią brać z zaskoczenia..ja na jutro dzien przerwy-mój anestezjolog w Chełmży..kolejny dzień piątek-mnie jak najbardziej pasuje:) co do przedszkoli to fakt, znów wyż i trzeba bedzie walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek - ogromne gratulacje - dla Ciebie i coreczki rowniez 🌻 ❤️ My niedawno wrocilismy od poloznej. Mala przyjela pozycje buddy i ani rusz :( Za tydzien w czwartek mam USG w szpitalu, zeby potwierdzic i wtedy zaplanowac CC. Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec, tym bardziej ze nawet polozna mowi, ze za tydzien to troche pozno na to USG bo to bedzie koncowka 38 tygodnia :( Kurcze, myslalam ze uslysze lepsze informacje, tym bardziej ze Malenstwo naprawde sporo sie wierci Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - mnie w kroczu nie boli w ogóle, ale krzyż mnie boli albo podbrzusze Kurcze z tymi wodami to nie wiem, ale też myślę, że białe są. Ja kiedyś myślałam, że one tak chlusną na raz i już a mogą się właśnie sączyć i bądź tu kurde człowieku mądry ...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno, odebrałam dziś wyniki, hemoglobina 12,6 więcjestem happy, mocz ogólnie wszystko dobrze, tylko mam wpisane nieliczne bakterie - mam zrobić posiew teraz czy co ? jak u Wy macie z tym moczem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam jeszcze na meza .Isa albo skontaktuj sie co do wynikow z lekarzem albo zrob ten posiew mysle ze jak zrobisz to lepiej dla Ciebie to sie robi po 35tyg.bedziesz chociaz spokojniejsza ze nie masz zadnej choroby bo roznie to bywa, ja robilam lekarz powiedzial ze mam bakterie to zrobilam a tam wyszlo ok.ale moze dlatego ze pilam ta wstretna zurawine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek- gratuluje!! i zycze Wam wszystkiego naj!! to się zaczęło:):) alicja- wiem co czujesz, ale robisz to dla dobra malutkiej, kuruj sie!! pigi czekam na wiadomosci co tam u lekarza Ci wyszlo. moim zdaniem nie ma co sie sugerowac ksiazkowymi objawami porodu, widzicie ja nic nie czulam, a akcja porodowa byla w drodze. ehh ide wystawic cyca, w domu chodze w samym staniku bo Maly non stop je;) buziale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Gosiek - dołączam się do gratulacji!!!!! ale duzo zdazylyscie napisac odkad mnie nie bylo, a to tak krotko. nie moge teraz odniesc sie do wszystkiego, bo nie zdaze doczytac dokladnie... Bylam dzis u innej lekarki, bo sie zorientowalam, ze mi sie w poniedzialek zwolnienie skonczylo i znowu inna opinia z tym fenoterolem. Babka powiedziala, ze juz powinnam z tydzien temu odstawic, bo w koncu bede musiala czekac na wywolanie. dupa, juz nic nie wiem. dzisiaj jeszcze wezme wieczorem i to chyba bedzie ostatni raz... Brzuch mi coraz czesciej twardnieje, tez mam ciagle troche mokro na majtkach i nie wiem w koncu, czy to te wody sie sacza, czy nie trzymam moczu?! babka kazala mi zrobic test z chusteczka higieniczna, bo we wkladki za bardzo wsiaka i gorzej widac, ale ja dalej nie wiem co to jest... Ostatnio dodatkowo mam taka mala dolegliwosc..czuje straszne pieczenie na skorze pod biustem i tak blizej srodka. czasami az boli, a do tego pojawily mi sie tam takie mini krostki...smarowalam tam wiecej, bo myslalam, ze moze zbyt sucha skora i sie naciaga, ale to nic nie pomaga.. ale sie dzisiaj wnerwilam! czytalam artykul o znieczuleniu w Rzeczpospolitej. Załączam Wam link, ale ostrzegam, ze mozna sobie cisnienie podniesc. http://www.rp.pl/artykul/111684.html Isa22- u mnie w badaniach czesto pisze, ze bakterie dosc liczne, ale babka mowi, ze bierze sie pod uwage jeszcze inne parametry. nie ma co sie denerowac na zapas. U mnie na przyklad niczego nie musialam brac dodatkowo. a w ogole, jak oddajecie mocz do badania to stosujecie sie do zasad? ja w ogole ostatnio dopiero sie dowiedzialam ze cos takiego jest. m.in. przed samym oddaniu moczu do probki trzeba sie umyc, a do pojemnika nabrać dopiero \"środkowy\" strumien. najpierw sie sika do ubikacji. A ja zwykle sie mylam przed spaniem, a po wstawaniu na siku 4 razy w ciagu nocy, to rano balam sie ze nie bedzie czego dzielic na kilka strumieni, wiec bralam \"pierwszy z brzegu\" :) Ali-cja - zdrowiej Mamuska! Obys sie szybko wykurowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze jest w miare po kolei wg terminow ustawiona tabelka, to się przekopiowałam bliżej początku :) Agoosia, Marysia78 - wy rzeczywiscie tylko tyle przybylyscie w kg?? adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+16 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......38........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Brzuchata.......Baśka..........27........38........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata mój lekarz kazał poprostu powąchać bo mocz zalatuje amoniakiem,ja tak miałam w tamtym tygodniu że nie wiedziałam ale teraz znowu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+16 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........39......03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......38........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Brzuchata.......Baśka..........27........38........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica ja już dzisiaj poprawiałam swoje dane jest troche wiecej na plusie ale i tak nie jest żle z pierwszym miałam 20 na plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+15 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........39.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......38........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21.40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81*Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69*Wiktoria*38...19.03...............3000g.....54c m......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczora!! Ja rzeczywiście niewiele utyłam jak na ciążę (choć po świętach może być gorzej) ale mam zapasy sprzed ciąży więc całe szczęście że więcej mi nie przybyło..ale jeszcze nie wiadomo bo teraz to kurcze chyba tylko rosnę w szerokość...a że zjechał mi brzuch to i żołądek większy:( teraz u nas akcja przytulanie kotów...ojj chyba coś czują...ogladałyście moze w tvnie o tych małych foczkach?? masakra, ludzie to jednak zwierzęta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamisia........Asia............26.......39.....03.0 4.....+15 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........39.....03.04. .. .....+7,5kgChKępno Anna_śl..........Ania............29.......39........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......39..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......39........09.04.. ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....38.......8.04... . ..+14kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..37........19.04.. .......+15kg DZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..36..…...22.04...... ... +9 kg Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........36 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia...........27........30..........2 7.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania............21........37..........1 5.04.......+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ...11.03.... 21.40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81*Oskar * 38 ...17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69*Wiktoria*38...19.03...............3000g.....54c m......cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchata--w majtkach mokro też mam..taka uroda końca ciąży..co do moczu noszonego do analizy to dodam jeszcze,że oprócz tego co wymieniłać(mycie,srodkowy strumień..) noszę to złoto w sterylnych pojemniczkach..specjalnie prosze w aptece o takie.. ide dalej robić dzidzi miejsce w szafie,połowa rzeczy ląduje w piwnicy :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moczu to zawsze kupuje te jałowe pojemniczki w aptece, myję się przed i środkowy strumień biorę - gin mnie na początku poinstruował . Ah idę do niego w pon. to się zapytam o ten mocz. W piątek odbieram wyniki na tego dziada paciorkowca, mam nadzieję, że będzie ok Dzwoniłam dziś do jednej położnej i .... nie ma już wolnych terminów - tyle ma już umówionych porodów ... ma mnie umówić z inną Cholera mogłam wcześniej się za to zabrać, ale nie myślałam, że aż taki popyt na położne jest ;) Coś czuję, że niedługo będzie kolejny Dzidziuś - jakiś taki 6 zmysł mi się chyba wyrobił :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten artykuł niezły..najbardziej podoba mi się to porównanie do amputacji nogi..same pozytywy:P nie no nie może być tak źle...wtedy byłyby same jedynaki na świecie...i tak się będę pocieszać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...coś mi żadna ostatnio nie odpisuje....:( Byliśmy dziś na usg....Mały spał słodko, choć przez to tętno miał w dole normy.Waży 3kg 29gr....i do porodu bedzie pewnie około 3,500, czyli tyle ile i mama i tatuś mieli przy urodzeniu ;) Poza tym główka nie wstawiona jeszcze ale też nie za duża , tzn podobno \"napewno przejdzie\" Przepływ pępowiny w normie i żył w mózgu też. Pokłuwanie w podbrzuszu podobno normalne. Fajnie ogólnie..szkoda tylko że mnie jakoś mało wesoło dziś.....oglądacie mecz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu mało wesoło? mecz oglądam:) tzn leci obok a ja równoczesnie czytam Zwierciadło i grzebię w necie:) fajnie że ma niewielką główkę..ja się juz boję o wielkość mojego brrr po świętach to juz pewnie z 3.5ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×