Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

A I JESZCZE co do ustepowam=nia mejsc-ja tam w zaleznosci od humoru jak mam kiepski to mowie ludziom ze jestem w ciazy i czy moga mnie przepuscic bo w warszawie ludzie potrafia byc naprawde chamscy . Kupilam dzis Mjak MAMA I SA FAJNEartykuly na temat bolacych sutek i co czuje mama jak urodzi i wiele innych artykulow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa, mam pytanko, pisalas ze zeby uznac dziecko wystarczy isc do usc i wplacic oplate skarbowa, czy sa potrzebne jakies dokumenty? zaswiadczenie do lekarza ze jestem w ciazy? albo inne bajery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dziś wyeksmitowałam domowników na zakupy i wzięłam się za obiad. W sumie od rana prawie nic nie robiłam, jakaś słaba dziś jestem, a kostki w obwodzie mają niewiele mniej niż łydki... Mały od rana się strasznie wierci i nie wiem już, czy mu dobrze, czy może jakiś nerwus będzie;) Bogu dzięki całe noce mam spokój, od 23-ciej jak odpływa, tak rano koło 7, czasem 8 zaczyna się domagać śniadania:) Mam nadzieję, że jak się urodzi też da mamusi się wyspać w nocy;) Uciekam do kuchni, po obiadku z mężem zagramy w karty i poleżymy:) Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim, ja byłam w USC i taka praktyka stosowana jest jedynie dla par, które nie mają ślubu. W przypadku małżeństw dziecko uznaje się "z automatu":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim-tak potrzeba takie zaświadczenie, masz rację zapomniałam bo ja nie miałam i babka skserowała moją karte ciąży...ale lepiej mieć bo w urzędach mogą mieć humory, no i dowody osobiste musicie mieć..i tyle... Pigi ale babcia Ci nie bedzie wyciągać z rąk malucha i takie tam: ja się trochę boję żeby nie chciała mnie \"odciążać\" ja uważam że przez pierwsze tygodnie maluszek powinien zdecydowanie byc głownie z rodzicami bez podrzucania z rąk do rąk i dziumdziania do niego...ale mam nadzieje ze bedzie dobrze..juz rozmawialismy o tym ze pierwsze oglądanie malucha to najlepiej jak bedzie spał i to nie w dniu powrotu ze szpitala..ale też czuję że mam takie ograniczenia głównie do teściowej..chyba jestem troche niesprawiedliwa...no ale zobaczymy, moze nie bedzie źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak to dotyczy uznania dziecka przez ojca gdy rodzice nie sa małżenstwem, sądziłam że własnie o to pytasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to pytam, bo my slubu nie mamy, wiec nie wiedzialam jakie dokumenty sa potrzebne, dzieki za info, bo jutro jade do lekarza, a we wtorek sie wybieram do urzedu, to akurat sobie jutro wezme zaswiadczenie zmykam zaraz do tej apteki, bo ile mozna to odkladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to good bo już myślałam że się zakręciłam:) leć do apteki..pora najwyższa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze was sie zapytam pzred wyjsciem, czy t co mam zamiar kupic wystarczy, czy powinnam sie zaopatrzyc w cos jeszcze, bo juz zwatpilam -majtki jednorazowe -podklady poporodowe -tantum rosa + butelka z dziubkiem :) -spirytus do pepka -wkladki laktacyjne (ale nie mam pojecia jakie) -oliwka albo sudocrem.... ?? cos jeszcze? kurcze, mialam gdzies liste i zapodzialam, jade teraz z glowy. na pewno o czyms zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie albo podpowiedzcie cos jeszcze jesli macie. mam skleroze totalna... nie wiem gdzie wcisnelam te kartke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj szukalam tez jeszcze wody w rozpylaczu do twarzy, ale nie znalazlam. Byla tylko w sprayu, ale strasznie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denim dopisuje Ci jeszcze masc do brodawek.ta na B.... Dziewczyny tak piszecie o tym zeby ojciec uznal dziecko ale to nie jest tak ze jesli jestes samotnie wychowujaca matka to dostjesz wieksze pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi teraz jest inaczej, zmienila sie ustawa. wyglada to tak, dostaje sie pieniazki dla matki samotnie wychowujacej dziecko, jesli jest wniesiona sprawa o alimenty. ewentualnie matka dostaje pieniazki jesli ojciec dziecka jest n/n lub nie zyje. natomiast jesli tatus jest wpisany w metryce to pieniazkow nie ma, chyba ze tak jak mowilam jest wniesiona sprawa o alimenty. nie zamotalam bardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylo tak, ze jesli tata byl w metryce, ale nie mial slubu z mama, to ona dostawala kase, teraz sie zmienilo, bo za duzo ludzi korzystalo z tego, nie finalizujac zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, melduje ze jestem!!!!!!!!!!!!!!!! napisze potem cos wiecej. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Agoosia mam na 29 kwietnia; jasne, że mogę zrobić badanie; ale chciałam wiedzieć, żeby mnie mój gin nie zagiął na wejściu, że niby po co jak będzie CC :-) 1967 z tego co wiem to nie było zachłystowe zapalenie płuc; mam nadciśnienie; a statystyki podobno wykazują większy współczynnik prawdopodobieństwa z.płuc u maluchów przy tym schorzeniu; nie wiedzieć czemu; ale czy to prawda; tak tylko pomyślałam, że to może być ten paciorkowiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alicja fajnie że już jesteś pozdrowionka i buziaki dla małej ale masz fajnie wszysko już za Tobą a my biedne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Pigi a u mnie to w ogole by nie wyszło bo jako studentka jestem wciąż na utrzymaniu rodziców jakby więc nawet zapomogi z uczelni nie dostane:/ wiecie co odebrałam wyniki...i tak jak do tej pory miałam idealne tak teraz w moczu są jakieś leukocyty śladowe i jakieś nabłonki płaskie liczne i śladowe okrągłych...nie wiem kurcze czy to poważne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chce juz urodzic!! Przeziebienie mi na szczescie powoli mija . I ja chce juz urodzic!! Ali-cja alez ci zazdroszcze:) Dzis koncze 38 tc, jeszcze 2 tyg do terminu..a jak sie spozni....to jeszcze szmat czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamisia...ja już wariuję, też bym straaasznie chciała...ale w sumie 2 tyg to już za moment...a co najwyżej 4 przed nami:P teraz najgorsze dni zostały, własnie takie oczekiwanie....ale bedzie dobrze...i juz niedlugo bedziemy tulić nasze szkraby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Ja własnie wróciłam z wizyty (nieplanowanej ale brzuch mi sie robił twardy kilkanascie razy na dobę:( ),no może jakąś godzinke, dwie temu ale musiałam małża nakarmic ;) U mnie narazie wszystko OK tzn.szyjka jeszcze trzyma ale główka jest juz nisko :) dostałam nowe cukiereczki na te twardnienia brzucha,teraz oprócz fenoterolu 3x dziennie,dopochwowej luteiny 2xdziennie ,mam jeszcze maleńkie różowe tableteczki o nazwie RELANIUM 3x na dobę...Strasznie sie boje brac tego swinstwa ale ufam mojemu lekarzowi....Najgorsze w tym wszystkim jest to że po tym relanium nie bedę mogła jeździc samochodem,teraz to juz chyba całkiem zeświruje w domu:) wstępny termin cesarki to 27 marzec lub 3 kwiecień(jak wytrzymam) ja tam wolę kwiecień niech sobie mały jeszcze siedzi u mamusi :) zreszta mój lekarz tez mówi że lepiej przetrzymac do kwietnia ale to wszystko okaże sie po wtorkowej wizycie.... Ali-cja czekamy na relacje z porodu🌻 buziaki dla malutkiej Ali❤️ pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa nie wiem, ja to mam zawsze z tym moczem, ale u mnie chodzi o bakterie, nablonki mialam w ostatnim badaniu 8-11 to lekarz nic nie powiedzial, mowil tylko zeby na te bakterie ta zurawine w tabletkach brac..takze nie pomoge..ale pewnie nic groznego. Najgorsze to bialko w moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, mała daje koncert za koncertem. chyba nie może się przyzwyczaić do swojego domku. zjada cyca i nie chce spać. w szpitalu nosiłam ją często na rękach, żeby nie przeszkadzać innym mamom. zresztą wszystkie tak robiłyśmy. a alunia się do tego przyzwyczaiła... ale jest przesłodka i przekochana!!! zdjęcia wysłałam na pocztę. jutro może coś więcej skrobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Aluś, witaj spowrotem Mamusiu:) Strasznie się cieszę, że najgorsze za Wami i jesteście już w domku! Alunia słodziutka, ależ Ci zazdroszczę.... -1967- czy to była frustracja????;) Pisałyście ostatnio o psiakach. My mamy kudłatego brudasa (słowo daję, zawsze ucieka na spacerze i wraca cały brudny). To owczarek nizinny polski, piękny, ale strasznie trudny w hodowli. Mój mąż ma bojowe zadanie zrobić z nim porządek przed porodem (kąpiel, strzyżenie, odrobaczanie i szczepienia) i chyba muszę ryknąć, żeby się za to wziął;) Ja dziś jeszcze ostatnie przedświąteczne porządki (choć wcale nie czuję tych świąt - zima za oknem;) ), na szczęście mało szykujemy żarełka, bo w rodzinie dwóch Józefów i do pierwszego idziemy w pierwszy dzień świąt, a do drugiego - w drugi:) Mam nadzieję, że jeszcze dam radę wysiedzieć. I też już chcę rodzić, wszystko już gotowe i teraz tylko czekamy... A spać nie mogę nad ranem, tak mnie stawy biodrowe bolą, że co kilkanaście minut przewalam się z boku na bok(a to już nie lada wyczyn;) ) Uciekam, bo mam jeszcze chęć coś porobić, a potem minie... Dla wszystkich mamuś po 🌻, a dzieciątek po 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali-cja gratuluje slicznej dziewuszki!! Oj jak ja bym juz pokołysała swojego synka! Tymczasem pozostaje mi uzupelnic tabelke- dzis zaczynam 39 tc- i czekac czekac.. Myslalam ze juz w 9 miesiacu nie przybiore na wadze a tu nadal leca te kilogramy..ech Ali-cja wpisz dlugosc/wzrost malenkiej. gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz adamisia........Asia......... .26.......39.....03.0 4.....+15 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........37......03.04. .. .....+6kgChKępno Anna_śl...........Ania............29.......38........04. 04......+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......38..... .. 07. 04........+17g...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......38........09.04. . ......+5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........35..........10.04.........+17kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ olcia00...........Ola.............26........35.......13. 04........+9 kg CH Adaś .... Kraków Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .37....... 14.04.......+13kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....37.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..36........19.04.. .......+15kgDZ minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..34.......20.04...........+14 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..34..…...22.04...... ... +8,3 kg CH Rufin Szczecin aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........35 ....... 27.04......+13 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......34.......30.04. .... .. ....+15 kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......35........30 .04.........+17 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........37........09.04 .......+ 14 kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek denim............Ania........21.......36.........15.04/2 5.04.. .....+?kg DZ Tosia Opalenica Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 * 11,03 21.40 * 3200 * * cc Alex81*Oskar* 38 * 17.03 *4270/58**cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×