Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

o jeny!!!!!!! ale wiadomość!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje Iwona!!!!!!!! Super!!!!!! dobrze się czujesz? fajnie, ze z malym wszsytko ok! no i bedzie synalek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję,kochane jesteście :-) nie powiem,że łatwo było się zdecydować ale zobaczyć minę męża na wiadomość,że ma następcę tronu--BEZCENNE :D kiedyś dawno,dawno temu w założeniu mały to być bliżniaki ale i tak marzenia z dzieciństwa spełnione w prawie 100%.. tylko pewnie tym razem imienia nie przeforsuję :-( Fryderyk nikomu się prócz mnie nie podoba to ja cc: tym razem nazwa robocza TOMBLIBUŚ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka gratulacje!!!! i super że teraz chłopczyk :D:D:D:D no i marzec to już prawie tuż tuż hehe zleci jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban: tylko licz się z tym,że przyjdę do Ciebie po porady w stylu:jak jednocześnie karmić niemowlaka i czytać 2-letniemu dziecku wiesz,że u mnie pomiędzy dziećmi były zawsze spore różnice wieku więc doświadczenie w tym zakresie ZEROWE a Luśka ma ksywkę Rzepicha,jak sie przyklei to nie oderwiesz..a robi to nagminnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę :) Moja córa to się teraz cały czas do Alanka przytula i robi cacy cacy :D:D:D a jak wstaje to pierwsze co robi po wypiciu mleczka to idzie do sypialni zobaczyć czy jest dzidzia :D Fajnie jest i nawet nie robi problemów jak sie zajmuję małym przy niej , karmię go czy przytulam. Luska vs Rzepicha na pewno tez bezie jak o dziewczynka opiekuńcza dla braciszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam poczytać kto tu zaglada i Lili wpadła mi w oko twoja stopka hihihi Laura je owce? hahaha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex a co jej będę żałować :D jak chce to je :D:D:D:D:D a poważnie muszę o zmienić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was serdecznie :) Iwona GRATULUJE, Alleluja co za wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki !!!!!! widze mało kto zagląda już na forum a przydało by sie założyc nowe wątki !!!!!!!! ;) dołączam do mamuś po raz drugi ;) tym razem lipiec 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia gratuluję :D:D:D:D i pozytywnie zazdroszczę :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podglądająca topik
Hej Czesto zagladalam na ten topik kiedy bylam w ciazy.Remika urodzilam 09.04.2008 Szkoda zeby topik zanikl, wymienmy sie uwagami na temat wychowania,dyscypliny oraz zabaw,Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki !!!!!!! No nasze pociechy z nadchodzącą wiosną już będą miec dwa latka !!! ale czas leci ... Dziękuje za gratulacje to już 20 tydzień :) Buziole wielkie i może rozkręcimy znów topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, gratulacje! Iwonka co u Ciebie? to już marzec:D na kiedy masz termin?? _POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola: gratki wielkie :) koliban: u mnie niestety jest pełen czad...Luśka nie ma instynktów opiekuńczych...raczej w stronę morderczych się skłania :D byle do września...może załapie się do przedszkola a mały już będzie miał pół roku i też już bardziej kumaty będzie generalnie----na różnicę 2 lat decydują się tylko desperaci albo stare baby,które już czasu nie mają ,żeby jeszcze chociaż z rok poczekać...reszta to jakieś wyjątki ze świętymi dziećmi :P buziole dla wszystkich kwietniowych "prawiedwulatków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia, urodziłas już?? Pochwal się!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tak zajrzałam z ciekawości, dużo was czytałam jak byłam w ciaży urodziłam 17.04.2008 ale sie nie udzielałam. teraz mam już drugie urodziło sie 7.02.2010 pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki !!!!!! Znów długo nie zaglądałam gdzie wy sie podziewacie wszystkie !!!!!!!! Adasiątko już dzielny brat Amelki urodzonej 14 lipca więc zaraz 6 miesięcy ogólnie super fakt jest troszke obowiązków ale Adas juz samodzielny tylko z Amleką trzeba troszke sie pomęczyć ale różnica wieku 2 lat powiem Wam odpowiada mi :) takze nie tylko desperatki !!! hihihi Buziaki dziewczyny rozkręćmy ten topik w końcu co u Was jak nasze 2,5 roczne stworzonka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Olciu, my już od dwóch lat na google groups, choć czasem tu z sentymentu zaglądam, chociażby po to, by poczytać... Cieszę się że u Was wszystko dobrze. U nas 1967, Koliban i Brzuchata tez juz mają młodsze rodzeństwo dla swoich kwietniaków:) A u Alex maleństwo w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żyjecie??jak Wasze Prawie-Czterolatki???????????Pamiętacie mnie nieco>>>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie dziecko.....dopiero niedawno mnie naszło....i nie mogę się zdecydować! A jak u Was??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano pamietamy;) no u nas kolejne dziewczyny zostaly po raz drugi matkami. Trochę się dzieje. Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×