Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Kurcze ja dopiero skończyłam 32 tydzień ;-( aż Wam troszkę zazdroszczę z terminami na początek kwietnia, niedługo będziecie miały już dzieciaczki ... Ale oczywiście życzę wszystkim jak najlepiej, super samopoczucia itd a potem lekkich porodów.. OO tak mi sie przypomniało koleżanka tak dobrze znosiła skurcze że nie potraktowała ich poważnie;-) i obudziła sie o 4 w nocy a maleństwa główka już wystawała a oczywiście była w domu.. Obudziła męża zadzwonili do położnej i dzieciątko sie urodziło w domu z mężem jako położnikiem w roli głównej ;-) tylko potem karetka i przewieźli je do szpitala żeby wszystko skontrolować ;-) Pozdrawiam wszystkie mamuśki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiosennie dziewczyny! pogoda u nas na śląsku taka słoneczna, kolejny dzień który mobilizuje do działania ale ja mam to w nosie....przywiozłam wczoraj moją psiapisółkę no i dziś gdyby nie to że musiała iść do pracy to byśmy dalej klachałay jak najęte...siedziałyśmy w nocy póżno i od rana znów....mąż nam nawet nie \"przeszkadzał\" bo wiedział że do babskich pogaduszek nie ma co się wtrącać...niestey moja Beata wyjeżdża na stałe do Niemiec i tyle mi po niej...w czerwcu jedzie a ja pomimo tego że będzie mi strasznie smutno dopinguję ją do zmainy życia na lepsze... dziewczyny piszecie o tych róznorakich bólach, niedogodnieniach...ja jedynie mam problemy ze spaniem i tym że szybko się męczę no i mdłości ale tak to dobrze znoszę ciążę...WAM też tego życzę juz na finiszu... Olu też mam na 12marca wizytę u ginekologa...mam mieć usg no i badania dostałam całą listę bo ponoć wyniki muszą być do porodu \"świeże\"... idę dzic do apteki po resztę drobiazgów... duża bużka i miłego dnia!!! p.s mam nadzieje że te wichury nie narobiły u was większych zniszczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......36.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...36.... . .04 .04.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......36........04.04.....+11kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......35........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04.. ..…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszłam się po sklepach z obuwiem w poszukiwaniu czegoś do szpitala pod prysznic(klapków:D klapek:D klapek to by chyba był jeden czyli klapków:O:O ) wynik zerowy,bo chociaż wzrost 165 to rozmiar buta 35(22,5-23 cm),mieli basenówki ale w kwiatuszki dla dziewczynek,podobno nie sezon na takie buty:O:O na allegro też lipa.. chyba nie mam wyjścia i te wezmę: http://www.allegro.pl/item323163002_kiss_przezroczyste_klapki_r_34_5_35_jing.html nieźle będą się też komponowały z łóżkiem porodowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas ---a nie da się jakoś zarazić od tej twojej koleżanki takim porodem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 hehe....:):):):):):):):):):):):) suuuper chyba sobie też takie zamówie bo jeszcze nie mam klapków(klapek) pod prysznic a te są rewelacyjne hihihi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi ,hi ,hi 1967-jakie klapki zobacz sobie w sklepie adidasa ceny nie sa wysokie a klapki ok.ja mam z adidasa i jestem zadowolona zaplacilam 75zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowo.... 1967 no no pogratulować odwagi przy wyborze klapek, klapków no i pozazdrościć gustu ;) DODA pewnie takie by wzieła na porodówkę... byłam z Olą na spacerze, kupiłam czapusię dla Kubusia do tego welurkowego kombinezonika no i aptekę zaliczyłam...czyli koniec z zakupami na razie mam wszystko! prócz koszuli dla siebie (muszę odebrać w czwartek bo jest zamówiona), klapek/ów, stanika i szlafroka... miłego popołudnia, duża bużka! aha kupiłam sobie liście z malin do picia ale pani w zielarskim nie wiedziała nic o ich \"dobroczynnym\" wpływie na zmiękczenie szyjki czyli lipa...marcówki piją je nagminnie, od 38tygodnia można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehehhehe klapki REWELA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki że mi przypomniałaś o klapkach pod prysznic....co do liści z malin...no facet w zielarskim też nie wiedział ale jak się nie mylę babka na szkole rodzenia mówiła o nich, tylko fakt pić od momentu kiedy można juz rodzić...tak samo z masażem krocza (brzmi....dziwnie) o którym czytalam juz w kilku miejscach..podobno zmniejsza ryzyko nacięcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967- no cóż.., coś mi sie wydaje ze to poród jeden na milion.. Nam zostaje wierzyć że nasze tez będą w miarę łagodne... czego nam wszystkim życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna_śl: DODA wzięłaby na pewno takie: http://www.allegro.pl/item320912263_lip_cudowne_rozowe_klapeczki_pleaser_r_36_jing.html oj widzę laseczki,że was tymi klapkami rozbawiłam ale poważnie mam problem Pigi:byłam w Adidasie ale: albo mój rozmiar ale japonki, albo jakiś śmieszny,dziecinny fason:O ja jeszcze nie mam wanienki i przewijaka,torby do szpitala,bo wszystkie w domu jakieś "złachane" i kocyka do wózka..o matko!!!wózka też nie mam:O i nie wiem jaki kupić,wciąż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1967- :) Ja mam japonki (różowe w dodatku i w kwiatki) - dostałam od teściowej, pod prysznic do szpitala mogą być:) Zresztą założę się, że będzie mi wszystko jedno jak wyglądam, a jedyną myślą będzie: spać, spać, niech już nie boli, spać... ;) Ja kupiłam wózek Vintage + fotelik Prima Easy z firmy Casualplay. http://www.bobowozki.pl/product_info.php?products_id=999{2}15{1}1564 -1967- na tej stronie można naprawdę niezły wózek znaleźć, firma sprawdzona przeze mnie więc moge polecić. My dziś dalej akcja Anglia... do zamknięcia sprawy mało czasu, musimy się sprężać. Dobrze że w piątek wraca mój Ukochany:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola-to cudownie, widzisz jak ten czas zleciał?? Oby też udało się tę sprawę załatwić... o te klapki to popytaj w sportowych może...co do wózka my jesteśmy zdecydowani na x-landera xa...prowadzi się rewelacyjnie, jest dobrze przemyślany, ma przestronną, sztywną gondolę..tani nie jest..cały zestaw z fotelikiem i bajerami 1700zł wiec narazie czatujemy w komisach, na allegro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
1967 - KLAPKI :) może takie zwykłe jak te (mają 22 cm wkładki są i większe, nie patrz na rozmiary tylko wielkości wkładek) http://www.allegro.pl/item321403396_super_lekkie_klapki_missdozywotnia_gwarancja36_37.html ja możę nie mam identycznych, ale włśnie takiego typy. Przecież to są klapki tylko pod prysznic, nie wiem czy jest sens kupować firmowe, które są dużo drożxze. Lepiej chyba zainwestować w maluszka i kupić jakąś super zabawkę do jego kąpieli :) ;) Te które proponujesz oczywiście są dużo lepsze ;) . W szpitalu napewno byś była rozpoznawalna ;) Może ja sobie takie sprawię ? :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia a pytałaś o cenę tego x-landera teraz czy jakis czas temu?? bo jak ka kupowałam jakies 3 tyg temu i żaden sklep nie miał ceny ponizej 1900 zł niestety....Mam nadzieje że uda Ci sie kupic w komisie bo cena naprawdę niemała,ale wózeczek piekny:) ja już nie mogę sie doczekac pierwszych spacerków.... Co do wyprawki to brakuje mi jeszcze rzeczy typowo aptecznych bephanten,gaziki sterylne,sól fizjologiczna pozatym nie mam jeszcze stelaża do wanienki tych nieszczęsnych klapków pod prysznic no i proszku do prania bo od przyszłego tygodnia mam zamiar zacząc pranie ubranek....to by było chyba na tyle :)po 15 marca pakuje torbę bo lepiej byc przygotowanym na wszystko:) choc termin dopiero na 14 kwietnia🌻 aha nie mam jeszcze fotela do karmienia i półeczek do pokoju Nikodema ale nawet gdyby coś \"tfu tfu\" to bez fotela i półeczek da się jakis czas jeszcze życ:) pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pytaliśmy jakieś 3-4tyg temu...w Bydgoszczy w hurtowni, ale nawet na stronie jakiegoś sklepu stoi za 1400 niecałe bez fotelika, więc da się poskładać do 1700 choć fakt faktem wolałabym taniej...ale trudno, to zakup na minimum 2 lata...ja też nie zaliczyłam jeszcze apteki, dziś dokupiliśmy lampkę i poprawiamy komodę(prowadnice do szuflad) od jutra zaczynam pranie...co do torby to częściowo coś mam, i tak dorzucam od czasu do czasu jak sobie przypomne...bierzecie do szpitala własny kocyk albo rożek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane brzucholki ja wysylam swoje fluidki byscie mialy taki lajcikowy porod jak ja.Lapac fluidy!!!!!!!:D Buziaki dla was i kizi mizi ode mnie po brzusiach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi dziekujemy bardzo, mamy nadzieję że tak własnie będzie:) Łapie fluidki ,buziaki dla Wiktorii🌻 Agoosia nie wiem czemu u mnie tak drogo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka dziekuje w imieniu Wiki ucaluje jak tylko sie obudzi a to juz pora na cycora:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapki.................świetne do tego trzeba poszukać odpowiedniego stroju i wizyta na porodówce będzie opowieścia na lata :D bo przecież w takiej zwykłej koszuli to aż nie wypada do takich klapeczek :D:D A ja byłam wczoraj u gina zrobił mi cytologie, szyjka ok i tyle.... nie zrobił mi nawet usg a kolejną wizytę wyznaczył za dwa tyg szczegól w tym że żeby isć do lekarza musze stale prosić kogoś o opiekę nad małym ale jak widać świeta sie zbliżają i lekarz też potrzebuje pieniedzy poczułam się strasznie i jest mi koszmarnie przykro, że zostałam potraktowana jak portfel !!!! ja rozumiem, że końcówka ciąży i trzeba częsciej chodzic na wizyte ale bez przesady na ostatniej wizycie mówi, że teraz spotykamy się co 3 tyg a tu nagle wizyte ustala za dwa tyg wrrrrrr byłam tak zaskoczona, że nawet nie zwróciłam mu na to uwagi i teraz mam popsuty humor Rudamaxi dziekujemy i barrrrdzo na to liczymy :) całuski dla Wiktorii to piekne imię moja córeczka będzie miała takie samo :D agoosiaa ja już częsciowo spakowałam torbe tzn stale coś tam do niej dorzucam i biorę kocyk pewnie nie potrzebnie ale wolę mieć jakby w szpitalu zabrakło Ja dla małego do noska miałam Sterimar to jest chyba woda morska ?? i bardzo byłam zadowolona teraz dla małej mam z Nivea Baby polecam do tego fride do ściagania z noska jak mały sie urodził to stale furczało mu w nosku lekarz sprawdzał i niby nie katar a furczało nadal i dopiero właśnie frida mi pomogła chwilka i nosek oczyszczony także zdecydowanie polacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki Kochane,odhaczam się tylko,bo obowiązki wzywają. Chciałam tylko Was zapytać,czy normalne są taki bóle w podbrzuszu( jak przed okresem lub podczas miesiączkowania),bo od paru dni mam.W czwartek mam wizytę,to zapytam lekarza,ale Was 5tez chciałam.Nie pamietam czegoś takiego z pierwszej ciąży. Pozdrawiam i pędzę do zajęć.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki TPM ja też mam takie bóle zwłaszcza jak troche posprzątam lub pochodze.Tłumacze sobie to że to przez to skracanie się szyjki macicy,a wizyte mam dopiero 18.Aczkolwiek w pierwszej ciąży chyba też tego nie miałam.A tak wogóle to strasznie dużo śpie i nic mi się nie chce robic. Życze Wam miłego dnia dbajcie o siebie i wypoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek-ja napisalam o tych klapkach firmowych bo mam je od roku i sa rewelacyjne. Minimisia -a ta fride to kupuje sie w aptece?i czy mozna ja stosowac od pierwszych dni zycia dziecka?bo w szpitalach najczesciej jest suche powietrze. Ja tez miewam takie bole jak na okres ale w nocy i trfaja krotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi🌻--jakieś 2 tygodnie temu poczytałam sobie jak się rozpakowywałyście w tamtym roku i przyznam,że twój opis porodu należał do najbardziej optymistycznych..pełen luz:)w sumie to jeszcze dałabyś radę wziąć udział w maratonie ..nie ukrywam--tez tak chcemy... jestem psychicznie wykonczona tą kontrolą ze skarbowego:( chyba już dziś ostatni dzień wizyty..daj Boże..plisss....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimisia..ja ostatnio też nie miałam usg...tylko badanie oceniające szyjkę i pobranie próbki na jakieś bakterie..ja wiem że to boli jak się tyle kasy zostawia ale może z drugiej strony skoro nie mają pewności to nie szaleć z tym usg? ja też je uwielbiam zaraz wiem że wszystko jest ok, ale część lekarzy to w ogole tylko 3 robi..a co do tych 2 tyg...ja się zdziwiłam ze mam następną za 3..własnie wydawało mi się że teraz częściej muszą kontrolować... Co do bóli...jeżeli to są bóle w podbrzuszu, nad spojeniem łonowym to może to oznaczać skracanie szyjki, przynajmniej u mnie tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie program Planet to wlaczcie teraz leci Leksykon ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o moją ciążę i lekarza to właśnie doszłam do wniosku,że w zasadzie był mi on kompletnie zbędny i gdybym mieszkała w lesie ,bez dostępu do cywilizacji,to musiałabym tylko teraz przygotować się do wymarszu ,by dotrzeć do ludzi .. no bo tak: badania prenatalne :bez skierowania,pojechałam sama badania krwi,moczu ,cukier: chodziłam do laboratorium bez skierowania nic mi nie dolegało wiec te moje wizyty,to tylko widzenia z maluszkiem:D naprawdę,życzę wszystkim kobietom świata,by ich ciąże były tak bezproblemowe,mi cały ten okres przemknąła jak superexpress..aż szkoda,że już niedługo,bo pochodziłabym jeszcze:)..mi dobrze,maluchowi też,pieluch nie trzeba zmieniać,da się pogadać na \"szturchanie\" i pukanie--sama radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj troszke bylo nie przerazajacy ten odcinek nie chcialam Was wpakowac na mine, ide teraz do apteki ,czy wy tez macie teraz najgorsza zgage ?a teraz slucham wlasnie programu Planet i program Leksykon ciazy ma byc dzis o 19.45 pisze gdyby ktoras byla zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co pigi, jakiś drastyczny ten film był?? mnie zgaga o dziwo od jakiegoś czasu nie łapie..ale najczęściej czuję że coś się może zaraz zacząć po sokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jak jeden z noworodkow zmarl az mi ciarki przeszly i w duchu mowilam sobie( Boze nie ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×