Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

agoosiaa: nie widziałam tego twojego anestezjologa ale już jestem w nim zakochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! alex jeszcze poczekaj z tym rodzeniem . Ja tez czekam na wiosne z utesknieniem bo kurtka robi sie ciasna ale dzis wietrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już\" na styk\" dopinam płaszcz:O oficerek ,gdy wkładam spodnie nie zasuwam do końca :D czyli trochę puchnę,bo i paluszki ,mam wrażenie ,takie serdelkowate się robią..a może to dlatego,że przyzwyczaiłam się do długich paznokci a teraz są krótkie?? chyba nie,bo u nóg też jakieś takie śmieszne:P alex: ciekawe kto będzie pierwszy--ty czy ali-cja?? ona ma już termin na 21-go marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko, bo kiedyś któraś z Was pisałam o Bepanthenie ze lepszy w maści albo w kremie czy coś takiego..moge prosić o powtórke bo uzupełniam listę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamiętam to chodziło o Linomag, że ma być w maści, bo krem zawiera kwas borowy, szkodliwy dla maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola31: BINGO :D jadę do lekarza... aaa...bepanthen też jest w maści i kremie ale różnicy w składzie nie ma żadnej istotnej..na początek lepiej wziąć maść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, juz drugi dzien mam ciagle na maxa twardy brzuch. Nie wiem jak to interpretowac. Czy to sa skurcze? ale gdyby tak, to ciągłe? z reszta biorę fenoterol, to chociaz po tabletce powinno przechodzic na jakis czas, a ja mam normalnie beben! nic tylko wyjac palki i grac :) a mały ma takie ruchy, ze wygląda jakby ciwczył chodzenie heh z jeden strony na drugą. jest głową w dół, wiec sobie tak wychadza sciezke na górze ... co do ubrań, to tak sobie mysle, ze znalazlam dodatkowy plus tego ze jestem na zwolnieniu i mam siedziec w domu. juz w nic prawie sie nie mieszcze. nie mam za bardzo lzejszych ubran ciazowych, a spodnie ciazowe sa juz przyciasne..glupia sytuacja. został około ponad miesiac, a nie bardzo opłaca sie inwestowac w wyposazenie szafy, a tu jeszcze jednak pare wyjsc mnie czeka... ale dzisiaj super pogoda we Wroclawiu. Zimno, ale slonce swieci od rana i jest takie ekstra swieze powietrze, nawet jesli pod domem mam 4 pasy plus tramwaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Brzuchata a może skocz do jakiegoś lumpka? i znajdź coś wygodnego? nawet jakąś spódnicę czy coś na górę..za grosze, zawsze możesz bez żalu się pozbyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa - ano wlasnie, zapomnialam o tej opcji. co prawda lazic za bardzo nie moge, ale pod domem mam ze dwa \"lumpki\", to rzeczywiscie skocze. Dzieki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój szpital właśnie ogłosił (tzn pielęgniarki i położne) że jeśli nie dostaną podwyżek, to w marcu zaczną strajk... Nieh ich szlag.... Wiecie jakich pensji żądają? Takich jaką ja ma, jako gł. księgowa.... Co to za kraj???? Chyba zama wkrótce zawinę się stąd za granicę, mam momentami dość tego państwa absurdów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu-ale moze nie bedzie tak zle bo u mnie na szpitalu jest caly czas kartka wywieszona ze szpital strajkuje ale pacjetow przyjmuja caly czas.Ale z tymi pensjami to nie zle, tak jakby biede klepali moj lekarz przyjmuje mnie w szpitalu i bierze za to kase i maja jeszcze smialosc strajkowac. Wy tez dziewczyny na tym etapie ciazy macie mniejsze ruchy? Ja dzisiaj bylam u swojej szefowej ksiazeczke podbic i powiem wam ze dziwnie mi bylo gadka sie nie kleila i zreszta przykro mi ze mnie tak potraktowala na samym poczatku a kolezanka ktora jest teraz w ciazy ma takie przywileje to takie nie sprawiedliwe czlowiek lata chory do pracy i dostaje podziekowanie pozniej.Wieci co trzeba miec twarde serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - dokładnie, a najgorsze jest to, że pomimo podwyżek poziom ich usług wcale się nie polepszy i oczywiście po łapóweczki dalej łapska wyciągają. U mnie dostali wszyscy podwyżki, ale za położną i tak będę płacić ... Wiecie co, niektórym to wręcz powinni poobcinać pensje adekwatnie do wiedzy i podejścia do pacjenta : patrz przykład z wczoraj .... Ciągle porównują się do zachodnich pensji, szkoda że poziomu usług już nie porównują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa popieram A JA TEMPA GLOWA NIE WIEM DALEJ JAK z ta skrzynka to jest ta poczta ktora wczesniej mialam czy trzeba jakas skrzynke zalozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - nic nie musisz zakładać - wchodzisz na portal wp.pl, tam otwierasz opcję poczta i wpisujesz login czyli kwiecien-2008 no i hasło podane przez 1967 i jesteś w naszej nowej poczcie Alex - zmałpowałam i też kupiłam ten leżaczek :) - miałam taki zakup w ogóle w planie a ten jest suuper i tani (w sklepie widziałam po 230, wiec się opłaca) a poza tym co mi się bardzo podoba - ma te boczne ścianki, a potem może mieć jako fotelik-bujaczek ;) Moja Maja bardzo mnie kopała jak się zastanawialiśmy z mężem czy go kupić, więc chyba bała się, że zrezygnujemy - Kupiony i siedzi cicho - terrorystka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIGI15 - mam nadzieje, ze chodzi Ci o ta nasza wspolna skrzynke. wpisz adres: poczta.wp.pl jako login wpisz: kwiecien-2008 hasło: to, co dostalas w mailu będą tam listy od nas, mozesz czytac i sama dosylac albo z tego konta albo swojego prywatnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wizycie u lekarza wszystko w porządku,Luśka pomiarami łepetynki,wagi i kości udowej większa o 3 tygodnie:O bo kończę 34-ty tydzień a ona łapie się po badaniu usg w skończone37... przytyłam UWAGA__ 1,5 kg. a myślałam,że co najmniej 3-4.. poza tym uparcie trzyma się pionu i szanse na przekręcenie się coraz mniejsze,bo już ma za ciasno pan doktor jasno dał mi do zrozumienia,że spodziewać można nawet w marcu.. ja nie chcę!! ja chcę kwietniową panienkę _______________________________________ gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......36.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...36.... . .04 .04.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-sprawdz poczte A powiedz jak wymiary sa wieksze to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny loguje sie i nie moge tam dotrzec co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszytskie:) Niestey nie mam mozliwosci tak duzego zaangazowania w topik jak Wy, ale gdy tylko mam czas przynajmniej siadam i czytam co piszecie. U mnie humor jakos znacznie lepszy, dzisiaj szłam do miasta pieszo pare km i nawet tego nie odczułam...Ciekawe od czego to samopoczucie zalezy, głownie fizyczne... Ja jestem w 35 tyg. i wiecie mam bardzo obnizony dół. Bardzo duzo ludzi to zauwazyło i sugerują ze urodze wczesniej... Czy takie obnizony brzuch jakoś zagraza dziecku?No poza tym ze wczesniej moze sie urodzić, ale czy jak sobie siedzi w takim obnizonym to mu jest dobrze?:) Poza tym bardzo powoli piszę prace, tzn . teoria jest,ale teraz najgorsza metodologia , nie mam pojęcia jak się za nią zabrać... Z moim kochanym powolutku urządzamy pokój dla maleństwa. To znaczy jeszcze jest etap remontu, meble pozniej... A ja się i tak boje zeby za wczesnie nic nie kupować bo te przesądy... Idę się napić mleczka, bede zaglądać do Was.Buziaki. Aha i wiecie co nieraz sie zastanawiałam nad tym jak juz bedzie maj i kazda urodzi... ooo to dopiero będą tematy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967-czyli jak siedzi mała?? nie głową w dół?? najważniejsze że zdrowa, chętnie się zamienię bo ja bym chciała w marcu.... orchideaaa ja też jestem przesądna i często łapię się na tym że za dużo myślę, mówię i planuję już ze Stasiem...ale z drugiej strony...czemu mam sobie to zabierać, będzie jak będzie myślę że nic na to nie wpłynie ( w sensie zapeszania) a wiesz jest taka możliwość ze np okaże sie ze urodzę szybciej albo że muszę leżeć bo coś tam i potem problem..stąd ja wolałam już poprać, poprasować i więszkość mam już kupione...poza tym z czasem możesz też nie najlepiej się czuć chodząc dłużej.. Pigi z tego co wiem to teraz ruchów może być mniej a poza tym mogą być zupełnie inne, nie kopanie a takie łagodniejsze:P byleby było ich co najmniej 10...tzn moja lekarka kazała mi kłaść sie rano i wieczorem na 1h i liczyć ale czasem rano nie ma szans bo mały śpi...ale zwracam uwagę na to teraz...tak na wszelki wypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. Pigi próbuj bo może akurat któraś z nas się loguje i wtedy Ty nie możesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...36.... . .04 .04.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... ufff już 37tc:):) isa- gratuluje zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sie zastanawiam jak wy liczycie dziewczyny te tygodnie... Nie mogę sie w tym połapać... ja według wszelkich gwiazd ;-) mam zakończony 32 tydzień i piaty dzień 33 tygodnia.. A jak widzę np u Ciebie Brzuchata masz termin na 20 kwietnia i 35 tydzień a Pigi15 Ty masz termin na 8 kwietnia i tez 35 tydzień.. A z tymi terminami to i ta nigdy nie wiadomo dzieciątka same zdecydują kiedy chcą już żyć na własny rachunek ;-) Miłego wieczorku. A jak macie z tymi brzuchami? Jest taki naprawdę twardy czy po prostu napięty? Bo ja mam wrażenie że mi twardnieje i sie napina ale jakoś nie utrudnia mi to życia więc nie zwracam na to uwagi, ale może ja po prostu jestem mało uważna i powinnam bardziej sie sobie przyglądać?? Jak myślicie? Fakt faktem, ze jak miałam wrzody żołądka to dopiero jak zaczęłam wymiotować krwią to stwierdziłam że za bardzo boli ale wtedy tez żadnych przeciwbólowych nie brałam tylko na gastroskopie poszłam żeby \"sprawdzili\" ;-).. chyba mam doryć wysoki próg bólu..hmm zresztą sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas, większość z nas piszę jak zaczyna a nie kończy ktoryś tydzien zreszta jest kilka sposobów liczenia.,...co do napinania to jezeli bezbolesne to to mogą byc te skurcze braxtona jakiegos tam...mnie też czasem twardnieje az tak mocno ze cięzko mi się ułożyc ale teraz mysle ze to juz wszystko mozliwe.,..lekarka mówiła ze ruchy są najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara tabelka była wklejona poprawiam gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......37.......02. 04........+10,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......36......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........36......03.04. .. .....+5kgChKępno ali-cja............Ala.............36...…...36.... . 21.03.......+17kg kg..Alicja......Krakow Anna_śl...........Ania............29.......33........04. 04......+9kg Kubuś Ruda Śl. Ola31............Ola..........31..….......36..... .. 07. 04........+15kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......36........09.04. . ......+4,5kg Staś..Toruń Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........33..........10.04.........+14kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......34........14. 04....…+16kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .35....... 14.04.......+11kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....35.......8.04... . ..+11kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......35.......18.04... ...+13,5kg..Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..33.......20.04...........+12 kg Wiktoria Poznań polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..31..…...22.04...... ... +6,5 kg CH olcia00...........Ola.............26........33.......23. 04........+8 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.........Gosia...........30.........33 ....... 27.04......+12 kg DZ Maja pikpik............Kinga...........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Suzanke.........Iwona........ .29.......32.......30.04. .... .. ....+13kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......32........30 .04.........+16 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........27........35........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliankas - dobrze jest wszystko, ja też kończę dziś 33 tc i mam termin na 27.04, więc mamy prawie identycznie, 1967 i Pigi są o jeden tydzień do przodu - wiem, bo już kiedyś je pytałem - więc wszystko gra i trąbi ;) a rzeczywiście chyba większość z nas wpisuje każdy nowo rozpoczynający się tydz. Ale teraz to już chyba nie ma co się stresować tym liczeniem, bo i tak będą się rodziły w wybranych przez SIEBIE terminach, a nie wyznaczonych przez lekarzy ;) Proszę jak Lukrecja wystartowała :) brawo ! 1967 - może na 01.04 się załapiesz, bo to średnio za 3 tyg :))) grunt, że z Dzidziusiem wszystko ok Moja Majeczka ma chyba coraz mniej miejsca, bo wierci się niemiłosiernie, ale może dzięki temu, że tak jej ciasno, nie będę musiała czekać do końca kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... ja dziś w nienajlepszym nastroju więc tylko słów pare. POczta super a wasze fotki extra ;) jakoś stałyście się takie bardziej realne dla mnie....zawsze to fajnie pomyśleć że taka uśmiechnięta babeczka tam siedzi po drugiej stronie monitora ;) Brzuch - mnie twardnieje kilka-kilkanaście razy dziennie. nie mocno ale systematycznie, czuje nawet jak to się zbliża i jak już przechodzi czyli tak jak niby mają wyglądać skurcze. ale nie boli i trwa tylko koło 10-15 sekund od początku do końca. Dziś poszłam na umówioną wizytę dowiedziec się co z szyjką.a tu pustka.pani doktor dziś odwoluje urzędowanie. szkoda że zapomniała mnie powiadomić. ale co tam, to tylko mój czas :] aha, ta fotka to jakieś 2, 3 tygodnie temu było więc może dlatego brzuchol mały :P dziś wygląda troche inaczej ;) dziś 3 dzień antybiotyku a ja już mam dość :( dobrej nocki 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianakas.....to ja już wogóle nie kumam z tymi terminami :( ja mam połowe 34 tygodnia a termin na 10 kwietnia! jak to możliwe że to prawie 3 tygodnie po Tobie? hm.... Położna u nas mówiła że najbardziej prawdopodobny termin z jej doświadczenia to ten z pierwszego najwcześniejszego usg. bo potem to różnie się zmienia. nie wiem już sama jak to liczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×