Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Gość nie badzcie tak głupie
jak zeszłoroczna kwietniwoka Paulka 123 i nie siedzcie przed kompem jesli zalezy wam na zdrowiu waszych malenstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo tutaj kwietnioweczka 2007:) zyczeee wspanialego przbeiegu ciazyyy krotkiego poroduu zdrowegoooo silnego bobaskaaa i cieszcie sie dziewczynyy macierzynstwemm:):): jestem szczelsiwa mama blizniakowwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy: lekko slabo, lekko niedobrze, siku czesto, wrazliwosc na zapachy niemile, no i ten brzuch, @ spoznienie rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przebywanie pzed kompem ogranicze oczywiscie, zwlaszcza ze pracuje 8 h przed kompem tow domu juz za duzo nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Gratulacje od kolejnej marcówko-kwietniówki:-) Termin miałam na kwiecien, ale Bartek pojawił sie wczesniej:-) Magdziaa83 nie martw sie, ja slub miałam 2 wrzesnia ubiegłego roku i nic nie było widac. Brzuszek pojawił sie dopiero w pazdzierniku. Zycze Ci duzo szcześcia i niezapomnianego dnia Waszego slubu!!!! A wszystkim dziewczynom, tym ktore juz wiedza i tym ktore dopiero dołączą do tego topiku, życzę aby ciaze przebiegały spokojnie i były jednym z radośniejszych okresów w waszym życiu! A ten tekst o Paulce...szkoda komentować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
:) czekam do 27 oby @ nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, jak ten czas szybko leciiiiiiii......... rok temu to ja się cieszyłam że jestem w ciąży, a teraz sie cieszę że jestem mamusią:) życzę wam zdrowia, pogody ducha i szybkiego porodu! pozdrowienia od kwietniówki 2007 i Kasiuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzmamma
magdziaa83- gratuluje ciazy i zycze zdrowego dziecka! Ale badz tak laskawa i nie pisz ze na starosc nie chcesz miec dziecka, nie wiesz kto dołaczy do topiku i w jakim wieku, a takiej mamie moze na wstępie byc przykro. Czytam topiki ze straja sie kobiety i po 30 i po 40. Tak wiec na wstepie narobilas sobie wrogów. Więcej taktu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Oj tam tak powiedziała dziewczyna chyba każdy weźmie to za przejęzyczenie i zrozumie, że chodziło jej że woli wcześniej mieć dzidzie i nie chciała na pewno nikogo urazić. Madziaaa co u Ciebie kochana? Ja wciąż nie odczuwam typowych bóli okresowych co zawsze już przed bardzo czułam i trudno było bez tabsów wytrzymać. Mam za to takie lekkie bóle w dole brzucha i inne niż te przedokresowe. Nagminnie kręci mi się w głowie, czekam, niech ten czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Magdziaaa sorki że przekręciłam twój nick 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki , ja jestem z marca ale chcialam wiedziec ...co sie stalo z ta zeszloroczna kwietniowka.. paulka123 , ktos napisal zeby nie byc takim glupim i nie siedziec przed kompem.. ale ja caly czas siedze przed kompem bo taka mam prace... a jak nie ma ludzi to z nudow na forum buszuje.... nie straszcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spedzilam ponad 2 godziny na wertowaniu kwietniowego forum... ale nic nie znzlazlam.. doszlam do tego jak ta paulka rodzila.... no i urodzila.. ale nie wiem o co chodzi z tymi jej losami i wogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tu kolejna kwietniówka 2007 (tak naprawdę marcówka, ale miał być termin na kwiecień), przyszłam tutaj zaprowadzić troszke porządku, bo widzę, że wszystkie moje koleżanki z naszego forum kwietniówki 2007 tutaj przylazły. Raz, ciach zmykać do nas. Żartuję oczywiście. Cieszymy się, że powstał ten topik, bo czekałyśmy na niego. A tym samym widzimy że nasze dzieciaczki rosną i są już z nami na świecie. Dziewczyny powiem Wam, że prowadzenie takiego topiku to super sprawa i jakoś nasze dzieci nie są jakoś pokrzywdzone, ani chore (jak to komentował ktoś wyżej) tym, że siedziałyśmy przed kompem. A w grupie zawsze raźniej. I mimo, że nasze dzieci mają już po 5, 4, 3 miesiące to topik nie padł, a nadal trzyma się świetnie. Więc dziewczyny gratuluję Wam tego że zaszłyście w ciąże, dbajcie o siebie i cieszcie się tym stanem bo jest czym. Zobaczycie jaki to skarb mieć przy sobie dziecko. I mimo nieprzespanych nocy jesteśmy najszczęśliwszymi matkami na świecie. Jeszcze raz całuski od kwietniówek 2007. Będziemy do Was zaglądać i mamy nadzieję, że się nie będziecie gniewać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elita ja odpowiem na Twoje pytanie. Paulka ma córcie Mancie, która jest śliczną i zdrowiutką kruszynką. A jak ktoś gada takie bzdury, to chyba tylko dlatego, że jej zazdrosci takiej cudnej Niuni. Jeszcze raz powtarzam-córka Paulki nie choruję dlatego, że jej mama siedzi przed kompem. hehe dobre, skąd ktoś takie coś wymyśłił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he tu znow tegoroczna kwietniówka. Przeczytałam to co napisała Mama Bączka i chciałam Wam tylko powiedzieć,ze zgadzam sie z nią w 100% (jak PRAWIE zawsze;-) ). Zobaczycie dziewczyny,ze bardzo sie zżyjecie ze soba i jak Wasze dolegliwości nabiorą na sile, bedziecie sie nimi dzieliły, pózniej dojda inne sparwy i bedziecie gadac juz o wszystkim:-) Zycze Wam tego z całego serca, bo to super sprawa kiedy mozna porozmawiac z kilkoma osobami, ktore akurat w tym samym czasie przezywaja to co my. A w takie głupoty jak to o Paulce nie wierzcie i nie pozwalajcie zkłócać przyjaznej atmosfery jaka sobie tu stworzycie!!! Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością kiedy pojawi sie tu więcej przyszłorocznych kwietniówek:-) A w oczekiwaniu na kolejne kwietniowe mamusie zajrzyjcie na naszego bloga: http://kwietniowki2007.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I ja czekałam z niecierpliościa na ten topik. Widzę,że nie tylko ja :P Ciotki forumowe już tutaj zawitały 😘. Zyczę wam takich super koleżanek, jakie ja poznałam na topiku kwietniówek 2007. I radzę nie przejmowac się debilnymi komantarzami. My to przerabiamy na co dzień :D;) Gdyby nie rady i mile słowa dziewczyn , nie wiem jak dotrwałabym do końca ciązy. A bywało naprawde ciężko. Trzymajcie się , dbajcie o siebie i o swoje fasolki Buziaki 😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dove84
Nie ma narazie zawielu kwietniówek ale to dlatego, że troszkę zawcześnie... Ja nadal czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam dziewczyny kwietniówki? Ja jak narazie nie mam zadnych objawów, z czego bradzo sie ciesze! Musze dzisiaj zadzwonic i umowic sie na wizyte u lekarza! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dalej dziewczyny, róbcie testy, bedziemy miały o czym pogadać! Nie wierze ze tylko ja jestem z kwietniówek 2008! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja pedze pogratulowac. Czas strasznie szybko leci. Dziewczyny zycze Wam zebyscie sie tak zżyły jak My KWIETNIOWKI 2007. Oczywiscie bede tu zagladac :) Kwietniowki 2007 zmykc na swoj topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modle sie ze dolacze, choc teraz to nie wiem, @ powinnam dostac w niedziele 29,07, ale oczywiscie nie wytrzymalam i zrobilam ranotest, niestty tylo jedna, czekam do niedzieli ale z mniejsza nadzije. sutki mam wrazliwe, mam takie dziwne uczucie krecenia w glowie, ale nie tak zeby mi slabo bylo, i mam plodne uplawy, hmmmmm, dziwne, przezroczysty sluz. zobaczymy gratulacje dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam... przez jakiś prawie rok miałam cykle 26-27 dni, ostatni- 29... dziś jest 30 dc więc powinna się pojawić @ ale póki co echo... jeszcze poczekam... jeśli jestem w ciąży- to czekanie nic nie zmieni nie;) pzdr serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
Czesc Dziewczyny! ja jeszcze nie wiem czy jestem w ciazy kochalam sie 3 tyg temu ze swoim facetem i zsunela nam sie gumka ( nie skonczyl we mnie) dostalam okres w terminie ale jest bardzo skapy i brazowy? czy ktoras z was tez miala taki ,,okres"? czy to moze oznaczac ciaze? boje sie zrobic test .. sama nie wiem czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
nie wydaje mi sie dzieki miala ktoras z was kiedys taki okres skapy i brazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wydaje mi sie
mialam, i z reguly mam takei okresy, czasem glownie tylko plamienia. pomimo ze mam normalnie owu itp a ktory to twoj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no
wlasnie sie dowiedzialam ze pewna dziewczyna tez miala taki okres w ciazy wiec chyba tez bedzie kwiecien 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×