Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

wpadam przelotem... w domu bajzel, obiady tylko jednodaniowe ale jakoś dajemy radę...dziś Kubuś ma 3tygodnie....z dnia na dzień staje się przystojniejszy i mądrzejszy a może dorośleje ;) nie będę się rozpisywać bo u mnie podobnie jest jak u większości dziewczyn, z tym karmieniem też tak mam że cycka mało mi nie urwie a jak bąka puśći to spokojnie ssie dalej, kupska wali takie tłuste że dupinkę muszę myć wodą z płynem do kapieli bo chusteczki wymiękają...bylismy na wizycie u pediatry i Kubuś przytył 200 gram co na tydzień jest dobrze, obwód główki i klatki zwiększył się o 4cm, cieszę się bo też miałam schizy że za mało pokarmu i że jestem do niczego skoro swojego własnego ssaka nie jestem wykamrić...ale już dobrze...są takie karmienia ze najpierw lewą oprózni a potem prawą dopycha i spi 2-3 godzinki, nocki jak na razie mamy spokojne, śpi z przerwami na karmienie, na spacerach także śpi jak aniołek... kąpie go co 2dni, latem będe kąpać codziennie bo się spoci a teraz myślę że wystarczy co dwa dni...wczoraj załatwialismy chrzciny w kościele i zadatkowaliśmy salę na 8czerwca, oczywiście chrzestną jest bratowa a z chrzestnym był cyrk bo swoje powiedział, ze jest bardzo niezadowlony że moja bratowa idzie za chrzetsną bo to już nie rodzina a ja wprost że albo on chce być chrzestnym albo nie i w końcu on skapitulował uszanowując mój wybór...mówię wam że czasem zastanawiam się czy ja sie starzeję i czegoś nie rozumiem albo świat dziczeje i schodzi na psy... isa22 GRATULACJE!!! Maja to duża i na pewno silna dziewczynka...tyle sie umęczyłaś i w końcu cc to jest praktyka niektórych szpitali....koszmar! ale jestem pełna podziwu :) Suzanke wiem co przeżywasz ale cierpliwości, jeszcze zatęsknisz za stanem w którym teraz jesteście...gdy nie będiesz miała czasu iść do ubikacji albo pójdziesz z dzieckiem uwieszonym cycka...zdarzało mi się to nieraz... pikpik zostałyście we dwie z Suzanke na placu boju...trzymam kciuki i życzę WAM lekkich i szybkich rozwiązań.... dla wszystkich MATEK POLEK przesyłam dużego buziaka i życzenia dobrego odpoczynku... a dla przyszłych MATEK buzka i korzystajcie z zycia póki mozecie... pozdrawiam ciepło i życzę miłej niedzieli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia78 odnosnie zaparć....dziękuję za wszystkie dobre rady, wypróbowałam wszystkie... i szklanke przegotowanej wody wypitej na czczo, activię której mój woreczek nie trawi i mało co nie umarłam z bólu, sok kubus, i szybki spacer a raczej sprint z wózkiem wczoraj jak mały rozkrzyczał się na spacerze bo zachciało mu się cycka... i dopiero dziś na spokojnie poszłam do ubikacji z duszą na ramieniu by hemoroidy zostały tam gdzie ich miejsce.... agoosiaa ja albo mam żywą krew, albo 3dni nic...albo brązowy upław...mam nadzieje ze do 6 tygodni mi to przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa-GRATULACJE!!!! Trzymaj się i wracaj do sił ale Maja na pewno da Ci duuuuużo sił i szczęścia i zapomnisz o tych godzinach porodu... Suzanke, Pik pik już niedługo... A mojej Laurze 1 maja odpadł kikut pepowinowy ;-) i wreszcie ten pępuszek tak ślicznie wygląda ;-) Dziewczyny a jak wasze maluszki maja z noskami??? Bo moja cały czas ma \"zatkany\' tak świszczy jak oddycha.. i bardzo mnie to martwi.. ;-( Wpuszczam jej sól fizjologiczną i czyszczę fridą ale cały czas się stresuje czy to nie jest coś poważnego czy innego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! czy nadejdzie jeszcze dzień że się wyśpie:P pewnie nie za szybko..ale moze chociaż pobudki co 3-4h wkrótce?? zobaczymy.. Co do pępka my wciąż czekamy..już się rusza dość mocno i liczę że wkrótce odpadnie..a co do noska to mojemu też często się zatyka..ja kupiłam Sterimar i psikam nad nim żeby sobie powdychał i pokichał... My dziś mamy odwiedzinowy dzień, mam nadzieję że na małym się nie odbije, bo on taki nerwus jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i gratuluje nowym mamcia, ucalujcie dzieciatka od wirtualnej ciotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś mam wolne tzn luz bo jadę do mamy za chwilkę i wrócę wieczorem...z tym kikutem ja mam przeboje, boję się bo to już 3tygodnie po narodzinach a kikut dalej jest...jutro przychodzi położna, dopóki nie odpadnie kikut to będzie przychodzić. -Iwona- ty pisałaś o trądziku niemowlęcym, mogę spytać jakie były objawy? Kubuś ma na policzkach takie maleńkie krostki (nie sa to potówki) i nie wiem czy mam je przemywać rumiankiem, spirytusem czy jak? teraz przemywam mu buzię parę razy na dzień wodą przegotowaną... wracam ponownie do pytania o szczepionki...poproisłam pediatrę i dostałam recepty na Prevenar (6w1)standardowe ok180zł i Infanvix Hexa (meningokoki) ponadprogramowa ok.300zł, tą pierwszą na pewno zaszczepie Kubusia a nad ta drugą się zastanwiam, tyle się słyszy o sepsie... życzę WAM miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nadal w dwupaku juz 7 dzien dzisaj i nic mnie nie rusza jakis specjalnym przypadkiem chyba jestem a gdzie Suzanka nie mow ze ty tez juz rozpakowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się też zastanawiam co ze szczepieniami..na pewno nie chce tych darmowych z przychodni bo podobno duzo dzieci źle je przechodzi i ma noc z głowy...mnie połozna mówila ze 120zł mam przygotowac na szczepienie wiec to chyba jakies inne... nam odpadł dziś kukut..mam teraz to miejsce jeszcze przemyc spirytusem czy woda w kąpieli?? zmykamy na spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu: takie czerwone i jakby białawe w środku co niektóre na buzi to tradzik..maluch odparowuje hormony,które mu mama pozostawiła w organiżmie..przemywaj woda i tyle..same znikną..potówki to raczej w okolicach karku,szyi, za uszkami,na brzuchu.... ale mam rozdarte dziecko:O pokpik: głowa do góry,wiecznie to trwać nie będzie :) buziole i trzymam kciuki oby wszystko poszło lekko.. rudamaxi: widzę,że całkiem zlikwidowałyscie topik ,szkoda:O całuję mocno twoje maluchy ze wskazaniem na Witkę👄:) moja Luśka ma chyba rudawy odcień blondu,po cioci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niagara na kafe
mam 17 lat , kilka tyg temu uprawialam peting z chlopakiem , nasienie skapło w okolice pochwy troszke i sie boje ze zaszlam w ciaze, chlopak ten zerwał ze mna i wyjechał na stałe do kanady tam ma rodzine, boje sie bo mam ojawy ciazowe, o czasu tego pettingu zaczełam robic testy ciazowe, pierwszy zrobiłam 7 dni po petingu , nastepny w dniu spodziewanej @ , nastepny 3 tyg po pettingu , nastepne juz co pare dni , zrobiłam 7 testów ciążowych m wyszły neg, wszystkie robiłam raniutko jednak oje sie ze to ciaza o mam ojawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzanke na proodowce, sprawdzcie poczte nowym mamom gratuluje pikpik, trzymam kciuki za lekki porod dziewczyny, czy wam tez tak brakuje czasu? ja sie z niczym nie moge ogarnac... a we wtorek wracam na uczelnie... :( nie chce mi sie.. najchetniej caly czas spedzalabym wpatrzona w Tosie. jest cudowna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaczki pięknie rosną :) Suzanke--może już ???? agoosiaa: jak wyprofilowana jest guma w smoczku,bo mam taki sam ale młoda pluje ,jej jest taki prosty....może Avent robi różne koncówki i jak zmienię to zechce? w przeciwnym razie zwariuję bo już robi sobie z moich cycków uspokajacza zamiast tylko bufet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967 no mój tez srednio go lubi...szczerzxe mówiac wcale wtedy kiedy najberdziej go potrzebujemy:P czyli jak sie drze...kupilam dzis na allegro firmy tomme tippie czy jakos tak..ma symulowac ksztalt piersi..moze ten pomoze..a dzis stas nie chce spac..nawet teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Wicus juz jest z nami :-) Przesliczny:-) Bylo ciezko ale dalam rade:-) Urodzil sie o 19.05, naturalnie, waga 3950, nie wiem ile mierzy ale jest dlugi;-)\" SMS od Suzanke, pozdrawia wszystkie mamusie z forum. czyli mamy kolejnego dzieciaczka. a ja zmykam do mojej kochanej pijawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór gratulacje nowym mamą .Ja na nic teraz nie mam czasu nie dośc że mały wisi na cycu cały czas to wczoraj mama moja zesłabła w kościele i tam gotuje obiady i pilnuje żeby leżała cos nie może po tym zawale dojsc do siebie.Kubuś budził mnie wczoraj w nocy od 1 co godzine padam ,nasz kikut mocno sie jeszcze trzyma wkurza mnie to że nie mamy położnej nie ma kogo wogóle sie poradzić.Ide spać życzę Wam spokojnej nocy buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kwietniówki Pewnie nie pamiętacie, kiedys do Was zawitałam jednak wciągnęłam się na innym topiku i tak wyszło; ale teraz Was podczytuję i ... problemy mamy podobne; przyjmiecie mnie? plisssssss ;-) ja urodziłam 11.04; w 37 tc; CC; synek 2550g; teraz przechodzi juz biedulek zapalenie oskrzeli :-( :-( tak więc Liliankas ja z nosem walczę non stop a jeśli mogę sie od razu wymądrzać: Anna_śl mój starszy syn miał stwierdzony trądzik niemowlęcy; miałam 3 razy dziennie na zmianę smarować pyszczek sudocremem i clotrimazolem; no nie wyglądał urodziwie; do dzis zostały mu na policzkach małe dziurki; ale moze to o czym piszesz to tylko niedojrzałość tych wszystkich mieszków i gruczołów.... Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lidia :) mamy dzieciaczki z tego samego dnia :) twojemu maluchowi szybkiego powrotu do zdrowia! my dziś obolali i ja załamana.niby wydzieliny koniec a za to ból znów się zaczął niemiłosierny :( co jest u diaska? znów jakieś głuipie hormony? 3 tygodnie ponad po porodzie a ja nie mogę siedzieć ani nawet za bardzo stać :( jutro idziemy do pediatry . Ignas znów dziś zwymiotował :( dzieki Iwonka za o ulewaniu ale szczerze mówiąc bardziej o wymioty mi chodziło bo ulewanie takie zwyklłe to to nie jest niestety... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Suzanke- GRATULACJE!!! wracaj szybko do formy i do nas...pozdrawiam mocno i życzę wszystkiego dobrego dla mamy i synka! -pikpik- czyli tylko Ty nam tu zostałaś jako dwupaczek...trzymam kciuki i życzę cierpliwości....kochana już bliżej jak dalej... -agoosiaa- my nadal zapępkowani... ile może ten kikut jeszcze trwać na swoim miejscu? dziś przychodzi do nas położna to zobaczymy... -Iwona- według twojego opisu to Kubuś ma na 99,9% ten trądzik... te krostki ma na policzkach i wczoraj zauwazyłam na czole...jak długo te hormony mogą dzieciaczkowi dawać w kość? bużka Kubusia tak nieładnie wyglada...choć i tak dla mnie to cudo!!! -denim- powodzenia na uczelni! życzę samozaparcia iw ytrwałości!!! -marysia78- witam w kikutkowym Kubusiowym klubie ;) jak twoje zaparcia? Kubuś spał dziś calutką noc z przerwami na karmienie i przewinięcie, teraz znów drzemie a ja siedze u WAS... ja zdecydowałam się wczoraj na zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka a w Klinice Jednego Dnia, kuzwa 2,5tys i po 20maja żegnam się z tymi paskudnymi kamieniami i może wówczas sie ureguluje metabolizm i perastyltyka jelit... -lida74- dobrych rad nikt nie traktuje jako wymądrzania się, zatem dziekuję!życzę zdrówka szkrabowi!!! -no więc mama- daj znać co z Ignasiem po wizycie u pediatry, jakie są przyczyny wymiotów... a ty mamuska dzielnie sie trzymaj, 6 tygodni kobieta dochodzi do siebie i ma prawo boleć w granicach rozsądku, jak cos ci dolega to mykaj do ginekologa! nie ma żartów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny, my walczymy z katarem i kaszlem:( wszystko przez szczepienia, kazali nam Oskara rozebrac do badan i taki rozebrany lezal 40min i czekal az laskawie lekarka sie pofatyguje przyjsc do nas, jak chcialam go ubrac to pielegniarka nie pozwalala , bo \"juz idzie pani doktor\" i lezal tyle w samym pampersie nakryty tylko pielucha. Aniu pisalas o meningokokach, to one wywoluja sepse, nie pnseumokoki?? Ja sama nie wiem na co szczepic tyle tego jest, ceny niemale ale jak tu oszczedzac na zdrowiu. Poki co szczepilam 5w1 za 120zl. Tradzik traktuje zasypką, tak mi poradziła pani w aptece i ładnie ale powoli schodzi. lidia- witamy znów;) isa, Suzanke- gratuluje denim-podziwiam Cie z uczelnia, ja nie mam czasu nawet obiadu ugotowac, a co dopiero uczelnia i uczenie sie! Liliankas, a to na pewno nosek? mój charczał strasznie i okazało sie, ze to zwiotczenie krtani, które jest czeste u dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida74{cześć] aniu: u Luśki krostki zniknęły po ponad tygodniu..faktycznie ładnie to nie wygladało :O teraz ma pojedyńcze ale takie o barwie skóry ..pewnie też same znikną.... poza tym jej jeż czasami tak furczy w okolicy nosa i gardła pomimo czyszczonego nosa czyli to krtań.... ten mój łobuz nawet nie wysika sie teraz bez pojęczenia sobie wcześniej a przez kolkę tak mi się rozpuściła,że tylko rączki i cyc ----------------------------------------------- Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ aniawd...........Ania............29......36....... 24.04......….+13kg DZ pikpik............Kinga..........23.......31.......27. 04........+10kg Nadia Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Nick* imie dziecka* tydz ciazy* data* waga* wzrost*sposób porodu Ali-cja * Alicja * 38 ......11.03.... 21:40 ..... 3200g.....56cm...... cc Alex81 *Oskar * 38 ......17.03 ..................4270g.....58cm......cc Gosiek69 *Wiktoria*38...19.03................ 3000g.....54c m......cc Adamisia*Karolek.*40... 28.03..... 21.50.......3340g.......54cm.....cc Brzuchata *Adaś * 39 ....01.04......04:35...... 2700g.....52 cm.....sn Motka *Nikodem*39......03.04........9:10.........3200g ...............cc Mysiczka*Filip*39.........4.04..........8.14.......3600. .... .55cm.....cc 1967*Lukrecja*39.........5.04..........10:01......2600g. ...51 cm.....cc Renia905 * Konrad * 39...5.04 .........23.59 .....3610 ....... .........sn Denim * Tosia * 38........6.04 ........15.37 ........3510 ........56cm..cc olcia00*Adaś*...38........9.04..........16.10......3150. .. .............sn no wiec mama*Ignaś...40..11.04.....16.35.....3250......56cm.....sn ola31*Antoś*.....40.......12.04........ 9:55.......4100......59cm......sn Anna_Śl*Kubuś...42........12.04........2.55........3100. ...53cm.....sn Liliankas* Laura* 38.......15.04......17.00.......3240....53cm......sn marysia78*Kubuś ..........16.04........2.30........4600................sn mag26*Julia*40............16.04........14.59.......3600g ................cc agossia* Staś*40............17.04.......18.25......4000.....60cm..... sn Pigi *Oliwia*40.............18.04..........21.50....3250.....54.. ......... Asiulek81*Kacper*..........20.04.........03:00.....3300. ....54..........sn to ja cc*Rufin*..............20.04..........21:02.....3120......54 ............cc minimisia*Wiktoria*.......23.04.......................38 70.......58........... polina80*Michałek.....40...23.04.....6.23..............4 000....55.............sn isa22*Maja*....................................................................cc suzanke*Wincent*.......................................................sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex toska tez tak charczy bardziej z gardla. napisz cos wiecej o tym zwiotczeniu krtani lida witaj ponownie dzieki za dodanie otuchy, ale moj powrot do szkoly wyglada tak ze na razie wyje na sama mysl ze mam mala zostawic. przyzwyczailam sie do nowego trybu zycia i nie chce mi sie go zmieniac... uciekam odbic mala bo jedna rek ciezko... paaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim- jak bylismy z oskarem u lekarza z tym charczeniem, to powiedział, że to czeste u dzieci, moze wystepować aż do 2 roku życia i na to nie ma lekarstwa, warto podwyższyć materac w miejscu gdzie dziecko ma główkę- my dalismy pod materac zwiniety kocyk, tak więc główka jest wyżej niz reszta ciała i jest trochę lepiej. mam do was pytanie- czy wasze dzieci spią u was w łóżku?? Ja sie przed tym broniłam, ale często jak karmię i czekam aż Oskar zaśnie przy mnie zeby go przenieść to sama zasypiam i budzę sie przy nastepnym karmieniu. boje sie, ze on sie przyzwyczai:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;-) U nas to chyba nosek, krtań może troszkę też ale jak nosek wyczyścimy to od razu jest lepiej... jak to mówi moja koleżanka, teraz rozpoczęły sie dylematy matki..;-) Moja Laura ma jakieś takie krostki, wyglądają na potówki ale ma tylko z jednej strony na buzi i główce, ale fakt że przeważnie śpi obrócona na ta stronę więc na razie sie nie martwię za bardzo. Alex my tez ostatnio byłyśmy u lekarza i kazali mi ja rozebrać i czekać ale ja ja obwinęłam kocykiem polarowym i powiedziałam, że jak lekarz przyjdzie to ja odwinę, bo nie mam zamiaru narażać dziecka.. i nawet już nie odezwał sie nikt, więc może też musisz być bardziej stanowcza i może bierz coś grubszego do przykrycia. A jeśli chodzi o podniesienie to czytałam że dobrze jest mieć nachylenie materaca 30% - ale jak jej zrobiłam tak w wózku to był płacz, bo nie mogła się przeciągać i wyginać a ona to tak lubi. Kwestia spania.. ja moja córcię po kąpieli i nakarmieniu kładę do łóżeczka i ładnie śpi, w nocy rożnie, oczywiście staram sie ją odłożyć ale jak np ja karmie a potem nie może zasnąć to ja biorę do łóżka i przytulam i wtedy od razu zasypia kiedy ja odkładam budzi się- to dla mnie znak że potrzebuje przytulenia się.. ale po następnym karmieniu po 2 godzinach odkładam ją już do łóżeczka. Dlatego myslę, ze tak naprawdę to zależy od dziecka czy bardzo lubi sie przytulać jak mój szkrabek czy niekoniecznie, bo są różne temperamenty przecież... Alex ale myślę że nic na siłę, więc jak wolisz spać z Oskarkiem to śpij a jak się boisz to dużo go przytulaj przy karmieniu i w ciągu dnia to może będzie lepiej... Pigi, No więc mama - dziś zauważyłam że nasze dzieciaczki miały podobna wagę przy urodzeniu, ;-) Pik pik- czekamy na Twoje rozpakowanie ale spokojnie w końcu musi wyjść ;-) Dziewczyny a ma któraś jakiś kontakt z TMP jeszcze niedawno sie odzywała a teraz od dłuższego czasu cisza a termin miała na 20... może się odezwie. Pozdrawiam cieplutko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wczoraj zdjęcia mojej córci na maila ;-) pooglądajcie sobie to moje cudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przegladałam zdjecia na poczcie- bez wyjatku- prześliczne te wasze maluszki:) adamisia pytałas na poczcie o karuzele, my mamy ta z fisher price i od 3 dni Oskar pod nia zasypia, ale tylko w dzien, w nocy uczymy go spac w ciszy. mamy cos takiego: http://allegro.pl/item352339835_promocja_karuzela_fisher_price_rainforest_pilot.html chyba kiedys agoosia pytala o lezaczek wiec mamy ten http://allegro.pl/item356560623_lezaczek_fisher_price_l0539_zawsze_taniej_niz_inni.html dzis zamowiłam mate edukacyjna, widziałam ją u kolezanki jest super, mimo, ze droga http://allegro.pl/item356287591_fisher_price_mata_edukacyjna_rainforest_wys12h.html mam nadzieje, ze nie odbierzecie tego jako chwalenie, tylko jako pomoc jakbyscie mialy watpliwosci czy kupic te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Isa, Suzanke, garatuluję! Dużo, zdrówka dla maluchów. Pikpik, trzymaj się dzielnie. Rufin ma już 2 tygodnie, właśnie była u nas położna. Jak znajdzie czas to przyjdzie jeszcze za ok. 2 tygodnie, a jak nie to mamy jej numer i możemy zadzwonić gdybyśmy mieli pytania. Ogólnie wszystko jest super :). Alex, Rufin śpi z nami w łóżku. Czytam właśnie \"W głębi kontinuum\" Jean Liedloff :). Polecam. Tak na początek daję link do artykułu gdzie trochę tego jest cytowane: http://www.antykoncepcja.com.pl/article2_1.htm No i muszę się pochwalić :). Karmiłam Rufina w chuście :). Krótko (ok.5 minut) bo trochę za nisko był i mi wisiał na cycu dosłownie, ale nawet puścił i złapał sam cyca :). Dziś nawet mały daje mi coś zrobić w domu (odkurzyłam, zrobiłam pranie i chleb upiekłam bo ten własnej roboty mi lepiej smakuje niż sklepowy :)). Piękna pogoda więc znów idziemy na działkę, ostatnio codziennie chodzimy tam na 2-3h :). Miłego dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Gratuluje Suzanka!!!!!1 Dzieciaczki sa piekne!!! Ja tez mam problem z oderwaniem Oliwii od cycka spi tylko przy nim a mna nerwy szarpia bo zdaze ja olozyc a ona juz nie spi Agoosia-podaj linka gdzie zamowilas tego smoka bo czytalam szybko i widze ze tez masz ten problem . U mnie tez dzis polozna przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz po spacerze, zakupach, obiedzie dwudaniowym (po ponad tygodniu jednodaniowych obiadów) sukces, wizycie położnej, uff mam chwilke dla WAS... ach no i udało mi się dziś poodkurzać mieszkanie- kolejny sukces...mozna bić brawo! położna mówiła ze te krostki to pozatykane pory które nie sa w pełni rozwiniete a po drugie to jeszcze mogą być pozostałości hormonów, kazała przemywać jedynie gazikiem z przegotowana wodą, niczym nie smarować, za tydzień do nas znów zajrzy bo kikut jak wisial tak dalej wisi...mały sie obudził zmykam paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=355476845 to link powinien dzialac...my dzis od 10 do 15 na spacerze z 1 karmieniem:) co do spania w łózku..po kapieli spi u siebie ale ok 3 robi sobie dłuzsza pobudke, oczy szeroko otwarte itd i wtedy go biore, bo possie chwilke i spi a ja tez jestem rano w formie bo jak sie budzi to nie musze wstawac, isc itd tylko daje cycek i dalej spac:P alex tez ta mata mi sie podoba, daj znac czy bedziesz zadowolona..my czekamy na hustawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosiaa: i cały czas oprócz karmienia spał??? alex: mam taką karuzelkę,żre baterie expresowo :D my spimy z Sacharozą ..śpimy to za duzo powiedziane--ona pół nocy przejęczy jak Piekarski na mękach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×